MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#15426

2014-11-21 09:29

Přijďte o víkendu na Staroměstské nám. podepsat papírovou petici za odstoupení Zemana,až bude 10 tis. podpisů, tak se tím senát musí zabývat!!!!!!!!

Politici musí pod tlakem veřejnosti přepsat ústavu a omezit pravomoci prezidenta!!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#15427 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 09:30

#15415: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

Vy sám máte evidentne s vyspelosťou, predovšetkým tou morálnou, veľký problém!


Nepřihlášený uživatel

#15428 Re: Re:

2014-11-21 09:32

#12286: - Re:  

 .. jakých daných věcech, můžete konkrátně ?


Nepřihlášený uživatel

#15429 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 09:33

#15427: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

 A ty, súdruh, zřejmě máš tu vyspělost komunistickou i s komunistickou morálkou?


Nepřihlášený uživatel

#15430

2014-11-21 09:35

Proboha co se sem serou ty slovenské rudé šťetky?? řešte si doma svoje problémy.


Nepřihlášený uživatel

#15431 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 09:35

#15427: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

 Vy ste "vyspelí" hlavně s tím Mečiarem?


Nepřihlášený uživatel

#15432 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 09:35

#15422: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

 Terminus technicus "slušní ľudia" je veľmi zábavný. Podľa Teba sú slušní ľudia len tí, čo majú rovnaký názor ako si Ty želáš a Ty máš taký názor, ako si myslíš, že si želajú tí, ktorí majú moc deliť ľudí na slušných a neslušných. Nie som ani "ficovolič", pretože ten na rozdiel od Zemana má iba silné reči pred domácim publikom, aby hovoril, čo chce počuť väčšina,  a keď príde na lámanie chleba, vyvráti sám seba. Takže budeš asi dosť tápať pri hľadaní správnej kategórie- a nakoniec skončím ako "boľševik", "Ruskom platený agent", absolvent VUML:-). STE TRÁPNI, snobíci! 


Nepřihlášený uživatel

#15433 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 09:38

#15431: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

 Isteže áno, a Vy ste presne ako tie babky demokratky s dáždnikmi, čo ohadzovali Havla paradajkami. Na stráž!

Roman Skácel
Hodonín

#15434 Re:

2014-11-21 09:38

#15389: -  

No jo, přesně podle očekávání se nejdříve ovala česká občanská veřejnost, pak se začali tu a tam nesměle ozývat i čeští politici, aby zcela zmlkli a aktuálně už se ošívá celý svět, v USA např. McCain, ukrajincký premiér, čínští disidenti nám připomínají politické základy, na nichž stojí naše demokracie, někteří evropští politici už jsou aspoň ironičtí...

A závěr? Kde je masovější odpor proti chování Zemana ze strany českých politiků? To už opravdu tak úděsně ztratili soudnost, aby se na Zemanovo počínání jen tak pobaveně všichni dívali?

Ten problém je daleko hlubší, než jak se na první pohled zdá, trošku mi to připomíná skutečnost, že zde za dvě desetiletí neuvěřitelných politických a ekonomických "přehmatů" za ta léta v úhrnu asi i s bilionovými důsldky, nebyl nikdy nikdo pořádně ani obviněn, pokud ho nechytili s lupem v rukách...


Nepřihlášený uživatel

#15435

2014-11-21 09:39

KOMUNISTI MĚLI BYT DAVNO Z KOLA VENKU... PROC SE TO TEHDY NEVYCISTILO ?? NO, RIKA SE, ZE NIKDY NENI POZDE.. PROC BY SE TO NEMOHLO VYRESIT TED A JEDNOU PRO VZDY.... JIZ U SEBE SICE NEMAJI RUDE PRUKAZY, ALE URCITE JSOU PROSTREDKY, JAK BY SE TA VERBEZ DALA VYTRIDIT.....


Nepřihlášený uživatel

#15436 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 09:40

#15409: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

'Čobol' nikdy neexistoval, neexistuje a ani nebude existovať, to mi verte. Tak ako neexistujú hanlivo znejúce 'Sloveny', sú len Slovenky a Slováci, tak ako Vy, Češky a Česi, vo Vašo krásnom jazyku Češi:-)

Ešte raz, veľmi Vám držím palce!


Nepřihlášený uživatel

#15437 Pravda

2014-11-21 09:41

Neverte, OPAKUJEM, ani na jednu sekundu NEVERTE, že to, čo sa dialo dnes a možno ešte deje v Prahe - by bolo prirodzeným protestom nespokojnosti. Toto je cielená a systematická demonštrácia na rozvrátenie Českej republiky, drahí bratia Slováci, aj Česi. Nenechajte sa oklamať. Zeman nech je aký je, stále je to len prezident, symbolická postava, nie exekutívna (výkonná), ako premiér a už vôbec nie postava s mocou. Tú majú finančné skupiny v pozadí a hráči za oponou. 25 rokov od revolúcie sme tam kde sme boli. Začalo to Ukrajinou, pokračuje Maďarskom, Poľskom, Českom a Slovenskom. Všetko strategické územie na ceste k Rusku. Je to dielom západných tajných služieb, ktorých konkrétne, netušíme a ani to nie je podstatné. Čo je konečný cieľ? Tretia svetová vojna. Nenechajte sa oklamať...

 


Nepřihlášený uživatel

#15438 Pravda

2014-11-21 09:42

Vzpomínkový akt na Albertově ostuda musím říci je to kolosální a důkaz jak si rodiče svoje děti vychovali, jestli někdo dělá ČR ostudu pak pískající studenti při státní hymně, kteří nenechají prezidenta ČR ani promluvit, opravdu kolosální a mezinárodní ostuda. Kdo na to má žaludek, může sledovat na ČT24. Doufám, že ted´ už je jasné proč bylo třeba bránit republiku na Albertově a ne jinde.

Roman Skácel
Hodonín

#15439 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 09:44

#15410: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

Pokud by to bylo možné, tak Zemana za Kisku rádi vyměníme, dokonce zaplatíme i přepravu zboží až k zákazníkovi, celní poplatky a případné balné (svázání zboží a přepravní box) a doběrečné, dostanete ho i s příslušenstvím ZDARMA, tedy jednoho úplného a funkčního baviče Ovčáčka Čtveráčka a Mynáře sice bez prověrky NBÚ, ale jinak taky plně funkčního, i když nevíme k jaké vlastně funkci je určen, návod k použití se kdesi ztratil.

Zn. Dohoda jistá!

 


Nepřihlášený uživatel

#15440 Pravda

2014-11-21 09:47

Dobrý den,
Rád bych se podělil o pár zážitků z dnešní "protizemanovské akce" v Praze na Národní třídě a Albertově. Nebudu zdržovat podrobnostmi o tom, kdo a jakým způsobem demonstraci oficiálně svolal a jak ji propagovala Česká televize a další masmédia (to se dá dohledat). Jen doplním pohled člověka, co byl přímo na místě.

Signifikantním momentem celé akce mělo být "udělení" červené karty prezidentu Zemanovi za jeho údajně pro-ruský postoj (resp. nedostatečnou kritiku Moskvy a Putina) ohladom Ukrajiny a za jeho nedávnou návštěvu Číny. Oficiálně to bylo kvůli jeho rozhlasovému interview Hovory z Lán (Slobodný vysielač o něm informoval, dokonce i část pouštěl v infovojně) v němž kritizoval Pussy Riot a "pražskou kavárnu," tedy pravdoláskaře a Havloidy.


Nepřihlášený uživatel

#15441 Re: Re: Re: Šumava

2014-11-21 09:48

#7699: - Re: Re: Šumava 

 súdružka učiteľka, zvyknutá na občianskej výchove vychovávať v duchu vládnucej ideológie:-)


Nepřihlášený uživatel

#15442 Pravda

2014-11-21 09:48


Od pohledu bylo zajímavé, že si všichni (až na pár vyjímek co vzali do rukou a na sebe cokoli červeného) přinesli stejné karty, ve stejném odstínu červené o stejné velikosti a ze stejného materiálu. Bylo jich několik tisíc. Pak jsem si všiml několika žen, které je na křižovatce se Spálenou u stánku z přepravek rozdávaly. Jedna z nich hovořila s ostatními anglicky a tak jsem se jich zeptal, zda jsou organizátoři. Nikdo neodpovídal, tak jsem se zeptal, pro kterou důvěryhodnou neziskovou organizaci pracují. Opět bez odpovědi. Následně jsem se zeptal té anglicky hovořící, zda nepracuje pro US Embassy Prague. Otázku jsem zopakoval a chtěl jsem si dotyčné ženy vyfotit telefonem. To už se ke mě přihnali dva muži, kteří do mě začali strkat a sunout mě na chodník s tím, že jsem "provokatér" a "zasranej komunista". Takhle mě zatlačili několik metrů od místa výdeje karet a pak ještě "hlídali" abych náhodou nezlobil.



Nepřihlášený uživatel

#15443 Pravda

2014-11-21 09:49


Kolem sebe jsem viděl zfanatizované pravdoláskaře a Karljugend, množství ukrajinských vlajek, tibetských vlajek, plakátů s Pussy Riot, mnoho nenávistných transparentů na téma Rusko a Zeman a k vidění byla i jedna černo-červená banderovská vlajka.



Nepřihlášený uživatel

#15444 Re:

2014-11-21 09:50

#7698: Karel Moravec -  

Tak som asi neodhadla cenovú skupinu, ktorú navštevujete. Asi pijete pred TESCO-m.


Nepřihlášený uživatel

#15445 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 09:50

#15432: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

 Ja Vám netykám, takže to isté očakávam od Vás. Nič ste nepochopili, čiší z Vás nespokojnosť a zloba. Kompenzujete to nenávistnými provokáciami, a pri tom ani nemáte detailný prehľad o situácii v ČR. Nie je možné ho mať, pokiaľ tam nežijete. A ak áno, prosím, píšte si len za seba a nie za ostatných ľudí na Slovensku. To je všetko.

Vlado Žinčica

#15446 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 09:51

#15433: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

 Aha...tak potom "Za Tisa bola plná misa?" a za Fica tiež?


Nepřihlášený uživatel

#15447 Pravda

2014-11-21 09:52

Až budou posílat naše muže umírat na Ukrajinu, prosím, ať pošlou přednostně ty, kteří dnes mávali kartičkami na Národní třídě. Nebyly to Open Card. Byly to letenky na Ukrajinu. Tam totiž dnešní akce v krvi skončí. Válkou. Konec konců byl to právě Porošenko, kdo dnes prohlašoval, že je připraven na "totální válku" s Ruskem. Děkuji hloupým zmanipulovaných studentům.


Nepřihlášený uživatel

#15448 Re: Pravda

2014-11-21 09:53

#15438: - Pravda 

 Aha tak Miloš je pro tebe vzorem všech ctností?Ten může v TV být jenom po 22 hodině.


Nepřihlášený uživatel

#15449 Pravda

2014-11-21 09:54

Neverte, OPAKUJEM, ani na jednu sekundu NEVERTE, že to, čo sa dialo dnes a možno ešte deje v Prahe - by bolo prirodzeným protestom nespokojnosti. Toto je cielená a systematická demonštrácia na rozvrátenie Českej republiky, drahí bratia Slováci, aj Česi. Nenechajte sa oklamať. Zeman nech je aký je, stále je to len prezident, symbolická postava, nie exekutívna (výkonná), ako premiér a už vôbec nie postava s mocou. Tú majú finančné skupiny v pozadí 


Nepřihlášený uživatel

#15450 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 09:55