Petice za odvoz veškeré munice a nebezpečného materiálu z areálu Vrbětic


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-11-01 11:24

nejde mi nic vložit


Anonymous

#2

2014-11-01 11:59

už by mělo jet všechno


Nepřihlášený uživatel

#3

2014-12-03 12:20

Lidé kritizují pana prezidenta za nemístné výroky - ale není řešení této"časované bomby",na které tu v okolí žijeme,daleko důležitější ?!?!?!

Nepřihlášený uživatel

#4

2014-12-03 14:14

 Vždyť je to zahrávání s lidskými životy..Je mi těh lidí líto,včem musí žít..


Nepřihlášený uživatel

#5

2014-12-04 17:16

souhlasím, aby muniční slad býl co nejrychleji vyklizen. Žijeme tady tolik let, v klidu, ale takovou hrůzu, jak jsme zažili v říjnu, a 3.12. 2014
už bychom neradi celá naše rodina, prožívala.Děkujeme za vyklizení, a chceme, mít krásnou čistou přírodu. Holbová

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-12-05 07:30

proč ty reklamy?

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-12-05 11:55

Petice je jedna vec. Co je ale nejdulezitejsi, je dusledne pozadovat zodpovezeni vsech otazek uvedenych v petici. Nespokojit se jen s vagni a castecnou, nebo obecnou odpovedi, ktera zcela jiste od uradu prijde. S tim urednici pocitaji. Utahat tohoto urednickeho molocha nebude snadne, ale spolecnymi silami se to muze podarit.

Nepřihlášený uživatel

#8

2014-12-05 13:27

Jsme-li soucasti "vyspele civilizace", ktery psychopaticky zmutovany dobytek (zviratka laskave prominou) si u nas takto vyspele "komunikacni prostredky" skladuje?!!

Nepřihlášený uživatel

#9

2014-12-05 20:14

Vláda lidem předhazuje mylné a zavádějící informace, nezvládli to a nadále nezvládají. Se skladem okamžitě pryč !!

Nepřihlášený uživatel

#10

2014-12-05 20:20

Není mi jedno, jak žijí lidi v jiné části ČR. Jana Součková, Jeseník

Nepřihlášený uživatel

#11

2014-12-06 08:46

Mad veškerou municí měl mít dohled stát, nikdy se neměla dostat do ruk soukromých firem, kterým jde
jenom o peníze, na lidech jim absolutně nezáleží.
Zodpovědnost stát. Hádají se o nepodstatných věcech a zásadni věci jim unikají v tomto případě dávno unikly.Myslím, že by bylo dobré, kdyby všechny zodpovědné nastěhovaly do Vrbětic a okolí,aby to pocítiloi na vlastní kůži.
Iva

#12 Imex

2014-12-06 12:35

Nějací šmejdi potřebují zlegalizovat prodej do zakázaných zemí. Takže teď vybuchují nějaké "zbytky" a na prodaném se šmejdi napakovali. Vzhledem k již proběhlým soudním sporům se nedivím ničemu. Imex chtěl prodávat do Gruzie a soudil se o to a prohrál. O co jde teď?

Jsem zdaleka, ale s těmi lidmi tam soucítím.


Nepřihlášený uživatel

#13

2014-12-06 12:44

Všechy výbušniny odvézt do Prahy a uskladnit v parlamentu, bývalé federální shromáždění apod.
ať si to tam uvědomí, co páchají. Vše to moc smrdí a jsou to velké ryby.
Držte se franta

Nepřihlášený uživatel

#14

2014-12-06 13:12

Ačkoliv nejsem obyvatelka z blízkosti areálu ve Vrběticích,chci podpisem této petice podpořit obyvatele u Vrbětic.

Nepřihlášený uživatel

#15

2014-12-06 13:26

no coment

Nepřihlášený uživatel

#16

2014-12-06 17:50

Vážený pane,
pravidelně čtu vaše informace.
Poslední vývoj v muničních skladech kopíruje obdobný proces jako „americká dvojčata z 11 září“ pojistný podvod a falešné informace do celého světa.
Firma Impex, nemá vůbec žádný zájem o stěhování munice a materiálu nebo provádět nějakou inventarizaci.
Při všem co by se řešilo tímto způsobem by jasně vyšlo najevo, kde jsou nabývací tituly materiálu, skutečný původ,množství a maskování finančních struktur obchodu.
Je to skupina diletantů a nechal bych jim s okamžitou platností zablokovat veškeré finanční účty a spojené náklady s veškerou vynucenou aktivitou všech složek státu, bych z těchto účtů prioritně uhradil / nikoliv ze státního rozpočtu /.
Všechny obchodníky tohoto typu odsoudit a zavřít pro ohrožení obyvatel státu.
Pokud bude mít své další osobní poznatky a informace o vývoji rád je uvítám.
Bohužel stát zastoupený v této věci ministrem vnitra,obrany i policie mlží a lžou neustále obyvatelům, zapomínají kdo je vlastně platí v jejich funkcích.
S pozdravem
Zdeněk Klůs

Kolibřík

#17 Petice Vrbětice

2014-12-06 18:24

abcdef abcdef

Vážený pane,

pravidelně čtu vaše informace.

Poslední vývoj v muničních skladech kopíruje obdobný proces jako „americká dvojčata z 11 září“ pojistný podvod a falešné informace do celého světa.

Firma Impex, nemá vůbec žádný zájem o stěhování munice a materiálu nebo provádět nějakou inventarizaci.

Při všem co by se řešilo tímto způsobem by jasně vyšlo najevo, kde jsou nabývací tituly materiálu, skutečný původ,množství a maskování finančních struktur obchodu.

Je to skupina diletantů a nechal bych jim s okamžitou platností zablokovat veškeré finanční účty a spojené náklady s veškerou vynucenou aktivitou všech složek státu, bych z těchto účtů prioritně uhradil / nikoliv ze státního rozpočtu /.

Všechny obchodníky tohoto typu odsoudit a zavřít pro ohrožení obyvatel státu.

Pokud bude mít své další osobní poznatky a informace o vývoji rád je uvítám.

Bohužel stát zastoupený v této věci ministrem vnitra,obrany i policie mlží a lžou neustále obyvatelům, zapomínají kdo je vlastně platí v jejich funkcích.

S pozdravem

Zdeněk Klůs  

 


Nepřihlášený uživatel

#18

2014-12-06 19:55

proc to prodali soukromnikum

Nepřihlášený uživatel

#19

2014-12-07 11:22

Bohužel bydlím v lokalitě, kam má být munice přesunuta. Předpokládám, že nezvítězí důvod zaměstnanosti - jako se původně očekávalo ve Vrběticích!!! Naopak očekávám náležité potrestání firmy!

Nepřihlášený uživatel

#20

2014-12-07 16:01

Události kolem muničních skladů v areálu Vrbětice dokumentují zločinecký způsob proběhnuté privatizace orgtanizované Václavem Klausem.

Nepřihlášený uživatel

#21

2014-12-08 15:20

Stejně jako moji další 3 sourozenci jsem rodák z nedaleké obce Vysoké Pole a tento krásný kraj mám rád. Proto nechci, aby byl dále ničen podobnými podnikatelskými aktivitami.
My jsme Valaši, jedna rodina, valašské hory sú naša otčina ........

Nepřihlášený uživatel

#22

2014-12-08 17:04

Pan Werich svého času říkal.Zbraně,alkohol,tabák,mají zůstat v rukou státu.Chytráci vše rozdali,atak to také vypadá.
Zase to zaplatí normální občan daně se upravý.

Nepřihlášený uživatel

#23

2014-12-09 08:35

DOBRÝ DEN JSEM RÁDA ŽE PETICE VZNIKLA,MAM RODIČE VE VRBĚTICÍCH TAK JSEM TO PROŽÍVALA TAKY.DĚKUJI VLKOVÁ

Nepřihlášený uživatel

#24

2014-12-09 13:16

Celý případ má naprosto stejnou analogii v tzv. "methanolové aféře".  Vláda a jednotlivá zainteresovaná ministerstva se probudí vždycky, až se něco stane. Do té doby vládne bezbřehý liberalismus a anarchie. V tom dávám Babišovi plně za pravdu.

Pro lepší osvětlení postavení VTÚ, s.p. (jehož součástí je VTÚVM ve Slavičině) je potřeba vycházet ze znění zákona č. 77/1997 Sb. "o státním podniku" ve znění pozdějších zákonů, kde jsou jasně definovány vztahy mezi státním podnikem a zakladatelem (v tomto případě MO ČR), jakož i povinnosti zakladatele (i když dikce zákona je v některých ustanoveních dosti vágní).  K řízení státních podniků má kromě toho MO ČR zřízený odbor (Odbor řízení organizací), mezi jehož povinnosti patří například řízení činností, spojených s výkonem zakladatelských funkcí směrem k těmto podnikům, ale i správa majetku (státu).  V této souvislosti je mi pak více než divné, že by zakladatel něvěděl, že jsou sklady munice pronajímány soukromým zbrojařským firmám, případně by si neobstaral informace, co a kolik je tam toho skladováno.

Podnik se zakládá zakládací listinou, kterou vydává příslušné ministerstvo (v tomto případě MO ČR) kde je jasně definováno poslání podniku a činnosti. Na výkon působnosti ředitele dohlíží dozorčí rada. V tomto případě by mě zajímalo, k čemu byla dobrá?

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#25 Re:

2014-12-09 13:32

#3: -  

 Tak nějak. Je diskutabilní, nakolik Zemanovo chování má záměrně odvádět pozornost od závažných problémů.