MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#13226 Re: Nemusím se ptát svých rodičů....

2014-11-18 07:55

#13222: - Nemusím se ptát svých rodičů.... 

 Čuba neděla evidentně nic jiného než to, že financoval StBáckou pakáž, tedy masivně kradl i z této přidružené výroby, proto se to celé také po revoluci zhroutilo jako všechny ostatní "přidružené výroby". Čubovo megalomanství ovšem také vygenerovalo megalomanské dluhy resp. stali se průhlednými, neb nic jiného než dluh to ve Slušovicích nikdy nebylo. 


Nepřihlášený uživatel

#13227 Re: Co StBák Čuba dokázal? Utrácet peníze z našich daní za nesmysly....

2014-11-18 07:56

#13204: - Co StBák Čuba dokázal? Utrácet peníze z našich daní za nesmysly.... 

 To vše tam bylo výsledkem tvrdépoctivé  práce .  Byl jste tam tehdy ? Já ano

Sakuranbo

#13228 Re: Re: Re: Volič komunistického nácka Miloše Zemana nazývá Kalouska komunistou :-).....

2014-11-18 07:59

#13218: - Re: Re: Volič komunistického nácka Miloše Zemana nazývá Kalouska komunistou :-)..... 

 čubu si českoslovenští komunisti vypěstovali, aby ukázali sovětským komunistům, že i u nás funguje perestrojka (slovo perestrojka by lingvista/liguersita zeman přeložil ve vagina monolozích z Lán asi jako "převlečení", což by měl v tomto případě docela i pravdu).

k

#13229 Re: Co StBák Čuba dokázal? Utrácet peníze z našich daní za nesmysly....

2014-11-18 07:59

#13204: - Co StBák Čuba dokázal? Utrácet peníze z našich daní za nesmysly.... 

 Tak podle Práhy asi jo, byla to vesnice, vlastně úplná džuzna. Aha, pardon, omlouvám se všem. Nechal po sobě dluhy, to se nedělá... vlastně on byl ta svině, která naučila všechny dnešní pseudodemokraty krást, falšovat daně, vykazovat zisk z jednoho zrnka rže... už chápu... kde bere Kraďousekk, Bým, Svuboda a podobní spasitelé naší země motivaci... oni za to vlastně nemůžou, jen se řídí heslem "dělali to oni, my jen zlepšujeme".


Nepřihlášený uživatel

#13230 Ve volební kampani Miloš Zeman mluvil o tom, že "poválečné uspořádání v Evropě musí být zachováno"..

2014-11-18 07:59

....bohužel tím měl na mysli jedinou věc a to vliv Ruska na východní Evropu. Miloš Zeman se stále dokola projevuje jako vskutku velmi svérázný vykladač dějin, ale co je horší, je to především svérázný vykonavatel pokynů z FSB. 

Jistě můžeme vygenerovat spikleneckou teorii jak ho ovládají agenti FSB a jak je Miloš Zeman "pouhou" obětí. Bohužel daleko pravdivější je, že Miloš Zeman není žádnou obětí, ale je to on, kdo je na počátku i na konci jeho zločinnosti. 


Nepřihlášený uživatel

#13231

2014-11-18 08:01

Miloš Zeman nám jakoby s tou peticí pomáhá. Po pondělní ostudě snad budou přibývat podpisy ještě rychleji.

Nepřihlášený uživatel

#13232 Vy se učíte u Miloš Ubu Zeman a na neonacistických parlametních listech....

2014-11-18 08:02

#13229: k - Re: Co StBák Čuba dokázal? Utrácet peníze z našich daní zanesmysly.... 

 patláte dohromady pravdu, polopravdu a naprosté výmysly umně tak, abyste tím dehonestoval politiky min. schopné a odpovědné. Spatlat dohromady Kalouska s naprostým hlupákem Bémem, to chce opravdu školení u Miloše Ubu a na Parlametních listech. 

janek

#13233 Re: Re: Nemusím se ptát svých rodičů....

2014-11-18 08:03

#13226: - Re: Nemusím se ptát svých rodičů.... 

 Každé JZD je dnes v prcině, tak se hoďte do klidu. Dnes funguje tak 10% z těch STBáckých JZD. Čili nejen ve Slušovicích soudruzi tunelovali a kradli. Bylo to všude stejné, nic nefungovalo j ak mělo, nic pořádně nedokázali vypěstovat. Vždyť každý z okolí Slušovic může dosvědčit jak přijíždely každý den auta se sovštskou SPZ a sypala se jim pšenice i z kabiny... Vozili ji do spoustu JZD v zemi, jen se o tom nemluví  tak falšovali komouši výnosy v ČSSR!!!!


Nepřihlášený uživatel

#13234 Re: Re: Co StBák Čuba dokázal? Utrácet peníze z našich daní za nesmysly....

2014-11-18 08:04

Sakuranbo

#13235 Re:

2014-11-18 08:04

#13231: -  

 :)

MZák má v sobě velmi účinný a ověřený autodestruktivní mechanismus.

Bohužel na můj vkus s poměrně pomalým chodem...


Nepřihlášený uživatel

#13236 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-18 08:05

#13188: - Re: Re: Re: Re:  

 Nedržel, ale viděl jsem ty zalaminované kartičky, tak mě zajímá, kde si je všichni účastníci pořídili...

 

Sami si je jistě nevyrobili. Znám dnešní línou mládež..:)

 


Nepřihlášený uživatel

#13237 Re:

2014-11-18 08:05

#13217: -  

 To Ti závidím.


Nepřihlášený uživatel

#13238 Čuba nebyl nic jiného než zloděj, který vygenroval pračku peněz na placení StBáků...

2014-11-18 08:05

#13229: k - Re: Co StBák Čuba dokázal? Utrácet peníze z našich daní za nesmysly.... 

 ....dnes se samozřejmě vymlouvá, že mu jeho "podnikání" zhatila revoluce a tedy nebyl schopen po revoluci zajistit splacení těch obrovských úvěrů, které si před revolucí nabral a které byli z velké části rozkradeny. 


Nepřihlášený uživatel

#13239 Re: Vy se učíte u Miloš Ubu Zeman a na neonacistických parlametních listech....

2014-11-18 08:06

#13232: - Vy se učíte u Miloš Ubu Zeman a na neonacistických parlametních listech.... 

 Jestli tady chce někdo chválit Kalouska, který mě poslal složenku s tím, ať si uvědomím, že jsme každý zadlužený, tak jděte za Zemanem do pussy! CO s tím udělal? Nic, dlužíme za těch 5 let o 30 % víc.


Nepřihlášený uživatel

#13240

2014-11-18 08:09

Souhlasím s peticí.

František Kolín

Nepřihlášený uživatel

#13241 Vy znáte velké houby natož abyste byl sociologických znalcem dnešní mládeže....

2014-11-18 08:09

#13236: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 ....všechny vaše příspěvky bohužel připomínají neonacistické parlamentí listy a výklad dějin Milošem Zemanem, který mimo jiné předvedl včera na Právnické fakultě. 


Nepřihlášený uživatel

#13242

2014-11-18 08:10

Vidím na všech místech, že prezidenta si neváží velká část národa, především pak mladí. A pakud jsou mladí naše budoucnost, nemá cenu jim lhát, že hlavu státu je třeba respektovat. Naopak těžko hledám slova na to, jak prezident mluví, jak je schopen pozurážet kohokoliv, před nikým nemá úctu, respekt, neví, co je to slovo pokora. Pokud mu nebyly svaté národní klenoty, pokud národ trne hrůzou, co prezident (záměrně nepíšu "pan")vypustí z pusy, pokud mladým studentům řekne, že jich je moc (v době, kdy je vzdělání považováno nejen v našem státě za vysokou a smysluplnou hodnotu).... a mohla bych pokračovat, pak Miloš Zeman podle mého názoru opravdu není ten správný člověk na to, aby stál v čele státu a důstojně nás reprezentovat.

Nepřihlášený uživatel

#13243 Re: Vy znáte velké houby natož abyste byl sociologických znalcem dnešní mládeže....

2014-11-18 08:10

#13241: - Vy znáte velké houby natož abyste byl sociologických znalcem dnešní mládeže.... 

 Nedržel, ale viděl jsem ty zalaminované kartičky, tak mě zajímá, kde si je všichni účastníci pořídili...

 

Sami si je jistě nevyrobili. Znám dnešní línou mládež..:)

 

 

A VY NEUMÍTE ODPOVĚDĚT, TAK JEN PRSKÁTE..


Nepřihlášený uživatel

#13244 Re: Vy znáte velké houby natož abyste byl sociologických znalcem dnešní mládeže....

2014-11-18 08:12

#13241: - Vy znáte velké houby natož abyste byl sociologických znalcem dnešní mládeže.... 

 Neznám toho člověka co to psal, ale zajímalo by mě to taky - kdo to financoval, resp. kdo za tím stojí? Nevidím na tom nic divného... jen bych tady nerad majdan ala ukáčka.


Nepřihlášený uživatel

#13245 Velmi doporučuji makroekonomická data....

2014-11-18 08:13

#13239: - Re: Vy se učíte u Miloš Ubu Zeman a na neonacistických parlametních listech.... 

 http://goo.gl/5jqZS byl to bohužel komunistický nácek Miloš Zeman s komunistou a pravděpodným KGBákem Klausem, kdo tu za čtyři roky jejich oposmluvního kupčení zdvojnásobili státní dluh aniž by to bylo právzeno i jen 0,5 % poklesem nezaměstnanosti. Kam se vlastně ty stovky miliard poděly, co za ně bylo realizováno, když to nikdo nedělal či nikdo další z nezaměstnaných nedělal? 

Miloš Zeman je opravdu gigantický zločinec, to je řekl jediné, co se dá stručně o komunistickém náckovi napsat. 


Nepřihlášený uživatel

#13246

2014-11-18 08:16

Konečně se něco proti tomu pánovi děje. Jeho chování je ostudné. Vždycky, když ho slyším, vzpomenu si na Černé barony: Chce se mi zvracet! Promiňte, ale moje pocity to vystihuje nejlépe. Za petici děkuji!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#13247

2014-11-18 08:18

Není to můj prezident. L.S.
důchodkyně

#13248

2014-11-18 08:18

Máme co jsme si zvolili.Asi si nic lepšího nezasloužíme

Sakuranbo

#13249 Re: Re: Vy znáte velké houby natož abyste byl sociologických znalcem dnešní mládeže....

2014-11-18 08:20

#13243: - Re: Vy znáte velké houby natož abyste byl sociologických znalcem dnešní mládeže.... 

Kartičky vyrobili z velké míry pravděpodobně organizátoři akce, pokud je to pro Vás tak důležité.

Laminátor stojí cca 1500 a jeho držení nepodléhá registraci na UV KSČ, jako kdysi kopírovací stroje.

Třeba to pan Zeman se svým novým přítelem Babišem časem vymyslí jinak, ale zatím to tak je.

A představte si, že ty papírky musel ještě někdo oříznout z formátu A4 na A5!

Takže kdo je ořízl, he?!

Pražská kavárna?

Také by šlo možná spočítat, kolik stromů muselo být pokáceno, aby se mohly ty kartičky vyrobit.

Podle mého odhadu tak minimálně jeden.

Pro některé z nás ale není důležité, kdo ty symboly připravil, ale to, že se našlo několik tisíc slušných, inteligentních a svéprávných lidí, kteří za použití těchto symbolů ukázali ožralovi a hulvátovi, co si o něm myslí.

Před zraky prezidentů sousedních států, kterým tito lidé naopak vzdali čest, přestože se to pan ovčáček čtveráček snažil mediálně uchopit jinak.

 


Nepřihlášený uživatel

#13250

2014-11-18 08:21

S peticí souhlasím. Nevím však, jestli mi to bude co platné, protože se v záplavě pitomých reklam neorientuju a nevím, jakým způsobem mám svůj podpis potvrdit
Až teď jsem si všiml, že "můj podpis byl potvrzen". Kdyby zde bylo méně reklamních keců, nemuseli jste teď číst mé stěžování. Jan Najbrt