Chceme Xavera do Rady ČT

Luboš Xaver Veselý ohlásil veřejně svoji vůli kandidovat jako člen Rady České televize, učinil tak v pátek 27. září 2019 během živého vysílání na internetovém kanálu Xaver Live.

Rada ČT má 15 členů, které volí a odvolává Poslanecká sněmovna, a to tak, aby v ní byly zastoupeny významné regionální, politické, sociální a kulturní názorové proudy. Členové Rady jsou voleni na funkční období 6 let, přičemž každé 2 roky je volena jedna třetina členů.

CAA8A9BB-478B-4224-ACE8-8DB21BB7AD12.jpeg

 Svými podpisy vyjadřujeme my, občané ČR, resp. řadoví koncesionáři ČT, veřejně svůj podnět na všechny členy Poslanecké sněmovny ČR napříč politickým spektrem, aby při nejbližším jednání o doplnění členů do Rady ČT zvážili během hlasování svoji podporu pro kandidáta Luboše Xavera Veselého. 

Pan Luboš Xaver Veselý je dle našeho názoru kvalitní kandidát, který svým přístupem a profesními výsledky garantuje správnou veřejnou kontrolu chodu České televize v rámci platného znění Zákona 483/1991 Sb. Během své dlouholeté práce jako spisovatel, publicista, moderátor řady diskuzních pořadů, komentátor a mediální analytik nás přesvědčil o své vysoké odborné způsobilosti pro výkon člena Rady ČT.

Dne 7. 10. 2019 v Šumperku.


TV Šumperk, z.s.    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji TV Šumperk, z.s., aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...