MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#16276 Re: Re: Re: Re:

2014-11-22 16:47

#16271: někdo - Re: Re: Re:  

Milá paní, pozor na zdraví, zdá se, že váš tlak povážlivě stoupá. To snad nestojí za Zemana, nebo ano?


Nepřihlášený uživatel

#16277 Voliči Zemana mají opravdu velmi vážný problém.....

2014-11-22 16:47

....neví co Miloš Zeamn říká natož, aby byli schopni zhodnotit, jestli je Miloš Zeman demokratem nebo spíše komunistou či náckem. Mnozí jeho příznivci dokonce v této diskusi nejen dosvědčují, že vůbec netuší co Miloše Zeman říká, ale co horší jsou hrdi na to, že to nevědí, stejně jako jsou hrdi na to, že Miloše Zemana zvolili. Zvláštní takový v podstatě schizofrenický stav. 


Nepřihlášený uživatel

#16278

2014-11-22 16:48

Lidé nesmime to nechat zemana zamest pod koberec a vyjit znovu do ulic je potřeba se znovu sejit a ukazat mu silu lidi


Nepřihlášený uživatel

#16279 Rozhovor s Davidem Kollerem a Chci si s vámi promluvit.. Zeman hledá nácky v Kyjevě, aby je neviděl

2014-11-22 16:48

někdo

#16280 Re: ČR nemá prezidenta

2014-11-22 16:49

#16254: -  

  Ono je to jako v tý starý cirkusácký anekdotě, jak říkal ředitel klaunovi: "Klaune, proč ten kůň nezpívá?" A klaun odpoví: "Není mu dáno." A ředitel řekne: "Tak mu dejte!" A v tom je celej vtip umění: komu není dáno, tomu se dát nedá.(j.Werich)......a vám se dát nedá.....


Nepřihlášený uživatel

#16281 Miloš Zeman již jako premiér poškodil vztahy se spojenci. Do křesla min. vnitra posadil....

2014-11-22 16:49

 ....Stanislava Grosse, ten na min. opět přivedl bývalé StBáka, jmenovitě Václava Jakubíka k vůli kterému dokonce zpravodajské služby spojenců, přestali ČR poskytovat informace a USA je neposkytuje až na úplné výjimky dodnes, neboť právě Spojené státy měly důkazy o tom, že si Jakubík telefonuje s mafiánem Mogilevičem. Dokonce došlo k tomu, že proti této osobě na vnitru přímo protestoval velvyslanec Spojených států. 

Toto vše Miloše Zeman již z pozice premiéra tehdy prováděl....

Miloš Zeman také masivně poškodil tuto zemi, neboť to byl právě on, kdo dokázal za 4 roky navýšit státní dluh a přitom nezajistit ani minimální pokles nezaměstnanosti. Naopak mu mezi lety 1998-1999 nezaměstnanost masivně narostla. Tedy kde jsou ony stovky miliard korun, z kterých zplácíme dodnes úroky? Kam se podely tyto peníze? To je skutečně Zeman-Klausova zlodějská banda všechny rozkradla? 

Makroekonomické údaje ČSÚ - Miloš Zeman byl premiérem 1998-2002


Nepřihlášený uživatel

#16282 Spíše si jistě mnozí z nás dovedeme představit Miloše Zemana v teplákách .....

2014-11-22 16:51

....s cigaretou, lahví becherovky a Osudy dobrého vojáka Švejka na balkoně jeho panelákové králíkárny než to, že by byl 17.11.1989 na Národní třídě, ale nepochybuji, že to dosvědčí např. soudruh Holcát, tedy si dovede vymyslet prakticky jakoukoliv blbost. 

Zemanovi účast dosvědčí Kmoníček, Ovčáček, Mynář, Nejedlý a ruský velvyslanec.

někdo

#16283 Re: Klaus a Zeman se ničím nelišili a já jsem to také tak vždy chápal.....

2014-11-22 16:51

#16258: - Klaus a Zeman se ničím nelišili a já jsem to také tak vždy chápal..... 

...... takže příště vol TOP 09....jsou to sofistikovaní zloději.....


Nepřihlášený uživatel

#16284 Řekl bych, že si také jistě mnozí z nás dovedeme představit, že byl (je) Zeman StBákem či KGBákem...

2014-11-22 16:54

#16282: - Spíše si jistě mnozí z nás dovedeme představit Miloše Zemana v teplákách ..... 

 ....než to, že je "disidentem" jak o sobě prohlašuje. Těžko si totiž představit, že by odpůrci režimu přidělili panelákovou králíkárnu, jak se to stalo "disidentovi" Zemanovi. 

Těžko si také dovedeme představit pohádku, jak se Miloš Zeman samovzělává ve "vědách" ekonomických, když na to nemá základní nástroj, tedy znalost alespoň angličtiny. 

Přesto jej někteří jeho, asi opravdu ultra hloupí voliči, považují za oběť komunistického režimu a vzdělance. 


Nepřihlášený uživatel

#16285

2014-11-22 16:56

Přestaňte se klanět už konečně Rusku,Číně a USA !!!

Berme si příklad z malých zemí, kde občanská společnost funguje !!!

Ve středověku jsme se nebáli ani celé Svaté Říše Římsko-Německé !!!


Nepřihlášený uživatel

#16286 Ano skutečně je potřeba volit stranu, která má člověka....

2014-11-22 16:58

#16283: někdo - Re: Klaus a Zeman se ničím nelišili a já jsem to také tak vždy chápal..... 

 ....který je schopen provést zemi celosvětovou krizí s nezaměstnaností nejen násobně měnší proti jiným zemím EU, ale co více s nezaměstnaností o více jak 2 % menší, než měl Miloš Zeman a co více růstem dluhu, který se dokonce ani vzdáleně nepříblížil růstu dluhu v době oposmliuvního kupčení a v následujících letech socanských vlád. 

někdo

#16287 Re:

2014-11-22 16:59

#16261: -  

 Ta petice je stejně hloupá,jako ty....nevolila jsem Zemana,ale nesnáším hlupáky a stádní typy lidí,kteří nechtějí používat svůj mozek.......Fanatismus je určitý nedostatek statečnosti. On je to strach přijímat svět v jeho složitosti. Fanatismus je cesta k zjednodušení života. Je to útěk před odpovědností, kterou člověk přijímá tím, že se pořád rozhoduje....to jsem nevymyslela já,ale pan Werich....a proti tomu tady bojuju....a o tom placení...mohla bych to říct stejně...ale vy máte mozky vypláchnuté ČT a některými novinami...


Nepřihlášený uživatel

#16288 Řekl bych, že máte představu o dějinách jak soudruh Míloš Zeman...

2014-11-22 16:59

#16285: -  

....koministické školství je bohužel nesmazatelně vryto 


Nepřihlášený uživatel

#16289 Naopak, petice je napsána skvěle, přesně popisuje stav na Hradě....

2014-11-22 17:01

#16287: někdo - Re:  

 ...nesnaží se nijak dehonestovat Miloše Zemana. Auter stručně a naprosto jasně popsal, jak si myslí, že vypadá aktuální stav na Hradě a sdělil i důvod, proč k takové situaci došlo. Nesouhasíte, nevadí. Souhlasíte, pak je potřeba se podespat, neboť je jednoznačné, že takový stav nemůže trvat. 

někdo

#16290 Re: Tak to je dnes velmi nebezpečno na Hradě, tam je to jeden blb vedle druhé.....

2014-11-22 17:06

#16266: - Tak to je dnes velmi nebezpečno na Hradě, tam je to jeden blb vedle druhé..... 

 Milý pane...Zemana jsem nevolila..... ale co jste dokázel Vy,že plivete na lidi,které jste vyjmenoval....nácek, komunista.....vždyť vy jste nebezpečný deviant a patříte do ústavu.....proč urážíte ostatní vy....víte o tom,že jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá....????....a pozor praskne vám v hlavě cévka a jaký jste byl .....pozor pozor....:-))))


Nepřihlášený uživatel

#16291

2014-11-22 17:06

Všimli jste si, jak se chová "prezident" k 1. dámě na oficiálních akcích?

Ani na ni nekoukne, nechá ji jít 2 kroky za ním, BURAN, KŘUPAN, ... jako Arab nebo ten cikán, co bydlel před časem vedle nás.


Nepřihlášený uživatel

#16292 Re:

2014-11-22 17:07

#16278: -  Lidé nesmime to nechat zemana zamest pod koberec a vyjit znovu do ulic je potřeba se znovu sejit a ukazat mu silu lidi

 To musíš ale najít skřeta zrzavého, který by potřeboval ukrást majetek, který mu nepatřil....a nezapomeň na obrovský svazek klíčů od školníka z devítiletky :))))

Tedaaaa....tady je smetiště stejné, jako u Kudláčkové na popeluchách:))))

Hnus fialový!!!!


Nepřihlášený uživatel

#16293 Re: Re: Tak to je dnes velmi nebezpečno na Hradě, tam je to jeden blb vedle druhé.....

2014-11-22 17:07

#16290: někdo - Re: Tak to je dnes velmi nebezpečno na Hradě, tam je to jeden blb vedle druhé..... 

 

Milá paní, pozor na zdraví, zdá se, že váš tlak povážlivě stoupá. To snad nestojí za Zemana, nebo ano?

někdo

#16294 Re: Re: Re: Vypadni ty Zemane

2014-11-22 17:09

#16274: - Re: Re: Vypadni ty Zemane  

 to se omlouvám,nějak jsem se přehmátla Veroniko z Karviné....


Nepřihlášený uživatel

#16295 Re: Re:

2014-11-22 17:11

#16287: někdo - Re:  

 Takže ti druzí jsou hlupáci, stádní typy,devianti, trotli, nedouci, zbabělci a mozky vypláchnuté, a měli by navštívit psychiatra, dát si mokrý hadr na hlavu, píší totální nesmysly a blitky, slátaniny blbostí a hovadin, pěkný výběr z Vašich příspěvků, co? Vkládáte do toho moc emocí, abyste si neublížila.

někdo

#16296 Re: Zkrátím to, je naprosto zřejmé, že vy jako voliči Miloše Zemana vůbec netušíte....

2014-11-22 17:11

#16269: - Zkrátím to, je naprosto zřejmé, že vy jako voliči Miloše Zemana vůbec netušíte.... 

 ale já jsem ho tam opravdu nedopravila...já ho ani nevolila....a o jaké zrůdě to mluvíte ?

někdo

#16297 Re: Miloš Zeman byl "demokraticky" zvolen po hanenbné retro ko

2014-11-22 17:15

#16272: - Miloš Zeman byl "demokraticky" zvolen po hanenbné retro ko 

 ano...protože protikandidáti neutratili ani korunu....:-)))))....směšné....a neurážejte voliče...není to demokratické,ale je mi jasné,že se řídíte komunistickým heslem :Kdo nejde s námi,jde proti nám.....


Nepřihlášený uživatel

#16298 Re: Re: Re:

2014-11-22 17:17

#16295: - Re: Re:  

  ti druzí jsou hlupáci, stádní typy,devianti, trotli, nedouci, zbabělci a mozky vypláchnuté, a měli by navštívit psychiatra, dát si mokrý hadr na hlavu, píší totální nesmysly a blitky, slátaniny blbostí a hovadin.


Nepřihlášený uživatel

#16299 Re: Představa, že je politik náš zaměstnanec....

2014-11-22 17:18

#16256: - Představa, že je politik náš zaměstnanec.... 

 Máte pravdu zvolil jsem nevhodné slovo.


Nepřihlášený uživatel

#16300

2014-11-22 17:18

Zeman je náš nejlepší prezident, jsem rád, že náš stát vede vlastní cestou a není vazalem agresívních Usa. Jsem rád, že jsme se dohodli s Čínou největší světovou ekonomikou, protože spojenectví s Ruskem a Čínou nám může pomoci. Kdežto lezení do prdele západu nám může přinést jen krachující ekonomiku, diktaturu pravdoláskařů a nadnárodních společností pod dohledem zločineckého agresivního paktu NATO a EU.