MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#12476 Re:

2014-11-17 10:59

#12453: -  

 Ne všichni, ale je jich tu dlouhý zástup.

Roman Skácel
Hodonín

#12477 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den....

2014-11-17 10:59

#12462: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den.... 

Rozumím Vám, ale musíte mi říci, koho tím Vůdcem myslíte, nejsem schopen se toho dovtípit, omlouvám se. Pokud ale myslíte přímo pana Zemana, tak toho bych se neobával.

Senátoři i poslanci ze všech částí politického spektra unisono odsoudili vulgaritu prezidenta, pravicové spektrum se dost důrazně vymezilo k výrokům v Číně k Tibetu i názorům pana Zemana na přítomnost ruských vojáků, velitelů, zbraní, tedy podpory separatistů na východní Ukrajině...

Pan Zeman je pouze politickým papalášem na samém sklonku (skonu) své politické kariéry, navíc bez skutečné výkonné politické moci, jak jsem psal už naposled.

Pod pojmem Vůdce si Němci od roku 1936 představovali svého Fürera, bolševíci u nás po únoru 1948 Gottwalda, Rusové mají svého Putina. Takovým vůdcem u nás nikdo už být nemůže, brání tomu právě náš typ demokracie.

Proto se domnívám, že je naše demokracie snahami o vznik moci Vůdce do jisté míry v ohrožení.

Podle mě zaměňujete příčinu a následek...

 


Nepřihlášený uživatel

#12478

2014-11-17 11:02

jeho projevy jsou bez komentare,nepatri na hrad ale na vysocinu, muze obimat zase stromy.

Nepřihlášený uživatel

#12479 Re: Re:

2014-11-17 11:03

#12447: - Re:  

 Prognostický ústav byl založen proto,aby připravil lidi věrné komunismu pro případný převrat a protlačil je do veřejných funkcí.To se bohužel povedlo.K nim náleží Klaus,Zeman,Dlouhý,Ransdorf,Komárek a další.Na špek bolševikům skočila tenkrát i Svobodná Evropa,která často citovala zprávy tohoto prognosťáku s tím,jak jsou odvážné a podobně.Všimněte si,jak byly role těchto lidí přesné určené:Zeman ovládl ČSSD,Klaus založil ODS,Dlouhý byl v ODA (mimochodem jeden čas byl nejoblíbenějším politikem),Ransdorf je v KSČM atd.Vpodstatě lidé z prognosťáku do dnes ovládají českou politickou scénu.Vzhledem k tomu,že už jim lidé nicméně docházejí,bylo třeba vhodit na trh novou tvář,kterou je Babiš.On má reprezentovat "nepolitickou politiku",jeho úkolem je postupně ovládnout politickou scénu a pokračovat tak v její kontrole bolševickými silami.Opět bohužel se to daří.Tady vždycky mimořádně dlouho lidem trvá,než pochopí kdo ke kdo.A toho bolševiké síly (zřejmě cíleně řízené z Ruska-nejsem paranoidní) bohatě využívají.Peníze těmto lime neschází,nakradli si je po revoluce z tzv.kupónové privatizace.Nikdo se např.neptá,jak získal Babiš své miliardy.Z čeho je financován provoz Klausova zámečku a za co ho koupil.Samozřejmě z peněz nakradených v kupónové privatizaci,kterou sám zorganizoval.Konečně o tom se již psalo,snad se to prošetřuje,doufám.

   Není to v této zemi jednoduché,ale bojovat za demokracii se musí.Stojí to za to.


Nepřihlášený uživatel

#12480

2014-11-17 11:05

Plně souhlasím s obsahem petice.

Nepřihlášený uživatel

#12481 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den....

2014-11-17 11:05

#12457: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den.... 

 Mluvíte mi z duše, už v lednu 1990 se mělo začít s fyzyckou likvidací všech občanů Československa.

Všech bez rozdílu, protože všichni načichli komunistama. Poté postupně osídlit středoevropskou kotlinu nepravem vyhoštenými němci a pak postupně občany z jiných zemí, kde komunisti nebyli. 

V USA není v průměru zdaleka toli lidí na 1 čtvereční kilometr jako zde, o Austrálii ani nemluvě. 

Adam K.

#12482 z mého pohledu

2014-11-17 11:06

Ano i mě se nelíbí některé výroky a chování, ale výhrady by se našly u všech prezidentů a asi i na celém světě.

Proti: mstivost - bohužel, vulgarita - nicméně k věci (H.z Lán)mluvil reálně a opravdu je Pussy kunda, stejně jako jiní mluví sprostě, ovšem tam se to často přehlíží.

PRO: volil jsem Zemana z důvodu, že si nenechá kecat od všech do toho co dělá. Proto se vždy usmívám jak Kalousek teče. Karel S. by jim to všechno podepsal, to byl důvod volit Zemana. Nicméně jeho minulost hovoří o jeho dobrých postupech a úmyslech.

Z mého globálního pohledu zatím páchá více těch dobrých věci než špatných. U mě jsou důležité ty věci důležité pro stát, ne ty okrajové záležitosti jako projev, i mě se však nelíbil, důstojnost upadá. Mrzí mě i postoj k Číně a prounijní smýšlení.

Závěrem jsem tedy se Zemanem více spokojen jak ne. Tato petice by se měla zakládat na rozumovém rozhodnutí co dělá ten člověk špatně. Bude lepší prezident tek, který bude důstojný pán a bude mluvit jako učebnice a přitom nechá kazit zákonodárce republiku zevnitř? Ne, stejně jako NE pro tuto petici.

Pěkný den, Adam Koutný


Nepřihlášený uživatel

#12483 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den....

2014-11-17 11:10

#12458: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den.... 

 Podle výsledků této petice a obsahu příspěvků rozhořčených občanů dnes přeci zeman končí.

Nebo jste nám tu zase lhali?

Zeptejte se pana Skácela, vždyť dnes bude u Sv. Václava Zemanova veřejná poprava.

Za nového presidenta bude hned po zabíječce zvolen podle návrhu zdejších petentů právě pan Skácel.

Musíte číst tuto diskuzi pozorně, aby vám nic neuteklo.


Nepřihlášený uživatel

#12484 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den....

2014-11-17 11:11

#12458: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den.... 

 Klasik by to lépe nenapsal!!

Vivat! Vivat! Vivat!


Nepřihlášený uživatel

#12485

2014-11-17 11:14

Stydět by se měl celý národ,když dopustil a zvolil Zemana prezidentem.

Nepřihlášený uživatel

#12486 Re: Re: Re:

2014-11-17 11:14

#12479: - Re: Re:  

 všemi rozkrádačkami našich politiků se měl dávno zabývat soud

tito mají snad davno být v base

at nám tohle pan Zeman vysvětlí

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-17 11:17



Nepřihlášený uživatel

#12488 Re: Re: Re: Re:

2014-11-17 11:18

#12486: - Re: Re: Re:  

 Vysvětlit nemůže, byl by tam s nima.

JIŘÍ DĚDEK

#12489

2014-11-17 11:22

Zeman byl vždy takový, to jste to neviděli už před 20 lety.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-17 11:23



Nepřihlášený uživatel

#12491 Re:

2014-11-17 11:25

#12490: -  

 Již chvátáme soudruhu zemanovče.


Nepřihlášený uživatel

#12492

2014-11-17 11:26

Stydím se prezidenta Zemana!

Nepřihlášený uživatel

#12493 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den....

2014-11-17 11:27

#12458: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den.... 

Tak mě napadá, když píšete, že musí dostat dávku, že nemyslíte dávku z Finančního úřadu?

Já jsem také humanista, demokrat a vlastenec a proto navrhuji, abychom se vrátili k osvedčeným ryze humánním způsobům, jak s těmi, co si myslí něco jiného než my, rázně zatočit. 

Myslím tím upalování na hranici, bohulibý to způsob našeho státotvorného katolického kléru a pro mírnější delikventy máčení v koši do vltavy, jak se praktikovalo za Karla iV.

Dnes by to mohlo být odříznutí hlavy pod sochou Sv.Václava za bzukotu kamer ČT. 

Protože jsme humanisté, pohrobci našeho malého velikána Václava Havla, muselo by to být ale humánně provedeno. 

Exekutoři, vybraní třeba z petentů této petice, by si nesměli nečistou krví, těch co si myslí neco jiného než my, znečistit oděv. 

Já jsem přesvědčen, že pan Kardinál Duka i pan biskup Malý tuto iniciativu podpoří.

 

Lucie Švamberová

#12494 Re:

2014-11-17 11:29

#12490: -  

 Tenhle příspěvek krásně shrnul mentalitu průměrného Zemanovce. Díky.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-17 11:31


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-17 11:32


Roman Skácel
Hodonín

#12497 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den....

2014-11-17 11:34

#12475: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den.... 

V rámci svých státních hranic a tedy v rámci mezinárodního práva, má každý suverénní stát právo si zvolit jakýkoli systém obrany a začlenění do jakýchkoli vojenských a ekonomických struktur, vše v rámci platných zákonů daného státu.

Nezlobte se, ale "pocity" Putina a potažmo Ruska a jeho deklarované "sféry zájmů", jsou z tohoto pohledu naprosto irelevantní a ze všeho nejvíce je právě integrování států do obranných uskupení podbné omezování ruského koloniálního imperialismu. Nejsou to Ukrajinci, kdo by Rusko napadli, je to právě naopak, což to není jasné?

Vám, coby občanu české republiky by to mělo být nad jiné jasnější, nedá se zapomenout na anexi našeho státu Třetí říší, ani na dvacetiletou okupaci našeho území ruskými vojsky, a že jich tady bylo ke konci 270 tisíc. V Rusku ani nevěděli, kam s nimi, když jsme je tam v roce 1990, jako první a bez kompromisů, reexportovali...

"Být naopak to nemůže", protože my po ruském území neprahneme, civilizované západní demkracie otevírají naopak svá území volnému pohybu osob, zboží, technologí i know-how. Česká republika nemusí dobývat jiná území, aby tam její občané mohli cestovat, podnikat, žít, ...víme?

A aby bylo jasno, na Krymu a východní Ukrajině se  hraje o politickou moc v Kremlu stejně, jako o územní zisky Ruska. Putino-medvěděvovská střídačka už aktivizovala v Rusku hodně silný odpor opozice, i ta lehla aktuálně v popelu, stejně jako Donbas...

Na čí straně to pane stojíte? USA jsou našimi strategickými spojenci už přes 20 let, opravdu nejdříve přemýšlejte, až potom piště... 

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-17 11:34



Nepřihlášený uživatel

#12499 Re: Re: Re:

2014-11-17 11:37

#12496: - Re: Re:  

 A tento ji potvrzuje. Bravo.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-17 11:38