MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#151051 Re: Re: vulgarita je zástupná

2019-09-08 12:50

#151048: ddynka - Re: vulgarita je zástupná 

S tebou asi nebude něco v pořádku!


Nepřihlášený uživatel

#151052 Re: Re:

2019-09-08 12:51

#151045: lawe2 - Re:  

Říká ti něco GDPR?

goebels

#151053 Re: Re: Re:

2019-09-08 12:59

#151052: - Re: Re:  

ne, tady v tomto bordelu neplatí vůbec nic, jaké gdpr? Pičovina co vymýšlejí nacisti v Bruselu, demente!

demokratX

#151054 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: !!!!! Tys měl být dávno v hrobě, havloidní svině!!!!

2019-09-08 13:04

#151023: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: !!!!! Tys měl být dávno v hrobě, havloidní svině!!!! 

vy taky patříte oba do ústavu pro choré

i havloidní, i ten druhý

a estébáčtí podvodníci nám furt vládnou, prognostický fašistický ústav co podvedl občany tohoto státu

antifaka

#151055 Re: Smrt komunismu!

2019-09-08 13:07

#150887: - Smrt komunismu! 

JÁ CHCI UŽ JEN KOMUNISMUS

PROTOŽE TENTO ZHOUBNÝ KAPITALISMUS, KTERÝ NÁM TADY ZAVEDLI PODVODNÍCI Z PROGNOSTICKÉHO ÚSTAVU, JE PODVOD NA OBČANY ČR

KLAUS ZEMAN A DALŠÍ VĚDOMĚ PODVĚDLI OBČANY TÉTO ZEMĚ A JENOM LŽOU

BABIŠ TO UŽ JE VEDLEJŠÍ PRODUKT, TAKY STB

TAK KDYŽ JSME HLOUPÝ A DEMENTNÍ NÁROD, COŽ VĚDĚLI UŽ ŠPÍNY NÁCKOVÉ SKOPČÁCKÉ,

TAK SI NIC JINÉH ONEZASLOUŽÍME

kamaylXDX

#151056 Re: Re: Re: Re: Re: !!!!! Měl už být dávno v důchodě !!!!

2019-09-08 14:32

#151026: - Re: Re: Re: Re: !!!!! Měl už být dávno v důchodě !!!! 

demožumpo věc se má takto: Skopčáci nás tady otravují HROMADNĚ jedovatými paštikami a rádoby uzeninami ala film Restaurant Pana Trikatela (komedie s L.de Funesem) značka Schneiderfood, což je 20% masa, azbytek jen chemikálie

myslíte si že to Zeman jí? Ten má jiné vybrané lahůdky

Podvod co napáchal Prognostický ústav - jehož členy byli Zeman, Klaus st., Zaorálek, Dlouhý, a celá klika vládnoucí pod hlavičkou OF a posléze ODS - ODA - a dalších, nyní TOP09 a další podvodníci

nikdy nikdo nespraví, ani Moskva, Berlín, žádná mocnost, a už vůbec ne debil Trump který lže v jednom kuse o všech a o všem. Nemá ani elementární znalosti i o historii, o ničem

Kapitalistický zmrde polib mi prdel (volání do poslanecké sněmovny)

#151057 Jsem pro abysme už měli normálního prezidenta, svéprávného, odpovědného, zdravého

2019-09-08 14:54

ale tohle přání se zřejmě nesplní

náš národ neměl nikdy normální hlavu státu

byli tu bud stalinisti, komunisti, nebo estébáci, a alkoholici

Nepoučili jsme se ani ze společné historie s Nácky, germány, nacisty,. Skopčáci nás tady otravují HROMADNĚ jedovatými paštikami a rádoby uzeninami ala film Restaurant Pana Trikatela (komedie s L.de Funesem) značka Schneiderfood, což je 20% masa, azbytek jen chemikálie

myslíte si že to Zeman jí? Ten má jiné vybrané lahůdky

Podvod co napáchal Prognostický ústav - jehož členy byli Zeman, Klaus st., Zaorálek, Dlouhý, a celá klika vládnoucí pod hlavičkou OF a posléze ODS - ODA - a dalších, nyní TOP09 a další podvodníci

nikdy nikdo nespraví,


Nepřihlášený uživatel

#151058 Re: Re: Re:

2019-09-08 19:11

#151052: - Re: Re:  

OVM pokuty neplatí


Nepřihlášený uživatel

#151059 Re: Re: Re: Re:

2019-09-08 22:24

#151058: - Re: Re: Re:  

Proto ten zákon pozbyl smyslu.


Nepřihlášený uživatel

#151060 MARTIN JAROŠ NA HRAD

2019-09-09 04:36

Hodně lidí na mém Facebooku je zaražených tou včerejší zprávou o Babišovi. Můj názor:

1. Přiznám se, že mi to smrdí. Možná ještě víc než "CO" mi vadí to, "JAK" se to včera seběhlo a komunikovalo. Nejdřív Deník N zveřejní neoficiální únik, že prý stíhání bylo zastaveno. Zastupitelství pak mnohoslibně prohlásí, že státní zástupce "změnil svůj původní právní názor". Není to ale definitivní, protože to ještě musí přezkoumat šéf. I když to není definitivní, prezident republiky (!) okamžitě blahopřeje p. Babišovi k zastavení stíhání. Tak jestli tohle není další stupňování tlaku na výsledek, tak už fakt nevím. Angličani tomu říkají self-fulfilling prophecy, předpověď, která se sama naplňuje. A ať už teď šéf MSZP rozhodne jakkoli, bude okolo toho pachuť. Stala se z toho typická česká bramboračka, do které se u nás rozkydne každá velká kauza. Lidi si budou říkat - dostal bych já, dostal by každý podnikatel z Horní Dolní takový luxusní přístup? 

2. V uplynulých měsících jsem se setkal s desítkami lidí z české politiky a byznysu. Skoro pokaždé se řeč stočila i na pana Babiše. A víte co? Všichni do jednoho mi řekli, že nevěří, že by Babiš šel kvůli Čapáku za mříže. Většina lidí si myslela, že to půjde k soudu, ale ten že se bude vléct roky, mistrně zdržovaný nejlepšími právníky, a pak se to nějak rozplizne do ztracena. Nikdo nevěřil, že jsme země, ve které by miliardář a premiér či expremiér reálně šel za katr. Tohle mě na tom mrzelo asi nejvíc. Protože správně bychom taková země měli být. Měli bychom alespoň věřit, že to je možné. V tom vidím možná největší zlo Babišova panování - že tak prorostl do státu a má takové páky, že i opravdu silní a zkušení lidi tak nějak mlčky přijali, že se z toho vyseká. To myslím vadí mnohem víc než nějakých 50 mega.

3. Ale dobrá, chci být dobrý hoch a dobrý občan. Chci věřit systému a české justici a rozhodnutí akceptuji, ať je jakékoli. Upřímně přiznám, že neznám všechna fakta a nemám takové právní znalosti, abych to dokázal posoudit. Jako laikovi se mi ten dotační trik s Čapákem jeví jako klasické šméčko, ale skloním se před názorem státního zástupce.

4. Na druhou stranu vám chci říct - neztrácejte naději. Nikdy nebylo dobré vsázet moc na kauzu Čapího hnízda. V roce 2016 jsem napsal, že dotace na Čapák vem čert, že víc mi vadí, jak špatně Babiš vládne. Tohle jsou "zločiny", ze kterých si Babiše soukromě viním já. A myslím, že politicky se dá porazit jen přes ně:

a) Přes silné kecy 4 km dálnic za rok.
b) Školství i zdravotnictví hluboce podfinancované a v akutní personální krizi.
c) Velké investiční sliby potichu stornované.
d) Rozhazování peněz na dárečky i přes blížící se hospodářské ochlazení.
e) Nekončící šikana podnikatelů přes finančák.
f) Z osobních zištných důvodů podpora dotací pro velké zemědělské podniky, a z toho vyplývající ničení české krajiny, přírody a budoucnosti.
g) Prorůstání do státu, zašmodrchání republiky do konfliktu zájmů a její znásilňování, aby sloužila primárně příjmům holdingu.
h) Vydíratelnost kvůli vlastním kriminálním problémům, a z toho pramenící podřízenost vůči prezidentovi a dalším.

Čapí hnízdo je jen jedna úvodní kauza, která odráží některé z těchto bodů. Buďte optimisti. I když jedna kauza nepřinese nic, na kombinaci všech těch faktorů nakonec Babiš politicky dojede. Jsem si tím absolutně jist. A pokud opravdu chcete spoléhat na kauzy, tak mi slibnější připadá ta účelově předražená reklama na Čapáku za stovky miliónů. Pár podobných případů už jsem v branži viděl. Kdyby viníci i tentokrát jaksi záhadně vyklouzli, tak už bych přikročil k občanské neposlušnosti i já. Ale Čapák Nečapák, vím, že politika pana Babiše nakonec prohraje. A věřím, že to bude brzy.

MARTIN JAROŠ

Vtipný Jenda

#151061

2019-09-09 05:21

 

Společnost Agrofert získala dotaci na nový technologický postup při výrobě marmelád : Budou loupat koblížky!

 

Vtipný Jenda

#151062 Další srovnání malosti české politiky

2019-09-09 09:22

Hitler - orlí hnízdo

Babiš - čapí hnízdo.

https://kreslenyvtip.cz/capi-hnizdo

 


Nepřihlášený uživatel

#151063 Re: Další srovnání malosti české politiky

2019-09-09 11:07

#151062: Vtipný Jenda - Další srovnání malosti české politiky 

   Ptá-li se někdo, jak je možné, že v tak vzdělávané zemi zvolili někoho tak šíleného, měl by se ptát spíš jinak. Co předcházelo.  A zjistil by s překvapením, že šlo o stav kolapsu a beznaděje. Pak přišel někdo, kdo  mluvil o naději.

    Ale byl to jen nevalně kvalifikovaný histrion. Egocentrik a chronický urážeč.


Nepřihlášený uživatel

#151064 Re: Achtung achtung osoba s rakouským pasem dělá zlo v čr

2019-09-09 18:35

Politolog
Nepřihlášený uživatel

#151065

2019-09-09 19:26

Německá kancléřka Merkelová byla při své dvanácté (!) návštěvě Číny přijata s vojenskými poctami. Vzhledem k tomu, že Německo stojí na prahu recese, co myslíte? Bude se se svými čínskými protějšky bavit o Tibetu a lidských právech nebo o Trumpovi, clech a hlavně vzájemném obchodu?
A mimochodem, zřejmě ze zdravotních důvodů seděla i při hymně.
Co na to "naši" novináři, spustí kvůli tomu „zemanovský“ řev?


Nepřihlášený uživatel

#151066 Re: Další debilita od havloidů z pražské kavárny

2019-09-09 19:30


Nepřihlášený uživatel

#151067 Re: Re: Achtung achtung osoba s rakouským pasem dělá zlo v čr - Schwarzenberg!

2019-09-09 19:31

#151064: - Re:

Du bist scheisse!


Nepřihlášený uživatel

#151068

2019-09-09 19:33

Novou Miss Italia 2019 se stala dvacetiletá Carolina Stramare z Lombardie.
PS: Není to ani lesba, ani transka, ani černoška, ani muslimka, ani nepracuje v neziskovce. EU má pravdu, v Itálii je něco špatně!


Nepřihlášený uživatel

#151069

2019-09-09 19:35

Havloidní "režisér" Václav Marhoul dostal ze Státního fondu kinematografie dotaci ve výši 26 milionů korun!


Nepřihlášený uživatel

#151070 Re: Ti jebe.

2019-09-09 20:44

#151047: achtung7 - Achtung achtung osoba s rakouským pasem dělá zlo v čr 

Prsní silikonové implantáty jsou závažný problém!

Vtipný Jenda

#151071 Re: Re: Další várka vtipnů pro debilní koblížkáře

2019-09-09 21:12

Vtipný Jenda

#151072

2019-09-09 21:14

 

ANO! Agrofertu bude líp!

 


Nepřihlášený uživatel

#151073 Re:

2019-09-10 01:01

#151069: -  

A ty zas nic, co.


Nepřihlášený uživatel

#151074 Na blábolech pražské kavárny o Rusku něco nesedí... :-)))

2019-09-10 05:30

Ruské zlaté rezervy se zvětšily a jejich hodnota za rok stoupla o 42 procent

Vtipe vylez!
Nepřihlášený uživatel

#151075 Re: Re: Re: Další várka havloidních debilit od havloidního debila

2019-09-10 05:38

#151071:

Vidím, že je soudruh Kelbich správně politicky angažován. "Vtipy" z Rudého Práva jsou zpět.