PETICE ZA JUSTICI

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno PETICE ZA JUSTICI


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-10-02 16:43

Úplatná justice v této zemi mi zničila život. Je to 4,5 roku co jsem koupili rodinnou vilu, vyplatili jí z hypotéky...měsíc na to jí zabavil exekutor- brání se tím , že nevěděl že hypotéka je vyplacená, hned jsem to dali k soudu, jenže tam měl exekutor kámoše a uplatil ho, jedná se o úplatný okresní soud v České Lípě, dali jsem stížnost, přeložilo se to na okresní soud v Litoměřicích, tam další úplatná krysa v taláru , kámoš toho z Lípy, prakticky nic se nedělo 3 roky, konečně se to dokopalo na úplatný krajský soud v Ǔstí nad Labem, tam se ze spisu začali ztrácet dokumenty a pořád se to odkládalo, stížnost na Nejvyšší soud, přeloženo na soud do Karlových Varů- tam už 3 stání ale stále se to odkládá protože protistrana to záměrně prodlužuje...a v našem domě žijí zloději, mně to zničilo rodinu, přišla jsem o všechny peníze, psychicky se zhroutila- 4a půl roku, a zloději se mohou smát, protože zde jsou policie a justice jen úplatné svi...

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-10-02 18:16

Plně schvaluji, mám osobní zkušenosti s činnosti soudců a soudů. Právě neodvolatelnost soudce jim umožňuje se dopouuštět i protiprávního jednání - bráno jako "pochybení". S občanským zákoníkem pracuji a používám jej a starý a původní byl daleko více přehlednější. NOZ je třeba si utřídit do jednotlivých dílů, aby se sním dalo vůbec pracovat. V OZ by se měl především orientovat běžný občan, nikoli, aby byl čitelný jen pro advokáty a soudce, ostatně, ani ti se v zákonech občas ani sami nevyznají.

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-10-03 07:56

V plném rozsahu souhlasím z těmito navrhovanými změnami, ale obávám se, že k nim nikdy nedojde. Sionistická mafie v systému zapustila pevné kořeny na cestě k destabilizaci společnosti a nastolení Nového světového řádu a veškeré změny k lepšímu (pro lidi) jsou pro ni překážkou.

Nepřihlášený uživatel

#4

2014-10-06 17:04

Ačkoli vše v petici uvedené je potřeba řešit a naprosto s peticí souhlasím, je těch bodů na 1 petici přespříliš, běžný občan neznalý detailů, může mít s podpisem tak rozsáhlé petice problém...
Dnes se exekutoři oficiálně označují "soudní", potom by asi bylo přesnější požadovat, aby těmi soudními exekutory skutečně byli a nikoli se tak jenom nemaskovali...

Nepřihlášený uživatel

#5

2014-10-07 05:02

Pracujem v oblasti vzťahov medzi mužom a ženou, v rodinnej politike a výchovy viac ako 30 rokov. Som kritikom protirodinnej politiky. Poukazuje na jej katastrofálne výsledky v oblasti duševného, morálneho a reprodukčného zdravia detí, mládeže a aj dospelých. Preto sa cítim byť dostatočne kompetentný povedať, že petícia je krok k záchrane národa a civilizácie. V ďalšom kroku je potrebné podporiť aj môj návrh na pravidelné kontroly odbornej a duševnej spôsobilosti a zdravia pracovníkov zasahujúcich do vzťahov muža a ženy a vzťahov v rodinách, nakoľko svojim doterajším konaním dosahujú výsledky vedúce ľudstvo do záhuby. L. Balvín, lotbalvin@mail.t-com.sk

Milan
Nepřihlášený uživatel

#6

2014-10-09 07:42

Snad konečně naši zvolení zástupci-naši zaměstnanci pochopí o co nám jde,že je to veřejně prospěšná činnost,kde hrají také svojí účastí a kladným hlasováním za petici své důležité poslanecké a vládní role.Milan   laska.milan@seznam.cz 

Kancelária predsedníč​ky Najvyššieh​o súdu

#7 Najvyšší súd SR

2014-10-30 08:18

Pani predsedníčka Vám môže odpovedať e-mailom na prípadné otázky.


Nepřihlášený uživatel

#8

2014-11-05 14:55

S peticí souhkasím a zejména s bodem, kdy by soudci měli nést odpovědnost za svůj nesprávný postup. V mém případě např. v tom, že je rozsudek KS o styku s dítětem a okresní soudce tento rozsudek bojkotuje, protože nechce udělovat (vymáhat) pokuty za zmařené styky.

Nepřihlášený uživatel

#9

2014-11-24 16:36

Petice je dobře napsaná a budu ji šířit mezi občany.

Nepřihlášený uživatel

#10

2015-01-29 20:14

Je třeba změnit zákon o advokacii, a hlavně o odměnách za právní služby. Pěkně z výsledku, aby advokáti byli nuceni starat se o klienty, správně volit strategii, a nenechávat ji na volbě laika, a ještě se za zády klienta domlouvat, kdo komu, co pustí. Zkrátka, vytvořit v advokacii konkurenční prostředí. Uvidíte, kolik jich zkrachuje. Dále, protože jsou organizováni v Čak, zakázal bych kolegialitu, protože poškozuje klienty.

Nepřihlášený uživatel

#11 Re:

2015-01-30 10:28

#1: -  

 kdyz mate tak jasno, ze v tom vsem byly uplatky a ne treba vase hloupost (protoze ja se kolikrat setkal s podobnyma kauzama, abych nakonec zjistil, ze chyba byla jen na jejich strane, at uz v opozdeni, v nedodani vsech dokumentu apod.) neni nic jednodussiho nez to hnat az k evropskymu soudu

Josef

#12

2015-02-03 11:07

Bylo by dobré tuto petici podpořit tím, že ji vytisknete a necháte podepsat lidi ve vašem okolí. Pomale to tak dělám a když to lidem vysvětlíte, tak to rádi to podepíšou. Vzhledem k tomu, jak se věci s justicí mají, tak nikdo jiní než občané s tím nic neudělá.

 

Martin

#13

2015-02-07 09:44

Petici jsem se chystal podepsat, je vyborne zformulovana, ovsem bod.c.15 to uplne zabil. Je mi lito, bohuzel. Ale meli jste dobre naslaplo. Skoda. ;-(


Nepřihlášený uživatel

#14

2015-02-21 14:55

Nejenom soudci, ale i státní zástupci, by měli být za svoje podjaté, nebo neodborné jednání trestně odpovědní.