MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#10176

2014-11-11 15:25

Petice je logickým vyústěním kroků a komentářů, kterých se "dopouští" Miloš Zeman ve funkci prezidenta ČR. Ty jeho hospodské řeči by byly za jistých okolností docela vtipné, lidská tupost má totiž někdy schopnost ostatní rozesmát. Ale v prezidentské funkci, vyjadřovat se jako dlaždič (omlouvám se všem dlaždičům) no tak to prosím ne. Dost bylo Zemana v prezidentské funkci. Musíme jej odvolat, jinak z nás bude mít civilizovaná Evropa jen legraci. A právem...
Roman Skácel
Hodonín

#10177 Re:

2014-11-11 15:25

#10148: -  

 Tohle až tak za rok, pak nás bude potestovat už možná i 100 tisíc...

skac

#10178 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 15:25

#10131: kočkomilka - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Napište obsah. za číslo se schová lecos.


Nepřihlášený uživatel

#10179 Re:

2014-11-11 15:29

#10059: -  

 Kdyby někomu vrazil sekyru do zad, tak by také "rozvířil stojaté vody" ... to jsou jen kecy.

scac

#10180 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 15:30

#10133: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 A proč jsi jí posílal url adresu na ten "Čtyrlístek" kde se tváří ty děvky jako panenka Marie??????


Nepřihlášený uživatel

#10181 Miloš Zeman je skutečně daleko nebezpečnější, obsahem než formou.....

2014-11-11 15:36

 ....je to skutečný komunistký zločinec s prvky nacismu. Jedná jako Putin a podporuje tento druh "demokracie" a uspořádání v Evropě. Oposmluvní kupčení nebylo nic jiného než právě rehabilitace takového způsobu "vládnutí" a ne nadarmo se KGBáci - absolventi MGIMO začali scházet přímo na ruské ambasádě po příchodu oposmluvního kupčíka na Hrad. Ano Miloš Zeman je opravdu nebezpečný komuisticko - nacistický zločinec. 


Nepřihlášený uživatel

#10182 Kde jsou peníze, kterými Zemanova zlodějská banda zadlužila tento stát v letech 1998-2002?

2014-11-11 15:38

skac

#10183 Re:

2014-11-11 15:38

#10148: -  

 Z toho čouhá rukopis rádoby novodobého "F.L.Věka" z Hodonína... 

proto i nepřihlášený uživatel. 

On totiž v téhle "Prodané nevěstě" supluje Jeníka, Mařenku, Kecala, no skoro celou kočovnou skupinu...

Jitka Vaníčková

#10184 Stydím se.

2014-11-11 15:38

Prohlašuji, že ač nejsem pražským představitelem kavárenské Lumpenbandy, ale obyčejným  a hrdým obyvatelem vesnice, stydím se za našeho prezidenta. Stydím se za slovník, za hloupé prezentování jeho subjektivních názorů na Čínu/ Tibet, Ukrajinu/Rusko, za nečestný boj proti protivníkům, za nadržování jistým podnikatelům - viz. letadlo lichváře Kelnera, za prezentování kuřáctví a jeho bezohlednost k nekuřákům, atd..... 


Nepřihlášený uživatel

#10185 Nepochybuji, že je si Miloš Zeman schopen objednávat politické vraždy např. u FSB.

2014-11-11 15:43

Nepochybuji a nikdy jsem nepochyboval, že byl nějak účasten na vraždění kolem privatizace MUS. http://goo.gl/gzMDoo

XY

#10186 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 15:44

#10174: ministrant - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Já s nimi opravdu nesouhlasím a kritizuju jenom vulgarismy...a taky mě zajímá,jaké argumenty mají...a to nejen příznivci ,ale i odpůrci....vždyť celá petici je tak trochu podvod...připadá mi nefér posílat emailové adresy svých přátel....

stary oportunisticky kverulant

#10187 bolsevicke kadrovani

2014-11-11 15:47

Jak jsem pochopil z preambule teto petice,tak jeji autor povazuje podpis za znamku zdtraveho rozumu a naznacuje tim, ze kdo ji nepodpise, ten zdravy rozum postrada. Tento bolsevicky pristup "kdo nejde s nami jde proti nam" dava zminene patici ponekud paradoxni prichut., ale prezil jsem kadrovani od komancu, preziju i tyhle jurodivy aktivisty

Ostatne, holky rikaly, ze zdravy rozum je jinde

ministrant

#10188 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 15:49

kočkomilka

#10189 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 15:50

#10178: skac - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Chcete po mně,abych použila Vaše vulgární slova?Sice se mi to eklhaftuje,ale prosím,budu citovat alespoň úvod Vašeho příspěvku:"Kotrmelíno negramotná s opruzenou frndou..",tak takhle jste mě oslovil,už si vzpomínáte? A celý Váš příspěvek,tentokrát určený někomu jinému a jakože od nepřihlášeného uživatele,si můžete přečíst pod číslem 9386.No,moc velkou fantazii asi nemáte,když jste poslal dva totožné příspěvky.. A mimochodem,"leccos"se píše s dvěma"c". M.S. z Kamejku

stary opurtinisticky kverulant

#10190 Re: Miloš Zeman je skutečně daleko nebezpečnější, obsahem než formou.....

2014-11-11 15:51

#10181: - Miloš Zeman je skutečně daleko nebezpečnější, obsahem než formou..... 

 a Herodes, nebo toho deckovraha prinejmensim navadel :-P


Nepřihlášený uživatel

#10191

2014-11-11 15:51

Milí stateční Čechové, Moravané a Slezané,

líbí se mi na nás, jak krásně umíme věnovat čas negativistickým tirádám a výzvam - protestujme, hurá, odsuzujme, odvolejme, zrušme, sejdeme se v houfu, budeme poslouchat nějaké řvouny, jak všechno je špatné - chátra jako za Velkého Říma, dejte nám chlebíček s máslíčkem a fotbalová utkání a šlehneme si travičku... Prezident je člověk jako každý jiný. Viz T.G.M, viz E.Beneš, viz K.Gotvald, viz A.Zápotocký, viz A.Novotný, viz L.Svoboda, viz G.Husák, viz V. Havel, viz V. Klaus, ti všichni byli prezidenty našeho státu, ať se komu líbí či nelíbí. Že měli oprávněné kritiky, že mnozí vedli život, který byl v rozporu se současnou představou společenského ideálu ?

Nebude trvat dlouho, několikrát se vyspíme a budoucí přiicházející světová tragedie vytěsní z našich myslí dnešní rozpoložení ohledně chování a konání a mluvení našeho prezidenta. Mnozí přispěvatelé oprávněně potvrdili, že on je ten nejlepší, které jsme mohli vybrat, on je nejmenší zlo, ať se nám to líbí, či nelíbí. Zdá se, že nám, obyvatelům kotliny, opět otrnulo, když se zabýváme čas stravujícími okolnostmi  a nemyslíme, jak kultivovat především sebe - nechlastat, nedrogovat, nesexovat, pomaloučku se vracet k poznání dějin od židovské Tóry, od křesťanské Bible a věnovat svůj čas sebepoznání, abychom nemuseli bučet jako stádo v maštali či kravíně, co zabučí první "hybatel"..

Poznání sama sebe a krásy kolem nás - poznání báječných děl lidských rukou a mozků , poznání jiných, báječných lidí...

Zkuste se zamyslet.

Vladimír Kameš

 


Nepřihlášený uživatel

#10192 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 15:51

#10186:  -

 Tady máte nějaké argumenty :

https://www.youtube.com/watch?v=LnwvjzP3kvA

stary oportunisticky kverulant

#10193 Re: Re:

2014-11-11 15:53

#10177: Roman Skácel - Re:  

 zcela nepochybne, zatim si muizete zpivat Az nas pujdou miliony


Nepřihlášený uživatel

#10194 Re: Re: Jsem zhnusen

2014-11-11 16:00

#10157: - Re: Jsem zhnusen 

 Také mě udivuje, že lidé zapomněli, jakým výrazným způsobem se na některých negativním věcech v minulosti  Zeman podílel ( 90 . leta )  1/ 4 obyv. asi trpi ztratou paměti nebo nejsou informováni  !

Roman Skácel
Hodonín

#10195 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 16:01

#10180: scac - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Otázka zní jinak. Proč pan prezident Zeman posílá na takové stránky lidi, jako jste Vy?

Snad jen proto, abyste tam mohl posílat ostatní a poněkud vidět spíš ten sex, než sexismus, proti kterému se ta děvčata vymezují docela daleko za hranou lidské dustojnosti, jak ji chápu já. Situace v Rusku je patrně přímo úměrná jejich činům...

Opravdu zde mohu klidně tvrdit, že se pan prezident rohodl podlěit se se svým národem o velmi vypečené stránky, které při svém brouzdání po internetu našel, a aby nás navnadil je navšívit v co největším počtu, tak nám velmi zemitě a jadrně v přímem přenostu celoplošně vysílaného rádia předeslal, co tam potom najdeme.

Vím, že se mýlím, ale taky to, že bohužel od pravdy nejsem zase tak daleko, když Vás tak sleduji...

P.S. A nejhorší nejsou trpaslící, nejhorší je skutečnost, že se s Pussy Riot zapletl z jiného důvodu, mnohem více závažného.


Nepřihlášený uživatel

#10196 Milí stateční Čechové, Moravané a Slezané,

2014-11-11 16:02

#10191: -  

 Miloš Zeman je to nejhorší snad dokonce ze všech kandidátů a to proto, že již v letech 1998-2002 masivně porušoval ústavu oposmluvním kupčení a právě jeho zlodějská banda tu pak v následujících letech rozkrádala tento stát.  Byl to logicky opět Miloš Zeman kdo jako jediný ze všech kandidátů masivně porušoval zákon o přímé volbě a to jak délkou kampaně tak i velmi podivným financováním, které dodnes nevysvětlil. Porušování volebního zákona za účelem získání moci je komunisticko - nacistická praktika je tedy v případě Zeman velmi obtížné se rozhodnou, co je to více, jestli nácek nebo komunista či jakási zrůdná kombinace obou těchto ideologií jako u jeho vzoru soudruha nácka Putina. 


Nepřihlášený uživatel

#10197

2014-11-11 16:02

Jestliže pan president použije soukromé letadlo s trapným zdůvodněním, že v 70letech si potřeboval před Předáváním vyznamenání odpočinout ,tak proč vůbec ve svém věku na tak významnou funkci kandidoval?
Mezi přáteli a v hospodě ať se vyjadřuje jak chce, ale jako nejvyšší představitel státu má povinnost vystupovat na veřejnosti způsobem adekvátním významu funkce hlavy státu.
ministrant

#10198 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 16:04

#10186: XY - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Přečetl jsem si několik Vašich reakcí na duchaplné žvásty stoupenců protikandidáta pana presidenta.

Pěkně jste jim dala (a slušně) přes čenich. 

Děkuji Vám za sebe.

(já tu píši jen za sebe) 

ministrant

#10199 Re: bolsevicke kadrovani

2014-11-11 16:07

#10187: stary oportunisticky kverulant - bolsevicke kadrovani 

 Dík za Váš postřeh.

Napsal jste to perfektně.

scac

#10200 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 16:09

#10189: kočkomilka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Až zase najdete v nějakém mém slohovém cvičení překlep, můžete si ho nechat na památku.