MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#17701 Re: Re: Re:

2014-11-25 16:24

#17699: - Re: Re:  

Ano, je to tak.  Blb podporuje blba. Ale blb na Hrade je daleko nebezpecnejsi, nez blb v diskuzi.

demokrat

#17702 Srandovní slouhové...

2014-11-25 16:24

Jak se jedná o Zemana, všech cca 100 000 příznivců Kchárla opět jako jeden muž. Tuhle kázeň by Kchárlovi záviděl i sám velký Adolf.


Nepřihlášený uživatel

#17703 Re: Srandovní slouhové...

2014-11-25 16:25


Nepřihlášený uživatel

#17704 Re: Srandovní slouhové...Ty

2014-11-25 16:30

#17702: demokrat - Srandovní slouhové... 

 Ty by jsi tam měl mít  správně"demokrat", protože komunisti to tak mají...je to podle Klementa Gottwalda


Nepřihlášený uživatel

#17705 Re:

2014-11-25 16:31

#17678: J. -  

 Bývalé presidenty jste měl hodnotit v době jejich funkčního období, mohl jste zakládat petice jako vzteklý a mohu se zeptat, co jste v té době dělal?


Nepřihlášený uživatel

#17706 Re: Srandovní slouhové...

2014-11-25 16:31

#17702: demokrat - Srandovní slouhové... 

Vy si zreme vubec nepripoustite moznost, ze tuto petici nepodepisuji jen priznivci Karla Schwarzenberga.  Naopak, podepisuji i volici Zemana, ktere zklamal.


Nepřihlášený uživatel

#17707 ZHODNOCENÍ SITUACE K 25.11.2014

2014-11-25 16:32

Milan Skoupý,Ostrava

#17708 PROSÍM LIDI - PROSÍM OBČANY NAŠÍ ZEMĚ !!!

2014-11-25 16:33

VYTRVEJTE V TLAKU NA ODSTOUPENÍ NEZPŮSOBILÉHO PREZIDENTA !!!

PROSÍM NIC NEHÁZEJTE, NIC NEROZBÍJEJTE, NA NIKOHO NEÚTOČTE !!!

VE SVÉM OKOLÍ SE POKUSTE PŘEMLUVIT OSTATNÍ, ABY TO NEDĚLALI !!!

SKANDUJTE COKOLI - SVOBODA PROJEVU !!!

PIŠTE COKOLI - SVOBODA TISKU !!! 

NENÁSÍLÍ, VYTRVALOST A VYSOKÁ ÚČAST JE NEJSILNĚJŠÍ ZBRAŇ !!!

 

JSEM Z MORAVY Z OLOMOUCE A MILUJI CELOU NAŠI ZEMI

NEDĚLEJTE SI PROBLÉM MEZI ČECHY A MORAVOU

NATOŽ MEZI KRÁSNOU PRAHOU A ZBYTKEM NAŠÍ ZEMĚ

 

MNOŽÍ SE POKUSY ZNEPŘÁTELIT NÁS ZE SLOVÁKY

RUSKÁ ROZVĚDKA DEMORALIZUJE A ROZBÍJÍ COKOLI

 

NEDEJME SE, JSME ČESKÝ MORAVSKÝ A SLEZSKÝ NÁROD POD JEDNOU VLAJKOU

A SLOVÁCI JSOU NAŠI BRATŘI !!!

 

V JEDNOTĚ JE SÍLA !!! 

Jiří Zemánek

#17709

2014-11-25 16:34

MILOŠU ZEMANE A VÁCLAVE KLAUSI

 

PANU PREZIDENTU HAVLOVI NESAHÁTE ANI PO KOTNÍKY A VE SROVNÁNÍ S NÍM JSTE OBA DVA UBOŽÁCI A PROTO, ŽE JSTE UBOŽÁCI, DOVOLUJETE SI O NĚJ OTÍRAT HUBU. JSTE OBA NAFOUKANÍ CHUDÁCI!!!

Roman Skácel
Hodonín

#17710 Re: Re: Re: Re: Re: Jsem hrdý na svého prezidenta!

2014-11-25 16:35

#17687: - Re: Re: Re: Re: Jsem hrdý na svého prezidenta! 

Pokud vláda v případě opravdové politické světové krize neudělá nic, pak budeme morálně rovni těm, které zde já a mnoho jiných, kritizujeme už celé týdky.

Ba ne, pokud naši vládu někdo požádá o pomoc, podle čl. 5 Severoatlantické smlouvy, pak jsem přesvědčen, že naše vláda buď, na základě politicko-historických zkušeností pomůže tak, jak jen bude naše země nejúčinněji pomoci schopna, nebo holt budeme zase jednou po zásluze OKUPOVÁNI, anektováni, ...zcela zničeni...

Omlouvám se za ten závěr, ale každému vždy po zásluze přesně to, co si zaslouží.

My si Mnichov nezasloužili, něco jiného je srpen 1968 (okupace), coby předobraz podzimu 1989 a naší zřetelné současnosti.

Ovšem to, co z Kazachstánu vzkazuje Zeman na Ukrajinu už hraničí s debilitou (svoje "finlandizace" si může strčit hodně nízko do zad), to už není ani politická stupidita. Vymezovat "sféry politických zájmů" zde mohly ještě tak kdysi Stalinové, ...Zeman je na to nejen "malý šlechtic", ale naštěstí i pán...

Zemanovy ústy "opouští" a Rusku nechává na pospas, naše svobodná a demokratická země, Ukrajinu v situaci, kdy od 2.SV (v době okupace fašistickým Německem) nebyla ve svízelnější situaci...

Poklud i tohle považuje "křesťanská SocdemANO" vlada a MZ v čele se Zaorálkem za "nepřekročenou linii" vládní mezinárodní politiky, tak se už ohrazuji já. Tohle je skoro dokonalý diplomatický oportunismus naší země vůči spojencům z EU a USA, jako když ho vyšije...

Protestuji!!!


Nepřihlášený uživatel

#17711 PODPORUJEME MILOŠA - MILOŠU VYPADNI Z HRADU !!!

2014-11-25 16:42

Hradní Miloš – co snídá miloš - milošova mňamka

/uploads/2009/01/zabija%C4%8Dka8.jpg

 

 AŤ ŽIJE MILOŠ KŮL V PLOTĚ II A JEHO SLÁVA AŤ SE NEBES DOTÝKÁ


Nepřihlášený uživatel

#17712 PODPORUJEME MILOŠA - MILOŠU VYPADNI Z HRADU !!!

2014-11-25 16:46

Hradní Miloš – povolební Miloš veze současného miloša

/images/milos-zeman-s-rozbitym-kolenem.jpg

 

 AŤ ŽIJE MILOŠ KŮL V PLOTĚ II A JEHO SLÁVA AŤ SE NEBES DOTÝKÁ


Nepřihlášený uživatel

#17713 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem hrdý na svého prezidenta!

2014-11-25 16:47

#17710: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Jsem hrdý na svého prezidenta! 

 Proboha vy tu ale melete nesmysly.Hlavně že píšete a stádo řve.Ted sem se díval jak černoši demonstruji v americe.Hned sem si vzpoměl na vás,chováte se stejne.Děláte bordel ,vnášite nesnášenlivost,jenom proto že se vám něco,někdo nelíbí.To není argument.Každému se něco nelíbí ,normálný pochopí že si nemůže  dělat co se mu zachce.Zamyslete se už konečně nad sebou.Snad nejste stádo bezmozků.


Nepřihlášený uživatel

#17714 Re: Re: Srandovní slouhové...

2014-11-25 16:49

#17706: - Re: Srandovní slouhové... 

 To by ti příznivci Zemana museli být padlý na hlavu jako vy.


Nepřihlášený uživatel

#17715 Re: PODPORUJEME MILOŠA - MILOŠU VYPADNI Z HRADU !!!

2014-11-25 16:50

#17712: - PODPORUJEME MILOŠA - MILOŠU VYPADNI Z HRADU !!! 

Obdivuji Vas a tleskam vsemu co zverejnite. Jen tak dal.

Roman Skácel
Hodonín

#17716 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem hrdý na svého prezidenta!

2014-11-25 16:51

#17713: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem hrdý na svého prezidenta! 

Nemám ani chuť s Vámi diskutovat, dokud nepřijdete s tím, proč Zemana podporujete. A pak si Vás namažu na krajíc chleba...

Argumenty, obejktivní pravdou a slušností.

Já už se zamyslel a Vy prosím přineste už konečně názor na Zemana, já NEJSEM důležitý.

Pokud názor nemáte, jste HLUPÁK a člen ideového stáda pasáčků Zemanů, kterého může někdo ovládat, aniž by se musel jakkoli snažit...


Nepřihlášený uživatel

#17717 Re: Srandovní slouhové...

2014-11-25 16:53

#17702: demokrat - Srandovní slouhové... 

 Já osobně jsem Karlovka.Ale je tady spousta těch,kteří nejsou zastánci knížete.Někteří dokonce volili Zemana,ale uznali svou chybu Tak nepište jako blbec,demokrate.

pravdolaskař a humanista

#17718

2014-11-25 16:53

V 50-tch letech tady byli politicke procesy,Horákova, Široký atd.,politické vraždy,něco strašnýho, v 90-tch letech minulýho století tady máme od velkýho našeho Vaška Havla schválení i podpora humanitárnyho bombardováni Jugoslávie. V tomto jeho posvěceném bombardovani za učelem humanizace 5 000 mrtvých. Ve 21. století našim velkým humanistom  posvěcené války v Iraku, Afganistane,dále v Sýrii,Lýbii atd.,atd. Ať žijí humaniste a pravdoláskaři, Šlafenbergrové a jiná luza ktera se tváři svatě, ale ve skutečnosti maji ruce krvavé od krve. Ať žije Havel,Šláfenberg a jiná luzo která ma ruce zakrvavené od krve !!!


Nepřihlášený uživatel

#17719 Re: Re: PODPORUJEME MILOŠA - MILOŠU VYPADNI Z HRADU !!!

2014-11-25 16:56


Nepřihlášený uživatel

#17720 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem hrdý na svého prezidenta!

2014-11-25 17:01

#17713: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem hrdý na svého prezidenta! 

Nepise se normalny, ale normalni. Amerika se nepise s malym a.  Vzpomel se pise vzpomnel. Bezte se doucit cestinu a potom se zapojte do diskuze.

Vladan

#17721 Občané i bývalí ovčané,

2014-11-25 17:02

dejte prosím Milošovi pocítit svoji nespokojenost a své rozhodnutí ukončit jeho trapné prezidentování. Nenechme jej dál ztrapňovat sebe ani nás doma, a především ani v zahraničí. Jestli neodejde z funce, bude ostudné jet v létě na dovolenou do zahraničí.

Musí nás být slyšet všude kde jej zahlédneme. Podepisujme petice pišme žádosti o odvolání a hlavně si už víckrát nezvolme podobného ožraleckého chudáka za prezidenta.

Děkuji

 

 

Jiří Zemánek

#17722 NAŠE OPORA JE AMERIKA NIKOLI RUSKO MILOŠI

2014-11-25 17:03

 

Jsem hrdý na členství v EU, jsem hrdý na členství v NATO

Miluji svoji vlast svoji Českou republiku a její demokracii.

Sláva Americe, ať jsou Spojené státy americké silné, nejsilnější na světě.

Bůh ochraňuj Ameriku, sláva svobodě, demokracii a USA.

Díky Americe za její přízeň a podporu.

Vítězství, slávu a sílu svobodné Ukrajině. Prosím o podporu pro ně.

Ať navždy žije vzpomínka na naše jediné dobré prezidenty,

pana Tomáše Garrigua Masaryka a pana Václava Havla.

Porazili jsme vás komouši a nebýt demokracie jste na Urale nebo v lochu.

Tak buďte prosím hodní a přestaňte zlobit. Děkuji.

Vy .....

 

 


Nepřihlášený uživatel

#17723 Re:

2014-11-25 17:06

#17667: Ivo Mathé -  

 Dej si vodku a neosocuj. Soudruhum a jejich konspiracim nazdar! President je ostuda Ceska co si nevidi pro vypity mozek do pusy. To je reprezentace. Chova se jak Putinuv lokaj.


Nepřihlášený uživatel

#17724 PODPORUJEME MILOŠA - MILOŠU VYPADNI Z HRADU !!!

2014-11-25 17:07

Hradní Miloš – kdo uhodne proč se miloš tváří šťastně?

/2-404872_210401579103412_1958375533_n.jpg

 

 AŤ ŽIJE MILOŠ KŮL V PLOTĚ II A JEHO SLÁVA AŤ SE NEBES DOTÝKÁ


Nepřihlášený uživatel

#17725 Re:

2014-11-25 17:10

#17718: pravdolaskař a humanista -  

 Široký, to myslíte toho slovenského komunistu a zakladatele Stb (V říjnu 1949 se na poradě dohodli Viliam Široký, Ladislav Kopřiva a Karel Šváb, že bude zřízen zvláštní útvar StB zaměřený na vyhledávání nepřítele v řadách KSS - Wikipedie), toho postavíte vedle Milady Horákové, no fuj.