MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA
Re: Re: Re: Re: Re: Slováci mají chytrou, slušnou a krásnou prezidentku
#146165: - Re: Re: Re: Re: Slováci mají chytrou, slušnou a krásnou prezidentku
Soros se tím sám pochlubil
viz zde.
Re: Re: Re: Re: Re: Slováci mají chytrou, slušnou a krásnou prezidentku
#146165: - Re: Re: Re: Re: Slováci mají chytrou, slušnou a krásnou prezidentku
Úryvek ze slovníku hovorových výrazů v roce 2030:
Výraz:
havlizmus
Význam slova:
mezi lidmi běžně rozšířený výraz pro nejrůznější druhy lumpáren v oblasti politického působení. V oblasti vnitřní politiky se zpravidla jednalo o bagatelizaci zločinu, legalizaci kontraverzních nemorálních zákonů a nadřazování zájmům nejrůznějších zločinců na úkor zájmů majoritní společnosti. V oblasti zahraniční politiky jím bylo míněno všeobecné patolízalství k nadnárodním strukturám mafiánského ražení, kdy se stoupenci havlizmu uchylovali k výzvám k fyzické genocidě a likvidaci nepohodlných národů a to na řízený popud z těchto nadnárodních, z volebního procesu nevytvořených zločinných mafiánských uskupení.
Re: Re: Kalouskův patolízal
#146175: - Re: Kalouskův patolízal
Ty vypadáš, že se bez Zemanových lží nemůžeš obejít.
Já jen tvrdím, že je Babiš idiot, když nechal lži na Kalouska a za roky z nich nedokázal nic potvrdit i když na to používal stovky milionů daní občanů a zneužíval moc, šmíroval kde koho pmocí Janečka atd.
To je totiž vrchol idiocie někoho obviňovat a přitom si sám číst svůj vlastní trestní spis ke zlodějině v trestní sazbě 13 let nepodmíněně, to je opravdu trochu přitažené za vlasy :-).
Jermanová přikrádá, to dnes vypadá velmi přesvědčivě. Zajíček je prostě náročný, autíčko z úřadu není a tak se musí Jermanová "ohánět". Udělala si to složité, tak to složité má. Je hloupá, tak bylo jen otázka času, kdy vyjde najevo, že krade, kradou jen lidé hloupí, Zeman, Babiš, Faltýnek, Jermanová.....
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slováci mají chytrou, slušnou a krásnou prezidentku
#146178: - Re: Re: Re: Re: Re: Slováci mají chytrou, slušnou a krásnou prezidentku
Tunelování vymysleli společně tvoji oblíbenci KGBáci Klaus s Zeman a je to termín, který je dokonce nejen součástí slovníků českých ale i světových a stejně tak i učebnic ekonomie po celém světě.
V tom jsou zloději Zeman s Klausem opravdu "světoví" to je jistota.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slováci mají chytrou, slušnou a krásnou prezidentku
#146177: - Re: Re: Re: Re: Re: Slováci mají chytrou, slušnou a krásnou prezidentku
Aeronet jako důvěryhodný zdroj informace? Ty jsi idiot nebo snad jsi idot jak Ochcáček se Zemanem?
Re:
JJ, Miloš Zeman je opravdu kretém v tom máš naprostou pravdu.
O čem si asi tam mohou dva ANO ŠtBáci povídat?
Marta Semel Nováková je přeci jen na tom inteligečně daleko hůře než ANO ŠtBák Ťok.
Možná už se jen smějí tomu, jak to ŠtBák, komouš, zloděj a kriminální imigrant řídí pomocí sms jako "firmu" :-).
Brexit je naprostá hloupost, kampaň pro brexit byla postavena na lži a spikleneckých teoriích...
Samozřejmě že jde o blábol. Hannan to po čase neochotně přiznal a prohlásil toto: "Odejít z EU je jako přestěhovat se do hezčího domu. Stěhování může přinést stresující situace, ale stojí za to."
Okamžitě ho uzemnila autorka ságy o Harrym Potterovi, spisovatelka J. K. Rowlingová. "Ten dům jsme koupili, aniž jsme se na něj předtím šli podívat, nevíme, kolik nás bude stát, a firma, která ho má opravit, předtím nic takového nedělala. Takže co by se mohlo pokazit?"
......a ani David Coperfield z toho nevykouzlí nic pozitivního, přesto jsou někteří Britové alespoň vtipní.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slováci mají chytrou, slušnou a krásnou prezidentku
#146181: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slováci mají chytrou, slušnou a krásnou prezidentku
Video je autentické, tak se nevykrucuj, záznam nevyrobil Aeronet. Tedy nedělej ze sebe idiota Ty sám.
Vidíš snad někde ze záznamu, který dokazuje, že Havel byl maňásek Sorose někde logo Aeronetu?
Totalita! Nebo je to tou multikulturní společností?
Spojené státy mají nejvíce vězňů v poměru k počtu obyvatel: 751 z každých 100 000.
Obyvatelstvo Spojených států amerických tvoří zhruba pět procent světové populace. Vězňů však mají USA nejvíc na světě. Ve federálních věznicích se nachází čtvrtina všech vězňů světa, napsal server Rawstory.com.
ČT obhajuje a podporuje terorismus! Banderovci, Bílé přilby Al-kajdy a teď terorističtí únosci!
Africké teenagery za únos lodě k cestě do Evropy obvinili z terorismu
Česká televize o tom na Twitteru informovala větou: „Zachránění uprchlíci radši převzali kontrolu nad tureckou nákladní lodí a posádku donutili zamířit k Maltě, než aby se vrátili zpět do Libye, kde jim prý hrozil prodej do otroctví. Loď už je zajištěna armádou.“
Já jsem s mobilním telefonem HUAWEI naprosto spokojen, je to absolutní špička.
Okamůra je Sorosův řiťolezec.
Zeman je Sorosova loutka. Pěstoval si ho už za komunistů. Kolem Zemana je spousta gangsterů, kteří jsou placeni od Američanů. Je to hnus!!!
Re: Ten, který ví hovno!
#146191: Ten, který ví hovno! -
Ten, který ví hovno!
Ubohá Sorosova loutka.
Macron je vyčerpaný a sám, v Elysejském paláci vládne chaos, píše tisk
HANBA EU!
Brutální násilí a masakry ze strany španělské a francouzské policie nepochybně porušují LIDSKÁ PRÁVA!
Našeho pana prezidenta mají všude rádi
Zeman zahájil návštěvu Rakouska setkáním s krajany
Re:
Ústavní činitel by neměl nabádat k něčemu, co má známky puče.
Senát ... má díky kvalitnějšímu volebnímu systému suverénně nejvíce zdravého rozumu ze všech zastupitelských sborů. Navíc je jediný, který může usměrnit presidenta, pokud by se z jakéhokoliv důvodu octl na scestí.
Útoky proti Senátu se vyskytly již v hluboké historii. V antickém Římě jeden z nich plánoval například Caligula.
Re: HANBA DIKTÁTORSKÝM REŽIMŮM!
#146194: George Soros - HANBA EU!
Brutální násilí a masakry ze strany russké a čínské policie nepochybně porušují LIDSKÁ PRÁVA! To jen ty, tajtrdlíku, víš prd o tom, co jsou to lidská práva. Kdyby ti při demonstraci někdo zapálil auto nebo by ti rozbil okno, tak běžíš na policii a začneš tam řvát, jak serou na to, aby chránili tvůj majetek.
Re: Našeho pana prezidenta nemají nikde rádi
#146195: - Našeho pana prezidenta nemají nikde rádi
Český prezident se setká s rakouským prezidentem. Nemůže být rozdílnějších prezidentů. Jeden zastupuje zájmy svých občanů, druhů podrývá národní suverenitu svého státu a podlézá neofašistům v Russku a komunistům v Číně. Který je asi který, že fanoušci hradního ožraly?
Re:
U Havla nebo u Kisky bylo jejich řízení Sorosem z pozadí naprosto zjevné, ale u lidí, co je Ty zde očerňuješ, na to máš důkaz kde?
| This discussion has been closed. |
Ten darmožroutský Senát je třeba zrušit.