MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA
Re: Re: Re: Re:
uklidni se ty bolševickej ubožáčku placenej BruSSelem
Re: Re: Re: Re: Re:
Uklidni se ty bolševický prasse placený Russkem. A nekopíruj, nebo ti z toho jebne.
Italští fašisti adorují Palacha - to hovoří za vše!
Miloš má oči v sloup!
Re:
Čeští komunisti adorují venezuelského diktátora Madura, který v zemi zavedl bezpotravinovou zónu - to hovoří za vše
Re:
Čeští komunisti adorují syrského diktátora Al-Asáda, který má na svědomí smrt více než 300.000 Syřanů - to hovoří za vše
Příznivci hradního ožraly adorují znesvěcení hradní klenotnice přítomností opilého člověka - to hovoří za vše
Re: Re:
Těch 300 tisíc mrtvých a miliony uprchlíků má na svědomí především EU, která, za velké podpory USA, rozvrátila tyto arabské státy, kde jinak byl klid!
Re: Re: Re:
Sýrie není "arabské státy", ale je to jeden jediný arabský stát, jehož obyvatelé (jaká to opovážlivost!) zatoužili po svobodě. No a krvežíznivý diktátor Al-Asád jich nechal více než 300.000 povraždit za pomoci rusského diktátora Putlera. EU nezabila jediného z těchto civilistů. Co na tom nechápete?
Pokud by u nás studenti nevystoupili proti komunistické diktatuře, byl by tu také klid, že ano? Pod hlavněni rusských tanků!
Re: Re: Re: Re:
#145035: Evropan - Re: Re: Re:
Ale hovno, eurodemente, v Sýrii se chtěli ujmout moci teroristi, na rozdíl od Libye se jim to nepodaří, a budou souzeni jako vlastizrádci!
Re: Re:
Heleme se, popírač genocidy IS a zřejmě i člen této teroristické organizace!!!
Re: Re: Re:
Kde tam čtete, soudruhu, že popírám genocidu IS? Podle odhadů Islámský stát nebo-li Daeš vyvraždil asi 60.000 Syřanů, zatímco vojska diktátora Al-Asáda za podpory rusského neonacisty Putlera vyvraždila přes 300.000 Syřanů a dalších 6 až 7 miliónů vyhnala ze země. Jak tomu chcete říkat, když slovem genocida označujete násobně menší zvěrstva? Genocida všech genocid?
Eman se snaží prezentovat jako Velký Hospodář.
Re:
Ó nikoliv. Několikrát jsem ho už slyšel, a vždycky se prezentoval jako papaláš. Exhibicionistický, extrémistický hulvát. To samo o sobě vyvrací jakékoliv podezření z kompetentnosti k čemukoliv.
Re:
Tak. Enoch Powell, na konci WWII nejmladší brigádní generál v britské armádě, se zkušenostmi ze severní Afriky, byl v letech 1950 až 1987 prakticky nepřetržitě poslancem britské Dolní sněmovny. Svého času byl nejpopulárnějším britským politikem na venkově. Přesto, že noviny mu nemohly přijít na jméno.
Powell ale, narozdíl od nich, správně hodnotil nebezpečí v přicházející době a jejich vývoj. Kvalitnější britský volební systém pak umožnil voličům Powella přesně zvážit. Powell tak mohl přijít se správnými odpověďmi o nějaké to desetiletí dříve, než si v jiných zemích vůbec začali klást příslušné otázky.
A právě to, že správně hodnotil dobová i budoucí nebezpečí, je důvodem, proč bych ho volil v presidentských volbách.
Kdyby kandidoval.
Re: Re: Re: Re: Re:
Píšeš tady jednu sračku za druhou..Měl by ses léčit
Miloš má oči v sloup!
Miloš Zeman je nejlepší baskytarista z byvaleho Československa
Miloš má (stále) oči v sloup!
| This discussion has been closed. |
Re: Re: Re:
#145019: - Re: Re:
uklidni se ty bolševickej ubožáčku placenej Moskvou