CZEXIT – jak zabránit imigraci, škodám, válce - www.CzexitCzexit.cz

Po Brexitu přijdou snahy zmírnit imigrační politiku EU a ČR, ale to bude jen dočasné. Jejich plán je jasný. My ale cizí nenávistnou kulturu a další ničení našeho národa nechceme! I když dá vláda po Brexitu na chvíli pokoj, v budoucnu opět začne, a to s Afričany. Jsme jen pro kvalitní imigraci schopných odborníků, u kterých bude zaručeno, že nebudou bezpečnostním rizikem pro náš stát a národ.  

Podepište petici, jestli jste pro Czexit.

Toho je možno dosáhnout po tom, co spustíme islandský nebo řecký model, nebo vyměníme vládu za takovou, která povolí referendum. Po Czexitu si zvolíme do vedení státu vlastenecké odborníky, skončíme s tím, co nám tady přes ¼ století ničí vlast. Nesmíme dovolit, aby po Czexitu zůstali zrádci a kolaboranti u moci, v lživých médiích... Nikdo, kdo se podílel na polistopadových svinstvech! A nesmíme dát žádným zrádcům amnestii. Za zrady musí být tvrdé tresty.

Co si myslíte o petici? Je to výplod chorého mozku a ve skutečnosti žádný Czexit nepotřebujeme, nebo je to tvrdá realita a bez Czexitu budeme obětí stále větší tyranie a diktátu našeho protektora, tedy EU, nebo je pravda někde úplně jidne? Svůj názor můžete napsat do komentářů.

Petice nevyzývá k jakémukoli násilí. Pouze upozorňuje na to, že našimi podpisy stvrzujeme, že chceme vystoupit z EU a změnit režim s užitím demokratických prostředků, garantovaných nám ústavním pořádkem. Z jakého pohledu je petice napsaná: 

www.CzexitCzexit.cz

Petice byla vytvořena formující se občanskou iniciativou "Za lepší stát" Petra Nováka, který není příliš zručný na počítači a chce proto poděkovat těm, kteří ji dali na web a slíbili mu prostor na serveru www.volbyvolby.cz, po tom, co petice dosáhne jistého počtu podpisů. Dále by chtěl poděkovat serveru www.25000.cz za informace, které šíří.

 

PETICE PRO ZRUŠENÍ CÍRKEVNÍCH RESTITUCÍ, PROTOŽE NYNÍ TO JE MOŽNÉ

Petice pro okamžitý ZÁKAZ ISLÁMU, protože porušuje lidská práva

CZEXIT - jakm zabránit imigraci, škodám, válce -www.CzexitCzexit.cz