MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA
Re: Tvoje máma by teď měla mlčet!
Re: Občané ČR stojí za panem premiérem Babišem a panem ministrem Prymulou!
Moc tady nevyhrožuj, nebo půjdeš bručet za rozvracení Republiky v nouzovém stavu!
Je dobře, že pan Prymula přijmá potřebná opatření, tak jak si to vyžaduje aktuální situace.
vždyt v Česku se korona šíří nejvíc z celé Evropy
To, aby se 28. 10. konali na Hradě bujaré radovánky v teto podělané době, je absolutně nevhodné a navic porušení zakona neb se smí scházet jen a pouze 6 osob... nařízení v nouzovem stavu snad plati pro všechny bez rozdílu
Kodaňský primátor se přiznal k obtěžování žen a odstoupil
Mladá finská premiérka se vyfotila bez podprsenky a rozdělila společnost
Slovenský premiér Matovič se v Bruselu ztrapnil v živém přenosu
Je to na osobní zodpovědnosti každého občana.
Roušky můžete nosit venku již dnes!
Re: Re: Re: Re: Re: Re:
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
#163635: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:
Naši státnost si od havloidů rozvracet nedáme!
Čím to je?
O'War se tak vyfotit nenechal a taky rozděluje společnost.
ČLR - NEJZRŮDNĚJŠÍ REŽIM VŠECH DOB !!!!
ČLR - NEJZRŮDNĚJŠÍ REŽIM VŠECH DOB !!!
Od roku 1949 systematické vraždění a asimilace všech nechanských národů nechtěně vtažených do systému čínské rudé komunistické říše
O roku 1949 okupace tradičních nečínských území Mongolů, Ujgurů a Kazachů, jejich systematická asimilace, vraždění až na hranici genocidy.
1950 - začátek kruté a bezprávné okupace Tibetu, ničení, vraždění, genocida, asimilace
1962 - vojenské napadení Indie
60.-70.léta vojenské přepady a zákeřné útoky na SSSR a další sousední země
50.-60.léta v celé čínské rudé říši maoistické šílené experimenty Velký Skok a Kulturní Revoluce které mají na svědomí desítky milionů mrtvých
70.léta - podpora šíleného bestiálního maoistického režimu Pol Pota v Kambodži s miliony mrtvých
1979- vojenské napadení Vietnamu
1989 - masakry vlastních neozbrojených občanů většinového chanského národa
90.léta - podpora maoistických guerill a teroristů ve světě ( Jihovýchodní Asie, Peru, Nepál, Afrika atd.)
a od konce 90.let také vydírání a vyhrožování svrchovaným zemím, neokoloniální zadlužovací politika vůči rozvojovému světu, uplácení režimů v Africe i v Asii, neustálé vyhrožování Tchajwanu a drtivé glajchšaltování Hongkongu.
2018-2019 - začátek absolutně totalitního orwellovského systému kreditů a všeobecného šmírování, udávání a špiclování po celé rudé říši, opětovné zavádění převýchovných táborů pro neposlušné nechanské uzurpované národy.
2019-2020 - bezostyšné a záměrné rozšíření koronaviru po celém světě a sprosté vydělávání peněz na potížích celého světa, které tento zvrácený, zrůdný a prolhaný režim neustále způsobuje. Nadále pokračující devastace svobod v Hongkongu, napadání indických vojáků na hranicích , otřesné vyhrožování všem státům ohledně morální podpory Tchajwanu, Tibetu, Mongolska a Turkestánu.
XIZANG DULIN, XINJIANG DULIN, NEI MENGGU DULIN, HONGKONG DULIN, TAIWAN DULIN
BO RANGCEN
Ruce pryč od Tchaj-Wanu
Když vidím, že to, co si v mírné nadsázce myslím, píší i další lidé, tak mne zamrazí. Bohužel jim musím dát za pravdu.
Čína na svém území zavádí totální kontrolu spojenou s digitálním vymýváním mozků a vrací se k Maoismu. Kromě toho, čínská zahraniční politika už přešla od asertivity k agresivitě. Kombinace těchto dvou faktorů znamená, že čínská hrozba pro svobodný svět poroste.
Za Židy v Hitlerovském Německu si v Číně můžeme dosadit Tibeťany, Ujgury a příslušníky hnutí Falun Gong.
Na příkladu Hongkongu nám Čína ukázala svou ochotu dodržovat svou část závazků smlouvy - jedna země, dva systémy.
Necháme-li padnout Tchaj-wan, dáme tím čínským komunistům najevo, že agresivita se vyplácí.
Re: ČLR - NEJZRŮDNĚJŠÍ REŽIM VŠECH DOB !!!!
Svobodný Tibet
Během tohoto měsíce si připomínáme, že přesně před 70 lety napadla komunistická čínská armáda nezávislý a mírumilovný buddhistický Tibet a od té doby ho nezákonně okupuje. Čínský komunistický režim je veskrze prolhaný, zločinný a celému světu nebezpečný, zasluhuje si to nejhlubší opovržení !!!!
Tibetský ozbrojený odpor formou guerillové války trval od začátku čínské invaze v roce 1950 hlavně ve východních částech Tibetu, kde mezi lety 1956-59 přerůstal ve vleklou a ničivou válku. Vyvrcholením těchto bojů pak bylo povstání v samotném srdci Tibetu, ve Lhase v březnu 1959. Po definitivní porážce všech tibetských ozbrojených oddílů na konci roku 1961 se další odboj přesunul právě za indické a nepálské hranice. V Nepálu bylo hlavní strategickou oblastí tibetského partyzánského boje malé autonomní království Mustang na tibetských hranicích. Přes všechny úspěchy v boji proti čínským okupačním jednotkám byla nakonec tato základna po brutálním čínském nátlaku na Nepál v roce 1974 zlikvidována a další víceméně utajený odboj probíhá z indického území.
Čína už je stejně agresivní, útočná a dobyvačná fašistická země, jako Rusko. EU by měla výrazně přitvrdit svůj postoj k Číně. A Tchaj-wan by si zasloužil naopak větší podporu a mezinárodní uznání coby nezávislý stát všemi členy EU. Je to úspěšná demokratická země s 23,5 miliony obyvatel, která by takovou ráda zůstala. Si Ťin-pching si zaslouží jen nejhlubší pohrdání. Stejně jako všichni jeho slouhové u nás.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
#163635: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:
Tak je pošuk, nebo není pošuk?
Re: Re:
#163617: - Re: Pane staviteli! Pane staviteli!! Ono se to hlo!!!!
Kam?
Až na zem!
Co mistr, ví o tom?
Jo.
Co říkal?
Nic.
A kde je?
Pod tím.
Na ulomeném okraji je vidět způsob, jímž byla římsa ke zdi připojena. Je záhada, jak vůbec mohla na zdi vydržet. Natož tak dlouho.
Mohli by se v té ulici porozhlédnout, kolik toho ještě může spadnout.
Re: Re: Re: Nechceme policejní stát.
#163605: - Re: Re: Nechceme policejní stát.
Po 72-96 hodinách bývá virus covidu usušený a inaktivní. Ergo, když mám čtyři roušky/respirátory, nebo pět, které pravidelně cyklicky vyměňuji navzájem, měl by usušením inaktivovaný/oslabený virus fungovat jako slaboulinké avízo pro imunitní systém. Lepší nápad? Sem s ním rychle.
Re: Je to na osobní zodpovědnosti každého občana.
#163634: - Je to na osobní zodpovědnosti každého občana.
Je to na každem z nás. Každy ma snad svou hlavu. Roušku jsme s ženou nosili v srpnu venku např. na tržnici nebo v centru města, zkrátka, kde bylo větší množství lidí. Nepotřebuji nějaká nařízení, vidím, co se děje a jako dospělá osoba dovedu vyhodnotit situaci. Proč se s námi jedná jako s nesvéprávnými, to nevim... vždyt všichni lidi ví a vidí, jaká je od srpna situace
Re: Re:
Vy jste nepřizpůsobiví a měli byste být zavřeni v přísné izolaci.
| This discussion has been closed. |
Re: Re: Re: ČESKO JE STAT BEZOHLEDNÝCH BURANŮ A ANALFABETŮ
#163623: - Re: Re: ČESKO JE STAT BEZOHLEDNÝCH BURANŮ A ANALFABETŮ
Šéfe, myslím, že jeho dny v politice jsou sečteny... Tento stav, v jakém teď jsme má plně na svědomí ten slovenský stbácký fešák