MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA
Spolupráce se slovenským nomenklaturním komunistou a StBákem se nevyplácí proto.....
Spolupráce s Babišem se nevyplácí, parazituje na partnerech, hodnotí Zaorálek volební debakl ČSSD
dnes | Já ani kolegové nelpíme na svých funkcích, stranu ale musíme dovést ke sjezdu, říká volební lídr a místopředseda ČSSD Lubomír Zaorálek. Kandidovat do čela strany se nechystá. I kdybych měl sebebojovnější náladu, nemůžu začít tím, že řeknu: já jdu znova, dodává.
.....že se minimálně jeví odporným podvodníkem a zločincem. S takovými lidmi se přece slušný člověk nestýká - je základ hygieny sociálních vazeb každého člověka v demokracii a nakonec i totalitě.
To je přece jasné, že je Babiš parazit. Zorálek je ale čím dál lepší, přestože jsou socani podobně paralyzováni jako komouši. Pokud chtějí paralýzu táhnout do sjezdu, bude to pro ně s jejich dluhy smrtelné.
Pokud má někdo chuť založit levicovou stranu, udělejte to nyní, socani jsou v agonii.
Ani synáček ruského trotla mladý Klaus nemá chuť do vlády se slovenským nomenklaturním.....
Všech 25 poslanců ODS podle Fialy odmítlo jakkoliv podpořit vládu ANO.
.....komunistou a StBákem Burešem? Podivné, měl plnou pusu toho, jaký je geroj a jak měla mít stále trochu post-bolševická ODS 17 %.
Skvělé je, že ale ODS už také pracuje. To je naprostá bomba a je naprosto zřejmé, že nějaká vláda Babiše či Zemana vlastně zajímá tak leda Andreje Bureše Babiše.
Slovenský komouš a donašeč StB už najednou není "fenomén", hmmm to to vzalo v úterý obrat.....
"Nasazení někoho už je v podstatě úplný nesmysl. Já si nemyslím, že někdo bude volit pana prezidenta podle toho, co bude říkat nějaký Babiš," uvedl Andrej Babiš k informaci, že hnutí ANO nepostaví vlastního prezidentského kandidáta.
Re: Výrok Pitomia Okradmůry o zestátnění ČT a ČRo nebude už nikdy zapomenut.....
#117825: - Výrok Pitomia Okradmůry o zestátnění ČT a ČRo nebude už nikdy zapomenut.....
Piráti zatím vlastně bez jakékoliv chyby.....
Okamurovy výroky jsou nebezpečné. Jakákoliv cenzura je nepřípustná. Je třeba se proti tomu ohradit
Opravdu "chytrá" Jermanová kopla Bureše přímo do rozkroku......
Ve Středočeském kraji už ANO novou koalici uzavřelo - utvoří vládu s ČSSD, podporovat je budou komunisti.
.....pokud tedy vážně platilo, že by ANO StB chtělo společně vládnout s ODS :-).
Parádní - ODS se emancipuje. Slovenský StBácký komouš dostal pořádnou facku na vzpamatování .....
"My bychom chtěli funkci předsedy Poslanecké sněmovny. Myslím si, že Petr Fiala by byl důstojný předseda a s tím jdeme do jednán," prohlásil předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura.
..... Kam Bureš šlápne, tam na něj číhá politická smrt. Fackuje ho Zeman, Pitomio a teď i velmi kultivovaný Fiala.
Důstojnost Fialy a Vondráčka, to je skutečně diametrální rozdíl, velmi pochybuji, že by proti Fialovi Vondráčka komouši a pitomiovci podpořili, ale možné je cokoliv, mají dokonce ve formátu ANO StB, Pitomio, komouši 115. V takovém formátu by se ale jistě komouši emancipovali a chtěli předsedu Sněmovny oni. No bude to mazec.
Uvidíme, co při tajném hlasování udělá synářek ruského trotla Klause. :-), co udělají pitomiovci, komouši a či nějaká část ANO StB, snad se 16 kultivovaných najde.
Vondráček je proti Fialovi opravdu jen ubohý šašek. Zkušenost s Jermanovou z ANO StB je navíc ve Sněmovně i obecně tristní a po dnešku kdy nakopala Babiše do rozkroku tím spíše.
Koho ANO StB nabídne místo Vondráčka starého Stropnického, aby byla alespoň trochu důstojná volba?
Re: Opravdu "chytrá" Jermanová kopla Bureše přímo do rozkroku......
#117831: - Opravdu "chytrá" Jermanová kopla Bureše přímo do rozkroku......
Tedy pokud si Bureš nedohodl s Milošem, že ten přerovná socany a sjedou to tedy na stejném formátu i na státní útovni.
To je varianta, kdy by se mohl "zachránit" i Zeman, byť jen a na oko.
Další varianta už je ale ANO StB a Pitomio a komouši za bučení Sněmovny odchází ze sálu. To je dokonce varianta, která by dokonce mohla vydržet i 4 roky, jen by pak Pitomio musel svým voličům vysvětlit, že tedy hlasovat pro vydání Bureše nebude :-).
Odborový svaz je pákou ruského trotla Miloše Zemana na socany?
Celé vedení ČSSD by mělo po drtivé porážce ve sněmovních volbách odstoupit a svolat urychleně sjezd, který zvolí nové představitele. Vybídl k tomu Odborový svaz pracovníků zemědělství a výživy - Asociace svobodných odborů (OSPZV).
Právě jsem se vrátil z Hradu a ruský trotl všechny mé návrhy soudruzi přijal.....
Prezident republiky Miloš Zeman přijal v úterý dne 24. října 2017 na Pražském hradě na jeho žádost předsedu KSČM Vojtěcha Filipa.
Pokud se Zeman rozhodne spáchat politickou sebevraždu.....
.....nechá slovenského nomenklaturního komunistu a StBáckého donašeče sestavit vládu s Pitomiou, tedy tím mu umožní se dostat k ministerstvu vnitra a opět i k ministerstvu spravedlnosti, aby si mohl vyřešit své trestní stíhání.
Pokud ho pověří sestavením vlády a Bureš za ním přijde s tímto nápadem, Zeman řekne, že 100 poslanců není většina a prohlásí, že vládu sestavuje tedy on.
Bureš má tedy jediný pokus a to ve dvou variantách a obě vedou k jeho konci....
- ANO StB - Pitomio - komouši - komunisté musí být ve vládě, žádná další možnost neexistuje
- ANO StB - socani a komouši - opět všichni tři ve vládě, k této varianťe potřebuje ale ruského trotla Mioše Zemana, aby mu přerovnal - porovnal socany a to je jediná varianta, kterou mu schválí Zeman.
V první variantě ANO StB - Pitomio - komouši podporují - by to musel Babiš udělat Zemanovi vlastně za zády. Tuto varinta mu Zeman nikdy neschváli, neb by mu bylo jasné, že by ho politicky zabila a on možná stále bojuje.
Politika je teď v ČR naprosto úžasná a v každém případě je jasné, že se Zeman s Babišem vlastně navzájem vraždí - tady žádná varianta, že jim to vyjde společně vlastně neexistuje.
Zeman možná zvolí jeho nejodpornější variantu - definitivní zničení socanů (přerovnání socanů Zimola, Škromach, Hašek :-)) - vláda ANO StB, socani, komouši.
A to se nebude líbit ani Okradmůrovcům.
Na tohle Bureš není zvyklý, je to úplně nová situace a to přesto, že se to pokusí uplatit, pokusí se využít FSB, GRU, pokusí se využít bývalé StBáky, jediné k čemu to povede bude další dekonspirace jeho zločinnosti a jeho zločinců.
Kalousek je vtipný :-) jako vždy......
Zástupci ANO a TOP 09 se večer sešli ve sněmovně kvůli povolebnímu uspořádání. Podle odstupujícího předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska bude schůzka spíše informativní s ohledem na sílu a postoje obou formací. Na jednání přesto přišel "se srdcem na dlani", jak řekl novinářům.
Re: Právě jsem se vrátil z Hradu a ruský trotl všechny mé návrhy soudruzi přijal.....
#117835: - Právě jsem se vrátil z Hradu a ruský trotl všechny mé návrhy soudruzi přijal.....
Schůzka začala kolem 16:30 a trvala asi hodinu. I přes původní slib tiskového oddělení KSČM automobil s Filipem kolem čekajících novinářů jen projel a šéf komunistů setkání s prezidentem nekomentoval.
....tedy asi ruský trotl návrhy komouše Filipa nepřijal, ale cosi co mu moc nevoní mu nadiktoval.
Např. podporu vlády ANO StB a přerovnaných socanů (Zimola, Hašek, Škromach) - a to Filipovi opravdu vůbec nevoní, to svým stalinistům bude vysvětlovat velmi obtížně :-). Je hezké když synek StBáka pocítí sílu stalinistů, ti mu jistě rádi v malém předvedou, možná připraví i stranický mini-monstr proces. Taková soudružka Marta Semelová se na to jen třese.
Bureš jihne, "fenomén" :-) ani neví kdy je konec podávání přihlášek :-), "premiér".
Babiš couvá z prezidentských voleb. ANO zřejmě kandidáta nepostaví
Hnutí ANO zřejmě nepostaví vlastního kandidáta do prezidentských voleb. Vyplývá to z vyjádření Andreje Babiše po úterním jednání poslaneckého klubu hnutí na pražském Chodově. Babiš nevyvrátil ani nepotvrdil, zda podpoří současnou hlavu státu Miloše Zemana.
Bureš si trošku dělá kozy, potřebuje vyřešit své trestní stíhání......
ANO chce ministerstva práce, zdravotnictví či životního prostředí. Ve vládě by mohli zasednout Brabec, Maxová nebo Vojtěch
- Hnutí ANO bude mít zřejmě zájem vést ve vládě minimálně zdravotnictví, sociální věci či životní prostředí.
- Podle předsedy ANO Andreje Babiše je zatím brzy jmenovat konkrétní ministerstva.
- Babiš ale avizuje, že při obsazování vlády nebude hrát hlavní roli to, zda je někdo v ANO.
.....tedy vnitro, spravedlnost, obrana a finance, to jsou ta jediná ministerstva, která skutečně chce.
Re: Parádní - ODS se emancipuje. Slovenský StBácký komouš dostal další kopanec, tentokrát .....
Třeba Bureš proti Fialovi postaví bývalého socana Faltýnka, třeba mu ho socani, pitomio a komouši podpoří :-).
To by pak Sněmovna hlasovala o vydávní k trestnímu stíhání premiéra i předsedy Sněmovny :-)
Re: Pokud se Zeman rozhodne spáchat politickou sebevraždu.....
#117836: - Pokud se Zeman rozhodne spáchat politickou sebevraždu.....
Tohle již dávno všechny demokratické strany čtou velmi dobře. Nebudou překpavené žádnou Zemanovou prasárnou, přesněji "už ne".
Re: Re: Parádní - ODS se emancipuje. Slovenský StBácký komouš dostal další kopanec, tentokrát .....
Plesk, další facka Burešovi s Faltýnkem :-), ale se srdcem na dlani :-). A je po diskusích :-).
TOP 09 nepodpoří žádného kandidáta z hnutí ANO na pozici předsedy sněmovny. "Která Babišova loutka z hnutí ANO usedne na pozici předsedy Poslanecké sněmovny, je docela jedno. My tam budeme volit kohokoli jiného," řekl předseda strany Miroslav Kalousek.
Kalousek jako vždy naprosto úžasný - "Zkoušíte to pěkně StBáci, ale nezkoušejte to na mne"....
K případným změnám pravidel jednání sněmovny Kalousek uvedl, že poslanci jeho strany nejsou ochotni se bavit o návrzích, které omezí demokratickou diskusi. Jako logické ale vidí návrhy na omezení přestávek sněmovních frakcí, neboť devět klubů by mohlo takto jednání Sněmovny zablokovat. "Ty dvě hodiny jsme připraveni výrazně redukovat, protože by se taky nemuselo celý den jednat, jenom by se to vypřestávkovalo," řekl
Nohavice bude mít tu ubohost si jít pro vyznamenání k ruskému trotlovi Zemanovi?
Vyznamenání od Zemana dostane slovinský prezident i šéf kritizovaného robotického centra
To se mezi padesátkou nových poslanců ANO StB nenajede nikdo slušný?
Kdo jsou nové tváře Sněmovny? Pekař kremrolí i zpěvák Superstar
Uvidí se, až se tajně bude volit předseda Sněmovny.
Re: Re: Dávám bolševikovi rok maximálně dva roky
#117811: - Re: Dávám bolševikovi rok maximálně dva roky
samozrejmě STBackemu oligarchovi
Jednání s ANO StB je skutečně jednání ve své podstatě jednáním s komunistickými StBáky.....
Pitomio je vůbec takový popleta :-)
Okamura to popletl. Nebyl jediným se zkušenostmi ze Sněmovny i Senátu, bylo jich 18
Ale Bureš z něj udělá ministra pro místní rozvoj a Karlička mu dělat náměstkyni :-).
Jako slovenský nomenklaturní komunista a donašeč StB má samozřejmě "jen" vady charakterové....
Konzervativní média v USA: Babiš nemá známky psychologické patologie, nabídl ‚populismus s lidskou tváří‘
| This discussion has been closed. |
Noví poslanci v ANO StB jsou evidentně zmatení, zaražení, vůbec neví co se kolem nich děje....
Předsedou poslaneckého klubu ANO byl opět jednomyslně zvolen Jaroslav Faltýnek.