MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#18451 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-26 20:12

#18411: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Dobrý večer,

já se nepasuji na mluvčího a mluvím jen za sebe. Já jsem v referendu pro EU nehlasoval právě proto, že jsem se velice zajímal o to, pro nebo proti čemu budu hlasovat. A nebyl jsem sám. Informace a určité indicie již tenkrát byly k dispozici, bohužel jim většina odmítala naslouchat (jak typické u Čechů) a šla do toho po hlavě. A že nikdo nic nevěděl je stejná výmluva, ze které mě obviňujete v případě presidentské volby, kde samozřejmě každý věděl, co je zač. Jenže Češi tomu tenkrát nepřikládali váhu, opět nenaslouchali a opět do toho šli po hlavě. Tím tady nekopu za knížete, uznávám, že by to bylo z bláta do louže. Tady vznikla chyba již v prvním kole (i když .. no nic). Největší chybou byla asi ta přímá volba. Naše demokracie je na to ještě příliš mladá a nezkušená.

Takže mi ta "transformace" připadla docela na místě. Ale opakuji - je to pouze můj názor a mluvím opravdu jen za sebe a necítím se být ničím mluvčím (nikdy v životě jsem nebyl a nemíním s tím na stará kolena začínat) . 


Nepřihlášený uživatel

#18452 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nejlepší prezident ,,,,

2014-11-26 20:13

L.Pařízek, Praha

#18453 TY VOLE POLICISTA ŽVÝKAJÍCÍ JAKO IDIOT OMEZUJE SVOBODU LIDÍ

2014-11-26 20:18

http://www.ceskatelevize.cz/ct24 /domaci/293613-policie-17-listopadu-zadrzela-aktivistu-jeste-pred-demonstraci/

STEJNĚ AROGANTNÍ HAJZLOVÉ SE ZA KOMANČŮ MNOŽILI DĚLENÍM RYCHLEJI NEŽ MRAVENCI. ŽÁDÁ ABY ZADRŽENÝ VYDĚLAL RUCE Z KAPES A SÁM PŘEŽVYKUJE JAKO IDIOT. Z KTERÝHO JE TO PROBOHA ROKU TY HAJZLOVÉ MUSÍ JÍT PŘED SOUD. POMÁHAT A CHRÁNIT NENÍ TRAPNĚ BUZEROVAT BEZ DŮKAZU BEZ PŘÍČINY. ŠMEJDI STYĎTE SE!

MŮJ NÁZOR SE ROZHODNĚ A URČITĚ NETÝKÁ ČLENŮ POLICIE JAKO CELKU, ALE TAKOVÝCHTO NAMISTROVANÝCH KRETÉNŮ.

Miroslav Šlouf z nové knihy "Jak se dobývá hrad"

#18454 CO NAPSAL O MILOŠOVI MIROSLAV ŠLOUF KTERÝ JEJ ZNÁ NEJLÉPE !!!

2014-11-26 20:22

„Jednání Miloše Zemana postupem času bohužel stále více určují tři jeho pozoruhodné špatné vlastnosti. Dříve je měl aspoň většinou pod kontrolou, ale v posledních letech jakoby se utrhly ze řetězu, což způsobuje rychlou degeneraci osobnosti. Tyto vlastnosti mu také způsobily většinu problémů v celé jeho dosavadní kariéře. Jednak je to nevypočitatelná náladovost, ta se postupem času stále zhoršuje. Miloš Zeman tak dokáže změnit náladu neuvěřitelně rychle a kvůli stále banálnějším, někdy až nepochopitelně zanedbatelným pohnutkám. Dále je to pak urputná zatvrzelost, se kterou lpí na některých omylech, a to dokonce i poté, když se přesvědčí o tom, že to omyly jsou. Před lety, ještě jako předseda sněmovny nebo premiér, byl schopen občas uznat, když se mýlil. Nedělal to samozřejmě rád a rozhodně ne veřejně, ale uměl to. Ale pak ho tato schopnost začala opouštět, až ho opustila prakticky úplně. Nyní už není schopen přiznat omyl prakticky nikdy. Poslední jeho sebezničující vlastností je velmi nízká, prakticky nulová sociální inteligence. Ano, je to pozoruhodná vlastnost právě u nejúspěšnějšího novodobého sociálního demokrata. A zhoršuje se s věkem a požíváním alkoholu.“

Jiří Zemánek

#18455 ODSTUPTE S FUNKCE PANE PREZIDENTE MILOŠI ZEMANE!!!

2014-11-26 20:24

On ten náš pan prezident je vlastně jako nahý král. Je to starý chlastem zdegenerovaný zmetek odhodlaný působit nám a naší vlasti škodu. O tom, že by si zasloužil úctu vzhledem ke své funkci nemůže a nesmí být už ani řeč. Ve všech školách a na všech úřadech, má být již dávno opřen v koutě, směrem ke zdi. Známky s jeho portrétem lze vylepovat už jen dolu hlavou. Vzhledem k tomu, že je to člověk starý má samozřejmě právo dožít na Vysočině jako důchodce a psát paměti na téma:"Jak jsem to já kunda stará posral". 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#18456 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nejlepší prezident ,,,,

2014-11-26 20:24

#18452: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nejlepší prezident ,,,, 

 To bylo na toho jedince z Cajzlova, oni všude píšou "my Češi", znají jen Prahu a možná Plzeň


Nepřihlášený uživatel

#18457 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nejlepší prezident ,,,,

2014-11-26 20:28

#18456: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nejlepší prezident ,,,, 

 vaši řeči nerozumím, nevím co říkáte a navrhuji, aby jste byl diskutujícími ignorován J J J  vy jste ruská šlapka za rublíky

 


Nepřihlášený uživatel

#18458 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nejlepší prezident ,,,,

2014-11-26 20:29


Nepřihlášený uživatel

#18459

2014-11-26 20:29

Neni k tomu co dodat,tento pán se prezentuje sám

Nepřihlášený uživatel

#18460 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nejlepší prezident ,

2014-11-26 20:34

#18458: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nejlepší prezident ,,,, 

 On je naprogramován soudruhy ještě za minulého režimu, neumí si to přebrat... :) Zasekl se v době minulé.


Nepřihlášený uživatel

#18461 PODPORUJEME MILOŠA - MILOŠU VYPADNI Z HRADU !!!

2014-11-26 20:34

Hradní Miloš – KONEČNĚ první místo v oblíbenosti oceněné spoustou dobrot GRATULUJEME !!!

..http://www.vegan-fighter.com/foto/pruv/944.jpg

 

AŤ ŽIJE MILOŠ KŮL V PLOTĚ II A JEHO SLÁVA AŤ SE NEBES DOTÝKÁ


Nepřihlášený uživatel

#18462 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-26 20:34

#18451: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Na margo Vášho príepevku: Slušný príspevok. Jeden z mála. Ja, Slovák, by som bol volil u vás ... ťažko povedať... asi tú herečku Táňu. Možno Dienstbiera. Už kvôli jeho otcovi. Slušný človek možno vychoval slušného syna. Zemana nezatracujem, ale dalo sa čakať, že dosť rozdelí spoločnosť. Je troll. Ako ja:).


Nepřihlášený uživatel

#18463 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-26 20:36

#18462: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 vaši řeči nerozumím, přesto že slovenštinu mám rád, nevím co říkáte a navrhuji, aby jste byl diskutujícími ignorován J J J  vy jste ruská šlapka za rublíky

 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-26 20:37



Nepřihlášený uživatel

#18465 PODPORUJEME MILOŠA - MILOŠU VYPADNI Z HRADU !!!

2014-11-26 20:40

Hradní Miloš – milošu fakt promiň, ale já když tě vidím, tu tvoji držku, já bych ti fakt naliskal…

..http://img.blesk.cz/img/1/full /1627638-img-milos-zeman-prezident-senat.jpg

 

AŤ ŽIJE MILOŠ KŮL V PLOTĚ II A JEHO SLÁVA AŤ SE NEBES DOTÝKÁ

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-26 20:40



Nepřihlášený uživatel

#18467 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-26 20:42


Nepřihlášený uživatel

#18468 PODPORUJEME MILOŠA - MILOŠU VYPADNI Z HRADU !!!

2014-11-26 20:43

Hradní Miloš – ovčani neblbnite, já si z vás dělám prdel, co furt zuříte, šak su prezident ne ?

..http://i.lidovky.cz/13/013/lnorg/KIM48c8ff_a09.jpg

 

AŤ ŽIJE MILOŠ KŮL V PLOTĚ II A JEHO SLÁVA AŤ SE NEBES DOTÝKÁ


Nepřihlášený uživatel

#18469

2014-11-26 21:05

Kdo neví a neví, že neví je hloupý - vyhýbejte se mu!
A pokud takového člověka tento národ zvolil, pak si ho tento národ také zaslouží. Ale tento trest je nelidský.
Lída Homolová

Nepřihlášený uživatel

#18470 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-26 21:06

#18467: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 vzal bych na něho fúrik, odvezl k nejbližší džuzně a hukl na murare, aby ho zazdili.


Nepřihlášený uživatel

#18471 PODPORUJEME MILOŠA - MILOŠU VYPADNI Z HRADU !!!

2014-11-26 21:07

Hradní Miloš – kunda, Šlouf mě zradil, ten hajzl, tak to přestává hovno smrdět

..http://www.nekompromisne.cz/w/nekompromisne/files/zeman_denik.jpg

AŤ ŽIJE MILOŠ KŮL V PLOTĚ II A JEHO SLÁVA AŤ SE NEBES DOTÝKÁ


Nepřihlášený uživatel

#18472

2014-11-26 21:27

Stydím se za našeho pana presidenta

Nepřihlášený uživatel

#18473 Re:

2014-11-26 21:41

#18472: -  

 Styď se. Amen.

Naštvaný

#18474

2014-11-26 21:49

Petice založena v 8:02 a v 9:03 je tam již 50 podpisů. Tak něčemu takovému mám věřit? Kdo to organizuje? Americké vyslanectví?

Někdo potřebuje další barevnou revoluci.


Nepřihlášený uživatel

#18475 Re:

2014-11-26 21:52

#18474: Naštvaný -  

 co byste delal kdyby americani nebyli? Na koho by jste se pak vymlouvali,koho osocovali. Amik muze i za vas prujem co?