MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#20251 Re: Re:

2014-11-30 18:14

#20246: - Re:  

Nejsou nebezpeční sami sobě, ale hlavně nám všem.


Nepřihlášený uživatel

#20252 Čím to je, že vám to nevěřím :-)

2014-11-30 18:17

#20249: - Re: Nevěřím vám, neboť s Rolling Stones mluvil přímo a zdaleka nebyli jediní.... 

....tady to není o žádné argumentaci, právě vám rozhodně nevěřím, že jste byl na Hradě v době Václava Havla v pozici, kdy byste měl k Václavovi Havlovi přístup čí měl alespoň povědomí o chodu prezidentské kanceláře. 

Je to prostě věc důvěry, vaše texty v této diskusi s takovou věci nijak nekorelují, to je vše a to je také důvod, proč vám to nevěřím. 

Vybrat přezdívku

#20253 Předmět

2014-11-30 18:17

Zeman, Veleba, Kojzar.


Nepřihlášený uživatel

#20254 Je naprosto evidentní, že Nebureš přesně ví, že bývalí voliči post-bolševické ODS byli volní....

2014-11-30 18:18

....a přesně také zná typ těchto lidí. ODS postavila svůj úspěch na bolševických dětičkách, které potřebovaly rozhřešení, že jejich pilná účast na pionýrských schůzkách, táborech míru, svazácká promenádach v modrých košilích s rudou kravatou a žádost o členství v KSČ z nich dělala obět bolševického režimu, stejně jako to, že jejich rodiče byli donašeči StB či alespon prospěchářskými členy KSČ. Mnozí prospěcháři také potřebovali rozhřešení a také chtěli být obětí a ne přisluhovači. Toho se jim od Klause dostalo mírou vrchovatou a na oplátku nežádal mnoho, "buďte elitou, nakradte si kolik potrebuje na "akumulaci kapitálu" a především tolerujte "naše" přesnějí mé osobní zloděje." 

Pak ale najednou došla trpělivost, neboť už prostě nebylo kde ten kapitál akumulovat. Taky si to Klaus rozdal s tín nenáviděným socanem soudruhem Zemanem a zlodějská banda, kterou tito dva vygenerovali byla i na voliče ODS po čase trochu moc, neb už se nejednalo o bývalé pionýry, svazáky a studenty VŠE, sociologie a práv, ale o prachsprosté zloděje. 

Tito voliči byli před volbami 2013 volní, ODS byla a je pro ně mrtvá - zklamala je,, obdobně jako bolševici, cítí se jí nyní podvedeni a chtějí být opět obět, ne spolupachatel viz. výše. Navíc  zestárli, se svými bolševickými rodiči se dávno smířiil  a tudít teď mohou volit svorně ruku v ruce stranu, která jim nabízí "pořádek"  řádně po bolševicku. Ale to přece znají, v tom byli vychování a to žili jejich rodiče., ostalgie je tu. Tedy utíkají hodit lístek soudruhovi Babišovi za pobrukování si písně "rudé šítky". 

Toto bohužel naznačuje i to, jak na ANO nahllíží např. Žilková. 


Nepřihlášený uživatel

#20255

2014-11-30 18:19

Fašista Putin opět poslal na Ukrajinu konvoj se zbraněmi a maskuje to humanitární pomocí,naši proruští estébáci a patolízalové, kteří poklonkují Putinovi, jsou vlastizrádci!


Nepřihlášený uživatel

#20256 Re: Jen jedna malinká ostuda komunistických blbců a stoupenců "Miloše do koše"....

2014-11-30 18:20

#20238: Červená karta - Jen jedna malinká ostuda komunistických blbců a stoupenců "Miloše do koše".... 

 kdo karty nechal vytisknout neví ani organizátor akce(alespoň to tvrdil)...proč se tedy neozve pravý donátor ?....a jen blbci si mohou myslet,že když někdo řekne ,že to není "Made in USA",že to je pravda....JEN BLBCI VĚŘÍ NOVINÁM a ČT


Nepřihlášený uživatel

#20257

2014-11-30 18:20

NE opilci a estébákovi Zemanovi, NE estébákovi a oligarchovi Babišovi!!!!


Nepřihlášený uživatel

#20258 Re:

2014-11-30 18:22

#20255: -  

 www.youtube.com/watch?v=I1hKoXa20tU

Je to od ukrajinského novináře, co má politický azyl v EU. Jedná se o jednu z jednotek spadajících pod ukrajinské ministerstvo vnitra. Pokud neovládáte ruštinu, přeskočte si na čas 0:44.

Vy jste tak zaslepeni nenávistí, že podporujete to, proti čemu bojujete.


Nepřihlášený uživatel

#20259 Re: Moudrý člověk? Miloše Zeman? Čím takovou blbost chcete doložit?

2014-11-30 18:23

#20243: - Moudrý člověk? Miloše Zeman? Čím takovou blbost chcete doložit?  

 přečti si po sobě,co jsi napsal...je mi tě líto...frustrovaný ubožák,který v životě nic nedokázal a tak prudí a blije ty hnusárny ....fuj...zalkni se zlobou a nenávistí


Nepřihlášený uživatel

#20260 Re: Re: Moudrý člověk? Miloše Zeman? Čím takovou blbost chcete doložit?

2014-11-30 18:24


Nepřihlášený uživatel

#20261 potřeba žádat

2014-11-30 18:25


Nepřihlášený uživatel

#20262 Re:

2014-11-30 18:26

#20257: -  

 Na tyto dva nadávají jenom zloději a podvodníci.Tak že vlastně je to pro nich vyznamenání když je pomlouvaji tito lide.


Nepřihlášený uživatel

#20263

2014-11-30 18:27

Neustálé dotazy na to co špatného Zeman udělal potvrzují,že ti kteří se na to ptají,nesledují vůbec politické dění a jenom napadají ty,kteří vědí,že není nic,co by ten ulhaný ,prázdný pytel nul neudělal dobrého!Zhrzeným komunistům a milicionářům především zainponovalo,že Zeman svůj nástup u nich vyhrál už jako premier,když prohlásil a po zvolení začal uskutečňovat,že pújde vládě po krku!Do té doby jsme si vedli na cestě k prosperitě,ze všek postkomunistických států nejlépe!Pak to šlo pomalu,ale vytrvale zpátky,odkud jsme vyšli!Zeman neudělal nic,co by zlepšil k dobrému,janom k horšímu!

Nepřihlášený uživatel

#20264 Re: Čím to je, že vám to nevěřím :-)

2014-11-30 18:29

#20252: - Čím to je, že vám to nevěřím :-) 

 a víte,že je mi to úplně jedno..? :-))...hádat se nebudu ,hlavně proč...


Nepřihlášený uživatel

#20265 kde berete tu drzost o mne tvrdit, že jsem nic nedokázal? Minimálně se nedevastujji...

2014-11-30 18:31

#20259: - Re: Moudrý člověk? Miloše Zeman? Čím takovou blbost chcete doložit?  

 ...hulením, chlastem a žraním bůčku, připadá vám to málo v kontextu s bolševickým náckem Zemanem? Ten nedokázal ani to.  Navíc naproti náckovi Zemanovi, jsem si poctivě vydělávám peníze v komerční sféře, toho nácek Zeman také nikdy nebyl schopen. 


Nepřihlášený uživatel

#20266 Re: Re: Čím to je, že vám to nevěřím :-)

2014-11-30 18:34

#20264: - Re: Čím to je, že vám to nevěřím :-) 

 Já bych se také s vámi o této konkrétní věci vůbec nepřel, prostě vám to nevěřím a nechám na každém, kdo si přečete vaše příspěvky, aby usoudil, zdali jsou v korelaci s tím, že byste měl či neměl i jen povědomí o práci kanceláře prezidenta Václava Havla.  Myslím si, že vám před cca 11 lety, kdy byla poslední přiležitost bylo asi osm let :-). zemanovče juniore. 


Nepřihlášený uživatel

#20267 Re:

2014-11-30 18:38

#20263: -  

 ....takového hlupáka jako jsi ty pohledat : milice se zrušily v roce 1989...proč by jako premiér šel vládě po krku ...meleš blbosti....a jsi hlupák,který nemá základní informace a kecá jenom proto,aby něco řekl


Nepřihlášený uživatel

#20268 Re: Re: Re: Čím to je, že vám to nevěřím :-)

2014-11-30 18:41

#20266: - Re: Re: Čím to je, že vám to nevěřím :-) 

 bez komentáře..ale děkuji,že si myslíte,že jsem tak mladý...:-))a ti,kteří v té době pracovali na Hradě,znají nejen tu paní překladatelku (jméno se dá dohledat),ale i přezdívku...


Nepřihlášený uživatel

#20269

2014-11-30 18:42

#20265: - kde berete tu drzost o mne tvrdit, že jsem nic nedokázal? Minimálně se nedevastujji... 

 " jsem si poctivě vydělávám peníze v komerční sféře"...proboha a v které....milý komerční nácku


Nepřihlášený uživatel

#20270

2014-11-30 18:49

4.cenová skupina nemůže být dále prezidentem

Nepřihlášený uživatel

#20271

2014-11-30 18:50

Pana Zemana jsem nevolil, nicméně jsem doufal,že po dosažení politického vrcholu bude jeho ego uspokojeno. Bohužel opak je pravdou. Nečiní nic ani ani pro ty, kteří jej volili. Nevěřím, že jeho názory representují jak politickou tak občanskou většinu. Jestli ano je to s námi velmi špatné. Nezbývá než doufat, že se objeví někdo s lepším morálním kreditem. Na druhou stranu, národ má takové vůdce jaké si zaslouží a proto začněme každý i sebe.
R

#20272 Re: kde berete tu drzost o mne tvrdit, že jsem nic nedokázal? Minimálně se nedevastujji...

2014-11-30 18:51

#20265: - kde berete tu drzost o mne tvrdit, že jsem nic nedokázal? Minimálně se nedevastujji... 

 Všude na západě je již dávno zakázáno kouření v restauracích a veřejných prostorách.

 Jak je to fajn, když můžete jít do restaurace i s malými dětmi, nedýcháte to svinstvo,

přijdete domů a oblečení vám nesmrdí tím hnusným kouřem. V ČR to jde  stále podle

sovětského modelu a jen tak to zrušeno nebude, když hlava státu má v sobě tu

neomalenou sprostou nekonečnou drzost a kam přijde, tak si bezohledně řekně o

         " popelníček "......


Nepřihlášený uživatel

#20273 Re:

2014-11-30 18:53

#20271: -  

 ...předpokládám,že budete volit pana Halíka...je tak noblesní a slušný....


Nepřihlášený uživatel

#20274 Re: Re: kde berete tu drzost o mne tvrdit, že jsem nic nedokázal? Minimálně se nedevastujji...

2014-11-30 18:56

#20272: R - Re: kde berete tu drzost o mne tvrdit, že jsem nic nedokázal? Minimálně se nedevastujji... 

.... proboha,proč chodíte do hospody s malými dětmi....?...v době oběda se nekouří ani v hospodě...


Nepřihlášený uživatel

#20275 Není podstatné kde, ale že ano. Bolševický nácek toho nebyl schopen ani minuty....

2014-11-30 18:56

#20269: -  

 ....za celý jeho prochlataný a prohulený život. Nikdy v demokracii nepracoval v komerční sféře, nikdy nepodnikal a co více, nidkdy a celý jeho bídný život nebyl schopen naspořit tolik prostředků, aby to vůbec stálo za to, je nějak spravovat, címž ovšem neříkám, že jich nenakradl tolik, že se nějakou správou nemusí trápit. 

A o tomto člověku vy prohlašujete, že je modourý a o mne, že mu nesahám ani po kotníky? Neuvěřitelné, kde se ta blbost ve vás voličích Zemana stále bere.