MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#105126 Re:

2017-03-23 07:51

#105119: -  

 Především Miloš Zeman s Václavem Havlem touží potom, aby po jejich smrti sedávali lidi u laviček snad ve všech vysokoškolských campusech u vysokých škol, jejich názvy jsou celosvětově známe. Také by chtěly, aby cetly jejich knihy, hrály jejich filmy a divadelní hry, aby knihy byly přeloženy do mnoha a mnoha světových jazyků. 

Nic, "nikoho" ve smyslu celosvětové proslulosti nezajímají. Jsou jedni z mnoha politiků po kterých zbyla jen pachuť zlodějin, lží, vulgárností a ruského trotlování a to dokonce už za jejich života. 

Tato petice s více jak 100 000 podpisy a více jak 100 000 příspěvků v diskusi z velké části nahrazuje veřejnou diskusi o zločinnosti, ubohosti, porušování volebního zákona a lhaní Miloše Zemana. Je to bezpečně největší diskuse, který kdy na internetu byla a která se vedla. 

 

Vlastenec

#105127 Terorista v Londýně najel do lidí. Tři zabil, než ho zastřelili

2017-03-23 10:09

Centrum Londýna zažilo ve středu brutální útok, který si vyžádal čtyři mrtvé a dvě desítky zraněných. Řidič nejdříve srazil několik lidí na Westminsterském mostě. Poté, co narazil do plotu, ubodal ochranku parlamentu. Policisté ho zneškodnili střelbou, muž následkům zranění podlehl.

Čtyři mrtvé potvrdil policejní komisař Mark Rowley. Do té doby se uváděly jen dvě oběti. O identitě čtvrté oběti se nezmínil. Dodal, že policie je v tento moment přesvědčena, že útočník byl jen jeden.

Podle vyšetřovatelů je motivace útočníka „islamistická”. Atentátník se inspiroval teroristickými útoky Islámského státu, uvedl list The Guardian. Auta k útoku na civilisty na chodnících byla použita při atentátech v Nice a Berlíně.

Další multikulti obohacení od těch hodných mírumilovných doktorů a inženýrů, další vystřelený Amorův šíp přímo do srdce Anglie. Tak čekám, co slunckomanči vymyslí za blud, jako že to byl psychicky nemocný člověk a šoustlo mu z kouření marihuany a vlastně to nemělo vůbec nic společného s islámem a podobné žvásty. Kolik mrtvých ještě musí přijít, než se konečně z toho růžovýho snu probudíme? Je naprosto nepochopitelné, že se v EU stále najde tolik sluníčkových šílenců, kteří další potenciální islámské teroristy zvou do EU a pomáhají jim. Nerozumím těmto lidem, musejí to mít v hlavách úplně vypatlané, když pomáhají svým vrahům. To je nějaká duševní porucha. Proč nezavřeme tyto sluníčkářské šílence do psychiatrických léčeben a do věznic?


Nepřihlášený uživatel

#105128

2017-03-23 10:09

      

Ať žije Putin!

#105129

2017-03-23 10:15

       


Nepřihlášený uživatel

#105130 Re: Terorista v Londýně najel do lidí. Tři zabil, než ho zastřelili

2017-03-23 10:25

#105127: Vlastenec - Terorista v Londýně najel do lidí. Tři zabil, než ho zastřelili 

Co to zase zkoušíš podsouvat? Není zřejmé, jestli to byl zmagořený brit politickými sektáři nebo to byl imigrant. 

A s Ruskem si běž především po okupaci Krymu a rozpoutání války na Ukrajiny opravdu do Milošovy ......, když už stojíš v těch jeho exkrementech. 

CZEXIT!
Nepřihlášený uživatel

#105131

2017-03-23 10:45

EU=IS          


Nepřihlášený uživatel

#105132 Re: Re: Terorista v Londýně najel do lidí. Tři zabil, než ho zastřelili

2017-03-23 11:24

#105130: - Re: Terorista v Londýně najel do lidí. Tři zabil, než ho zastřelili 

 Co to zase zkoušíš, milovníku islámistů? Je to zcela evidentní, byl to integrovaný muslim, potomek imigrantů.

 

Terorista z Londýna se narodil v Británii a kdysi ho vyšetřovala MI5

Vyšetřovatelé znají totožnost teroristy z Londýna, ale zatím ji nebudou zveřejňovat. (proč asi?) V parlamentu to ve čtvrtek potvrdila premiérka Theresa Mayová. Dodala, že terorista se narodil ve Velké Británii a kontrarozvědka MI5 ho v minulosti prověřovala.

 
 

„Mohu potvrdit, že se jedná o člověka narozeného ve Velké Británii a před několika lety se jím zabývala MI5,“ oznámila Mayová. Kontrarozvědka podle ní měla podezření, že jedná o extremistu. „Ten případ je starý,“ vytkla dále premiérka, podle níž byl případ kdysi uzavřen a terorista v poslední době nebyl v hledáčku bezpečnostních složek.

Mayová nicméně potvrdila, že za středečním útokem podle dosavadních odhadů je „islámská ideologie“.

Zhruba 40letý muž, jehož vzezření naznačuje na původ v jižní Asii, možná v Pákistánu, ve středu odpoledne v centru Londýna nejprve s pronajatým autem srazil tři desítky lidí a pak s nožem vnikl do areálu parlamentu. Zavraždil tři lidi, dalších sedm lidí je v kritickém stavu. [celá zpráva]


Nepřihlášený uživatel

#105133 Re: Re: Re: Terorista v Londýně najel do lidí. Tři zabil, než ho zastřelili

2017-03-23 11:34

#105132: - Re: Re: Terorista v Londýně najel do lidí. Tři zabil, než ho zastřelili 

 Tedy opět se nejednalo o imigranta. Dokonce se už narodil v Británii. Pokud vypadal jako Pakistánec, tak jeho předci mohou být v Anglii už velmi dlouho, tedy z doby, kdy Pakistán byl součástí britských kolonií. 

Tedy je to zločinec, Brit, kterého zmanipulovaly či se on sám zmanipuloval politickými sektami, které jsou si všchny velmi podobné, ať se jedná o komuinsty, IS nebo nacisty.

ČR  má proto velký problém, neb má aktuálně politického sektáře Miloše Zeman v ústavní pozici a jeho způsob získání moci přesně odpovídá získání moci politických sektářů - porušování volebního zákona, lhaní, oplzlosti, atd.  Jeho konání navíc generuje podobné extrémisty jako jsi ty. 

Proto je ČR dnes velmi málo důvěryhodnou zemí, neboť politický sektář v ústavní pozici Miloš Zeman "předvádí svojí moc". 


Nepřihlášený uživatel

#105134

2017-03-23 11:39

Především je to důkaz, že muslimští imigranti jsou neintegrovatelní i v dalších generacích. Proto se nesmí dostat na naše území.


Nepřihlášený uživatel

#105135 Re:

2017-03-23 11:54

#105134: -  

 Zločinnost politických sektářů komunistů a nacistů je stále neskonale větší a přitom se vůbec nijak nedotýká původu, barvy pleti, velikosti nohou atd.  Komouši v ČR dokonce nemají ani špetku sebereflexe či analýzy důvodů jejich zločinnosti. 

Otec zločince z Francie z letiště naopak projevil velmi dobrou schopnost analýzy - syn se nemodlil, pil alkohol a bral drogy - řekl to v tomto pořadí, tedy přesně věděl, kde je podstata mravného, kulturní života se zachováním si možnosti se dále vzdělávat.

Jak ostře to kontrastuje s alkolikem a lhářem Milošem Zemanem, s výchovou v jeho komunistické rodině a v důsledcích, které to dnes má pro tuto zemi. 

Míra zločiinosti mezi tzv. většinovou populací  a minoritami je dlouhodobě stále stejná a je možné, že dokonce míra zločinnosti počítaná na odsouzené roky by u většinové populace i při přepočtu na počet většinové populace byla vyšší, neboť bohuže většinová populace díky tzv. domácímu prostředí páchá mnohdy opravu těžké zločiny, které se jí daří dlouho utajovat, čímž je mnohdy i obětí od jednoho masového vraha z většinové populace násobně více, než z teroristického činu či dokonce více teroristických činů dohromady. 

Je to smutné, ale je to bohužel tak. Nijak se většinová populace od svých menšín neodlišuje a pokud tak mnohdy dokonce spíše k horšímu. 


Nepřihlášený uživatel

#105136 Vítej Vláďo Iljiči Adolfe Putine care careviči nacionální komouši ............

2017-03-23 12:19

V Kyjevě zastřelili ruského exposlance. Na Ukrajinu prchl před ruskou tajnou policií, kritizoval anexi Krymu




    • Bývalý ruský poslanec Denis Voroněnkov byl zastřelen.

    • Voroněnkov kritizoval ruskou anexi Krymu a poměry v Rusku přirovnal k nacistickému Německu.

    • Na Ukrajinu emigroval z obavy před pronásledováním ruskou tajnou policií.


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2017-03-23 12:29



Nepřihlášený uživatel

#105138 Pokud by tady nebyli 40 let komunisti, je velmi pravděpodobné, že bychom o takové věci.....

2017-03-23 13:06

Projekt století. Němci jednají o stavbě železnice napříč Jižní Amerikou

O výstavbě železnice napříč Jižní Amerikou jedná v Bolívii řada německých společností v čele se Siemensem. Projekt za deset miliard dolarů (250 miliard korun) počítá s položením 3700 kilometrů kolejí mezi Atlantickým a Tichým oceánem, informovala agentura Reuters

....jednali my ve smyslu Československo. 


Nepřihlášený uživatel

#105139 Vítej Vláďo Iljiči Adolfe Putine care careviči nacionální komouši ............

2017-03-23 13:13

U ukrajinského Charkova vybuchl sklad se 138 tisíci tunami munice. Objekt hoří, lidé z okolí se museli evakuovat

    • Ukrajinský vojenský prokurátor Anatolij Matios označil výbuch muničního skladu nedaleko Charkova za sabotáž.

    • Ve skladu byly převážně zbraně určené jednotkám bojujícím s proruskými povstalci na východě Ukrajiny.

    • Lidé ze vzdálenosti do pěti kilometrů se museli evakuovat.



Nepřihlášený uživatel

#105140 Chlapcům teče do bot a to opravdu požární hadicí.....

2017-03-23 13:18

Fraška, zhodnotili poslanci výboru jednání s Babišem o EET. Ne, buzerace, odpověděl ministr


Nepřihlášený uživatel

#105141 Spiklenecké teorie v Babišově bulváru.....

2017-03-23 13:23

Žádný Evropan nebude zítra v bezpečí, hlásal před útokem v Londýně Erdogan. Náhoda?


Nepřihlášený uživatel

#105142 Re: Re:

2017-03-23 13:25

#105135: - Re:  

 Tvé bláboly nic nemění na faktu, že je to důkaz, že muslimští imigranti jsou neintegrovatelní i v dalších generacích. Proto se nesmí dostat na naše území.


Nepřihlášený uživatel

#105143 Re: Re: Re:

2017-03-23 13:39

#105142: - Re: Re:  

 Jak jsi přišel na to, že on či dokonce jeho rodiče jsou muslimové? To, že se Britové vyjadřují přesně tedy, že se inspiroval mezinárodním terorismem neznamená, že je muslim. 

Je to zločinec - spáchal zločin, to je naprostá jistota, podobně jako když Zeman privatizoval MUS a lhal během volební kampaně tak, že to bylo shledáno NSS jako porušení volebního zákona. 


Nepřihlášený uživatel

#105144 Mladý Trumpeta jako Kačenka Zemanová :-).....

2017-03-23 13:54

To si ze mě děláte srandu?!‘ Syn Trumpa pobouřil kritikou starosty Londýna, kvůli terorismu

 

Multikulturní obohacení

#105145

2017-03-23 14:03

Panika v Antverpách. Někdo se pokusil autem najet do nákupní zóny

 

"Automobil jel velkou rychlostí ulicí Meir (obchodní tepna Antverp), takže lidé museli uskakovat stranou," řekl na tiskové konferenci policejní velitel Serge Muyters. Řidič byl podle něj "muž severoafrického původu" a měl na sobě masku.

Prezident ČR Miloš Zeman

#105146

2017-03-23 14:18

Vážený pane hejtmane, dámy a pánové, 

chtěl bych především poděkovat nově zvolenému hejtmanu Olomouckého kraje za skvělou organizaci mé návštěvy, a samozřejmě, že toto poděkování se týká i jeho týmu. 

Pokud jde o průběh této návštěvy, byla trochu odlišná od návštěv jiných krajů. V čem? Každý kraj má samozřejmě své problémy. Teď jsem byl nedávno v Karlovarském kraji, kde velkým problémem je lázeňství, a nejenom lázeňství, a na druhé straně Olomoucký kraj na mě působil dojmem kraje, jehož vývoj se postupně zlepšuje, klesá nezaměstnanost, roste reálná mzda a podobně, a tak jsme se mohli více než jinde věnovat celostátním problémům, i když se i tyto problémy odrážejí na krajské úrovni. Konkrétně při besedě se senátory a poslanci jsme diskutovali jednak návrh pana poslance Romana Váni, který se právě týká ústavního zákona o držení zbraní. Jak jistě jako informovaní novináři víte, já jsem tento ústavní zákon podpořil, protože připravuje-li Evropská komise směrnici v opačném gardu, pak jediným řešením je ústavní, nikoli prostý zákon, protože žádná směrnice Evropské komise nemůže stát nad ústavou. 

Při téže diskusi jsme se také zabývali návrhem pana poslance Zlatušky na milosrdnou smrt, neboli eutanázii, a dospěli jsme většinově k názoru, že je to zákon barbarský. Uvedl bych alespoň dva argumenty pro toto stanovisko. První argument říká, že u každé nemoci je naděje, někdy slabá, někdy větší, na vyléčení, a abychom odrazili ten velmi silný protiargument, že nemocný trpí nesnesitelnými bolestmi, chtěl bych připomenout, že dnes paliativní medicína je na takovém stupni svého rozvoje, že je schopna tyto bolesti eliminovat. 

Tolik pokud jde o legislativní záležitosti. Nedávno jsme měli poradu v Lánech s paní ministryní Šlechtovou, a mimo jiné jsme také diskutovali o obnovení tak zvaného domovského práva. A mě samozřejmě zajímalo, co na to budou v Olomouckém kraji říkat starostové i občané jednotlivých obcí. Zdá se, že se to setkalo vcelku s příznivým ohlasem, tedy tak, aby obce si samy mohly rozhodovat, kdo budou a kdo nebudou jejich občané, a jenom jako drobnou ilustraci bych chtěl uvést to, že například ve Šternberku má na tamní radnici své adresy pro dosílání pošty šest set, slovy šest set, občanů. A pak jsme přijeli do Uničova, a tam nám řekli, že jich je čtyři sta dvacet. Takže zhruba totéž číslo. To je svým způsobem nenormální jev, a s ním bychom se měli umět vyrovnat. 

Při svých návštěvách jsem samozřejmě navštívil i podnik Excalibur Army. Oceňuji podnikatelskou aktivitu pana Strnada, který mimo jiné koupil i Primky, hle, český prezident, české hodinky, a koupil také AVII, která byla před krachem, takže jsem rád, že lehké nákladní automobily, doufám, budou zachráněny. 

Setkal jsem se s generálním ředitelem Meopty, který mně říkal, pane prezidente, dal jste nám příkaz zvýšit reálnou mzdu o sedm procent, hlásím, že příkaz je splněn. Já jsem Vám říkal, pane generální řediteli, prezident nemá co nařizovat, to byla pouze skromná prosba, a o to více Vám děkuji, že příkaz byl splněn. 

Setkal jsem se se šéfem Agelu, který mě sděloval, že se konečně podařilo vyhodit ředitele Jesenické nemocnice a že Jesenická nemocnice je nyní ve vlastnictví Agelu, který do ní investoval asi sto padesát milionů korun, a tak bych mohl pokračovat dál a dál, ale to bychom tady byli ještě další dvě hodiny. 

Prostě, byla to cenná řada zajímavých setkání, a chtěl bych nesmírně poděkovat všem občanům, kteří se opravdu v hojném počtu zúčastňovali těchto setkání. 

Samozřejmě, že česká média pokrývala pouze témata, kterým rozumějí, takže například spadlá bota byla pro česká média zcela pochopitelná. Mimochodem moje žena mi říkala, Miloši, my jsme otočili pohádku o Popelce, ty jsi si vyzul střevíc, a já jsem ti ho nazula. Chtěl bych speciálně poděkovat Mladé frontě a její olomoucké příloze, která napsala v titulku, Zemana vítala červená karta. V Uničově sice červená karta nebyla, ale ve Šternberku byla karta jedna, taková smutná, opuštěná, tak jsem říkal, není vám tady smutno? Ale jak vidět, tak mezi dvěma tisíci účastníků se jedna červená karta stala předmětem zájmu České televize, která tím opět prokázala svoji objektivitu a vyváženost. 

Co k tomu říci dále? Nesměl bych zapomenout na jednu věc, a sice na to, že při diskusi s olomouckým primátorem jsem dostal informaci, že po řadě intervencí u předchozích primátorů konečně bude Třída Jiřího Pelikána v Olomouci. A zatím jsem od pana primátora jako dárek dostal alespoň tuto ceduli. 

Vzhledem k tomu, že v souvislosti s Karlem Srpem nebo s Lenkou Procházkovou zažívám situaci, kdy lidé, kteří proti komunismu nikdy nebojovali, teď kádrují ty, kdo proti komunismu bojovali, například předseda komise pro toto kádrování je člověk, kterému v roce 1989 bylo šestnáct let, tak očekávám, že se opět ozvou zbabělci, kteří proti těm, kdo měli odvahu vystoupit proti totalitnímu systému, že tito zbabělci opět budou někoho kádrovat, ale to je bohužel situace, které se musíme umět postavit. Byl bych rád, kdyby v tom novináři pomohli, ale bohužel, to by oni sami museli být bojovníky proti komunismu, případně signatáři Charty, a nikoli v mnoha případech lidmi, kteří komunismus v jeho dobách nadšeně podporovali. 

Děkuji vám za vaši pozornost. 


Nepřihlášený uživatel

#105147

2017-03-23 14:21

Kupujte!          


Nepřihlášený uživatel

#105148

2017-03-23 14:26


Nepřihlášený uživatel

#105149 Re: Re: Re: Re:

2017-03-23 14:32

#105143: - Re: Re: Re:  

 

Mayová nicméně potvrdila, že za středečním útokem podle dosavadních odhadů je „islámská ideologie“.

Zhruba 40letý muž, jehož vzezření naznačuje na původ v jižní Asii, možná v Pákistánu...

I v Praze?

#105150

2017-03-23 14:34

Teroristické útoky jsou součástí života ve velkoměstech, říká londýnský muslimský starosta Sadiq Khan