MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Evropan

#148701 Re: Re: Re: Slovácko sa nesúdi!

2019-06-23 18:20

#148692: Bijte russké agenty!

Je vidět, že hradní ožrala, slovenský zloděj a eštébák a ty se bojíte vystoupit na veřejnosti v Praze. Příště napiš, kde to tvoje Slovácko leží. Domovů důchodců je tam totiž víc!

 


Nepřihlášený uživatel

#148702

2019-06-23 19:58

Agent Minář: V noci posílá premiérovi výhrůžné esemesky, přes den ladí noty s členem Aspen Institute a ministrem vnitra Janem Hamáčkem! Andrej Babiš vyzval Mikuláše Mináře a jeho lidi k založení politické strany, ať dělají politiku jako strana, a ne jako neziskovka! Jednatel Milionu chvilek to odmítl, oni prý dělají politiku z ulice a tak to zůstane, protože razí přímou demokracii z ulice! Milionový Majdan má kopírovat pouliční protesty proti Robertu Ficovi z loňského roku!


Nepřihlášený uživatel

#148703

2019-06-23 20:01

Víme první! Očitý svědek zachytil vykládku migrantů přímo z autobusu v centru Prahy! Arabští a afričtí migranti byli z autobusu vyloženi v tichosti mimo autobusovou stanici, na parkovišti v zastrčené ulici v Karlíně! Pohotový čtenář Aeronetu popadl mobil a všechno vyfotil a zatepla nahlásil naší redakci! Import migrantů probíhá na plné obrátky, stačí se dívat okolo sebe! Nečekejte odrbané běžence, všichni jsou moderně oblečeni, ale kompletně bez jakýchkoliv příručních zavazadel!

Asenad

#148704

2019-06-23 21:14

NA LETNÉ TO BYL NEJVĚTŠÍ SRAZ VLASTIZRÁDCŮ OD ROKU 1989!


Nepřihlášený uživatel

#148705

2019-06-23 21:14

Agent Babiš v noci posílá prezidentovi esemesky s dotazy, jestli určitě vyhlásí amnestii ještě předtím, než ho zavřou. Přes den ladí noty s členem ANO Faltýnkem a předsedou parlamentu Vondráčkem. Hned po ránu v pět hodin Agent Babiš vyzývá Mikuláše Mináře a jeho lidi k založení politické strany, i když ti mu opakovaně odpovídají, že založení politické strany neplánují. Neziskovce Milion chvilek pro demokracii odmítá nabídky ke společné televizní diskusi a sám se bojí v Praze vyjít na ulici, protože volební koblihy jsou již zkažené. Agent Babiš se nadále bude skrývat v řepce!


Nepřihlášený uživatel

#148706 Re:

2019-06-23 21:16

#148704: Asenad -  

Máš strach soudruhu, že se zase bude opakovat rok 1989? Tak to se bojíš oprávněně. Komunisti od koryt!


Nepřihlášený uživatel

#148707

2019-06-23 21:18

I dnes má Miloš oči v sloup. A Bureš taky!

 


Nepřihlášený uživatel

#148708

2019-06-23 22:27

Náš národ už šest let cíleně rozdělují estébáci, komunističtí zločinci a političtí podnikatelé, co vstoupili do politiky kvůli svým ziskům. Političtí šmejdi, chcete-li.

Národ rozdělují především dva lidé. Trestně stíhaný agent StB Andrej Babiš a prezident Miloš Zeman. Prezident, který pohrdá občany České republiky a Ústavou, na kterou přísahal. 


Pane Babiši a pane Zemane, chcete-li poprvé v životě udělat pro naší republiku něco užitečného, odstupte! DEMISI!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#148709

2019-06-23 23:35

Babiš neodejde, je to parazit.... ale ostatní ho opustí. Pochopí, že je lid sleduje a vidí a nebudou se s ním chtít špinit.... Sám nezmůže nic. V tomhle vidím účel těch demonstrací já. Je to signál pro jeho partnery.... že je nejvyšší čas, udělat Andymu pápá

 Na Letné byla  skvela atmosfera - usmevy, pokora, nadhled, vtip, sounalezitost, ohleduplnost k ostatnim, uzasny...


Nepřihlášený uživatel

#148710

2019-06-24 00:02

ČAU, LIDI - Speciální vydání Letná!

Čau, lidi. Mára mi říkal, že bych měl svou pravidelnou týdenní svodku napsat už teď dopoledne, že prý večer budete mít jiné starosti. Tak jsem na to vlítnul.

Podívejte se, byl to zase skvělý týden. V Bruselu jsem zase hájil české zájmy. Řekl jsem jim, ať si celou tu čistou energii a snižování emisí do roku 2050 nacpou někam. Protože tak je to správné - kdo z nás normálních lidí by řešil něco, co bude za 31 let, no ne?

Někteří nenávistníci mi potom napsali, že v té knížce "O čem sním, když náhodou spím" to mám opačně. Že prý jsem tam slíbil tohle: "Naši energetiku čeká největší proměna od císaře Františka Josefa, kdy k nám byl zaveden elektrický proud, začala jezdit auta, vznikly centrální elektrárny a hlavním zdrojem se stalo uhlí. Budeme energeticky soběstační. Absolutně. A bude to čistá energie. Naše energetická závislost na uhlí, ropě a jednou i na zemním plynu skončí. To se nedá zastavit." (Silná energetika, str. 250 a dál)

A taky prý mám v knížce tohle: "V Německu považují elektromobily za jasnou volbu budoucnosti. Loni jejich náměstek ministra hospodářství Rainer Baake prohlásil, že po roce 2030 by se měly prodávat už jen elektromobily. U nás to určitě nebude o moc jinak (...) A pokud navíc budete mít doma solární zdroje a baterii, určitě tuhle rallye jednou musí vyhrát elektromobil. Podpoří to stát? To je bez debaty." (Sen o čisté krajině, str. 93)

Tak já vám řeknu, jak to je. Ta kniha je nesmysl. Já jsem tu knihu nikdy napsat nechtěl. Stejně jako jsem nechtěl do KSČ, nechtěl jsem postavit Čapí hnízdo a nechtěl jsem do politiky. Tu knihu mi podstrčil Kalousek. Já pro vás makám 24 hodin denně, v přestupné roky i víc, myslíte, že mám čas psát nějakou blbou knihu? Kdo vůbec čte knihy, he? Určitě ne lidi, kteří poctivě makají jako vy a já a večer mají čas tak akorát vyvenčit svoje štěně - když jsme u toho, podívejte se dole na obrázek mého Žaryka a klidně si ho zase dejte všichni do profilovky.

Taky se v týdnu hodně mluvilo o kapele Kryštof. Kapele, která má podle mě už nejlepší léta za sebou. Beze mě už to nedají. Mimochodem, ty texty - třeba "nekonečné břehy s kufry plných něhy" - jsem jim psal já. Teď už to můžu říct. Myslím, že i tak nějak gramaticky poznáváte můj styl. A o to se ten pazhřivec Krajčo teď připravil.

Já jsem si na tohle našel na internetu i takový pěkný citát. "Nech odpadne, čo je kolísavé, nech odpadne, čo je oportunistické, ale nech v tej strane zostane, čo je pevné, čo je charakterné, čo chce za tento národ zápasiť." To je jazyk, kterému rozumím, to je citát, který je přesný. Tady vám dám seznam lidí, kteří už odpadli, abyste jim náhodou neskočili na lep.

Richard Krajčo a celý ten jeho nemožný Kryštof, Jannis Samaras z té jeho upatlané Kofoly, hééérec Jakub Prachař, alkoholník Stanislav Bernard, profesůrek Jiří Zlatuška, bruselský zaprodanec Pavel Telička, cyklista Robert Pelikán, omylem ministryně Karla Šlechtová, omylem poslankyně Kristýna Zelienková, omylem ministr Daniel Ťok, omylem ministryně Marta Nováková, omylem ministr Jan Kněžínek, omylem šéfredaktorka Sabina Slonková a tak dále. Jak se říká, krysy opouštějí potápějící se loď. Teda co to povídám - já vždycky Márovi říkám, že to musím psát kratší - chci říct jen krysy.

Podívejte se, co vám chci říct. Udělejte si dneska pěkné odpoledne doma. Kam se v dnešní uspěchané době ještě honit, no ne? Co jsem zavedl ty slevy na vlaky - i když je to skvělá věc a třeba paní Milena M. z Veverské Bítýšky mi kvůli tomu napsala, že se za mě modlí - přece jen bývá v neděli v soupravách trošku přeplněno. Já bych dneska nikam nejezdil. Máme se přece všichni tak dobře. Opečte si doma nějaké uzeninky, dejte si k nim pivko a pohoda.

Když už mluvím o tom pivku. Pořád mi píšete, jak je dobře, že jsme zavedli to EET a šlápli na krk hospodským, kteří jen okrádali náš stát i vás samotné. Což mi připomíná, že v jižních Čechách prý čepuje nějaký Minář starší - neznám ho, ale můžu všechny ujistit, že dneska si finančák pod vedením naší úžasné Alenky dovede posvítit na každého vykuka. Ani bych se nedivil, kdyby tam brzo přišlo pár kontrol. Je to jen dobré pro naši státní kasu i pro nás všechny. Hodně se teď mluví o nějakých chybějících 2 miliardách na sociální služby. Já vám říkám, když skřípneme všechny ty zlodějské hostinské, tak nejlepší ministryně Alenka Schillerová ty peníze na sociální služby bude mít!

To je dnes všechno, nechci to psát moc dlouhé. Když si vzpomenu na toho Krajča a všechny ty krysy, tak jsem tak rád, milí voliči, že pořád mám vás. Mám vás?


Nepřihlášený uživatel

#148711

2019-06-24 00:17

VIDEO: Proti Babišovi na Letné demonstrovalo čtvrt milionu lidí

Evropan

#148712

2019-06-24 05:38

Brusel hájí české zájmy lépe než slovenský eštébák!

 


Nepřihlášený uživatel

#148713 Re:

2019-06-24 06:42

#148708: -  

Ale hovno, národ rozdělují zmrdi, jako jsi ty, kteří uráží lidi s jiným politickým náziorem!


Nepřihlášený uživatel

#148714

2019-06-24 07:16

Milion chvilek pro demenci: Babiš zpět na Slovensko... (takže toto není xenofobie?)

V tom případě já říkám: Negři zpět do Afriky!

Evropan

#148715 Re:

2019-06-24 07:31

#148714: -  

Kolik vás v tom spolku pro demenci je? Podle toho, co píšeš, to vypadá opravdu na exkluzivní sestavu ...

 


Nepřihlášený uživatel

#148716

2019-06-24 07:45

Až se budou věšet vlastizrádní havloidi z pražské kavárny, tak se dobrovolně přihlásím jako kat.


Nepřihlášený uživatel

#148717 Re: Re:

2019-06-24 07:46

#148715: Evropan - Re:  

Já ale s vámi ve spolku milionových dementů nejsem.


Nepřihlášený uživatel

#148718 Re:

2019-06-24 07:47

#148712: Afričan -  

Táhni nazpět do Afriky, negře!


Nepřihlášený uživatel

#148719 Re: Re:

2019-06-24 09:36

#148713: - Re:  

Jedním z nich jsi i ty, komunistický hovne!


Nepřihlášený uživatel

#148720 Re: Re: Re:

2019-06-24 09:37

#148717: - Re: Re:  

MEMENTO LETNÁ!


Nepřihlášený uživatel

#148721

2019-06-24 10:18

Jste buzny!

Evropan

#148722 Re: Re: Re:

2019-06-24 10:26

#148717: - Re: Re:  

Milion chvilek pro dementy neznám, takže odhaduji, že je to nějaký tvůj soukromý spolek.

 


Nepřihlášený uživatel

#148723 Povaleči z kaváren, do dolů a továren!

2019-06-24 11:18

Nedostudovaný blb Minář stejně nemá kvalifikaci na nic jiného. :-)


Nepřihlášený uživatel

#148724 Re: Povaleči z kaváren, do dolů a továren!

2019-06-24 14:13

#148723: - Dědek si vzpomněl na heslo svýho posranýho mládí! 

A co u vás v dole, jak se ti tam maká, vole?

 


Nepřihlášený uživatel

#148725 Děkujeme Milionu chvilek pro demokracii za zaslužnou činnost

2019-06-24 14:59

#148723: - Povaleči z kaváren, do dolů a továren! 

Vy jste blb až na půdu ...

Rodiče pana Mináře můžou být na svého syna právem hrdí!!

Dělá velmi záslužnou a úctyhodnou činnost !!!