Petice proti trvalému označování - čipování psů - zatím ne občanů

Kontaktujte autora petice

ZPRÁVY Z USA - /necipujte nas/

2019-06-11 16:19:03

Zastupitelé floridského okresu „Marion County“ (přibližně 354.353 obyvatel) odmítli zavést 7. 5. 2019 během svého veřejného jednání povinné čipování psů chovaných v soukromých domácnostech! Potvrdili také medicínské a etické výjimky z čipování!

http://www.necipujtenas.cz/media/

11. června 2019; 9. května 2019; 15. března 2019; 24. září 2016 etc.: Zastupitelé floridského okresu „Marion County“ (přibližně 354.353 obyvatel) odmítli zavést 7. května 2019 během svého veřejného jednání povinné čipování psů chovaných v soukromých domácnostech! Několikaměsíční debata s širokou veřejností a ochránci přírody přinesla své dobré ovoce! Zastupitelé a přizvaní odborníci také podpořili medicínské a etické výjimky z nastřelování mikročipů do živých těl zvířat v útulcích! Respekt k rozumu, lidskosti, přirozeným právům a svobodám zvítězil!

NELINKA16.jpg

NELINKA16.jpg

 


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - od1.5.2017 není mezi námi !

Veterináři: Zhruba polovina psů v Česku nemá čip

2019-05-29 07:47:15
 
Veterináři: Zhruba polovina psů v Česku nemá čipZhruba polovina z více než dvou milionů psů v Česku nemá čip. Uvedli to dnes na tiskové konferenci zástupci Komory veterinárních lékařů ČR.


Předmět: Upozornění Google – čipováni psů

Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - od1.5.2017 není mezi námi !

SR: Bezkontaktné čipové občianky ? CO VY NA TO ???

2019-05-08 15:26:36
 
Poslanci ostali v úžase: Brusel nám vnucuje novú zákernú pascu. Onedlho máme byť všetci očipovaní

image-proxy?hashId=fb02e02a99&addr=https%3A%2F%2Fwww.hlavnespravy.sk%2Fimg.php%3Faid%3D1747906&sznId=a752b159-b584-447a-9670-f835e89b75241874

Bratislava 7. mája 2019 (HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)

 

Minulý týždeň zasadal Výbor Národnej rady SR pre obranu a bezpečnosť. Na predbežné schválenie dostal návrh nariadenia Európskeho parlamentu a Rady o posilnení zabezpečenia preukazov totožnosti občanov. Na zasadnutí výboru sa odohral veľmi zaujímavý rozhovor, ktorý vám radšej prinášame v plnom znení.

Poslanec Marián Kotleba (Ľudová strana Naše Slovensko): Aké by mali podľa nariadenia europarlamentu byť technické náležitosti ochrany nových identifikačných dokladov pre občanov?

Ministerka vnútra Denisa Saková (Smer-SD): V prvom rade obidva doklady, čiže národný identifikačný doklad ako občiansky preukaz, a potom doklad o pobyte, by mali mať bezkontaktný čip (dnes máme kontaktný čip) a v tom čipe by mali byť uložené odtlačky dvoch prstov: palca a ukazováka. S tým Slovensko ani Česká republika na pracovnej skupine nesúhlasili, ale všetky ostatné krajiny nás prehlasovali.

Poslanec Milan Krajniak (Sme rodina): Prečo sme nesúhlasili? Logicky to chápem, ale vieme to nejako sformulovať?

Saková: Myslíme si, a tvrdia to aj naši experti, že dva odtlačky prstov netreba, stačí jeden. Ten problém začína už pri tom, keď žiadateľ o pobytovú kartu celkovo odmietne dať odtlačky prstov. Rumunské predsedníctvo EÚ povedalo, že si to máme vyriešiť na vlastnej úrovni, s čím nemali problém ani ostatné členské štáty.

Krajniak: Takto to funguje aj teraz, či nie?

Saková: Áno, aktuálne to tak je. Ale problém je s tým bezkontaktným čipom. Je tu dlhodobo diskutovaný už od roku 2008 a Národný bezpečnostný úrad certifikoval iba kontaktný čip. Budeme sa s tým musieť ako SR vysporiadať a zabezpečiť prijatie bezkontaktného čipu.

Poslanec Anton Hrnko, predseda Výboru Národnej rady SR pre obranu a bezpečnosť (SNS): Tu je teraz otázka na odborníkov: to bude môcť niekto, kto pôjde okolo mňa, získať o mne moje údaje?

Krajniak: Presne tak. Ako ľudia v Číne, budeme už aj u nás skenovaní, každý náš pohyb, nielen cez GPS, ale aj cez identifikačný doklad.

Kotleba: Je tu možný aj súvis s elektronickým zdravotníctvom, hovorí sa, že deti v západnej Európe miznú vďaka tomu, že majú zdravé obličky a niekto si ich na diaľku vytipoval.

Saková: Je to bezpečnostný problém.

Kotleba: Ja ako informatik vám môžem povedať, že čo je vo vzduchu, to sa skôr alebo neskôr „hackne“.

Krajniak: Nebol tam žiadny odborník, keď to odsúhlasili?

Saková: Ešte to nebolo schválené na rade ministrov. Tam sa hlasuje väčšinovo. Premiéri členských krajín to však už schválili.

Kotleba: Európsky diktát v priamom prenose.

 


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - od1.5.2017 není mezi námi !

Víťova Baruška - pejsek z Čech ! NETŘEBA NIC DODÁVAT

2019-05-08 11:16:39

.............. protože vlastním také pejska,je mi sympatické,s jakou zarputilostí se angažuješ v  boji s lidskou hloupostí za práva nejen pejsků !!!

ČÍM VÍCE SLYŠÍM NÁZORY NĚKTERÝCH LIDÍ , TÍM VÍCE MÁM RÁD SVÉHO PSA 


https://www.email.cz/download/k/qNUxlpA9z-rHd08LkOXjuI3qQNSS7T92BhclDv_mYuPBWERs92yZ8DfKuQzD1kUYfuLRJOg/Fotografie0990.jpg


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - od1.5.2017 není mezi námi !

Svobodní: Další buzerace slušných majitelů psů - ParlamentníListy.cz » Politika » Politici voličům

2019-04-13 19:53:14
13. 4. 2019 11:23
 
DNES PO 20.HOD. /ZÁZRAKY PŘÍRODY/ ZAZNĚLA NA ČT1 TATO VĚTA : ČÍM VÍCE SLYŠÍM NÁZORY NĚKTERÝCH LIDÍ , TÍM VÍCE MÁM RÁD SVÉHO PSA  ! ZÁZRAKY PŘÍRODY !!!!!!!!!!!!!!!

"Je obecně známý fakt, že množitelé se nikde neregistrují, neplatí poplatky ze psů, nemají psy očkované proti vzteklině, nemají živnostenský list, porušují řadu paragrafů různých zákonů. Více státu a více byrokracie a více povinnosti pro obyčejné smrtelníky, aniž by to dosáhlo na skutečné tyrany, není dobře!" kritizuje novelu známý veterinární lékař a člen Svobodných MVDr. Jiří Žák a vysvětluje nesmyslnost tohoto přístupu:

"Tohle nevymýšleli žádní odborníci, ale skuteční populisti, ve snaze zavřít pusy všem, kdo křičí po přísnějších postizích za týrání zvířat. Nikam se neposuneme.

Můžeme opravdu "jásat"! Novela zavádí pojem "množírna" ! Proboha... Ta definice v podstatě hovoří o chovech zvířat v nevhodných podmínkách a že se to nesmí, což už stejně dnes platí a ten samý zákon o tom samém hovoří hned v několika již dnes platných paragrafech (paragraf 2, 4, 13, a 13a). Jenže náš stát tyto paragrafy dlouhodobě neumí vymáhat a úředníci jsou veřejností kritizováni za to, jak podobné případy neschopně řeší (resp. neřeší). Proč nenastane změna zde? V praktickém výkladu zákona a v jeho efektivním vymáhání, nikoliv v hledání dalších teoretických definic?"

V boji proti množírnám pomůže jen důslednost vymáhání současných zákonů a ne další buzerace, která dopadne na slušné majitele, ale proti množírnám je bezzubá !

JDE O OBČANY VŠECH MĚST A OBCÍ V CELÉ ČR !

90.jpg
 

Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již od 1.5.2017 není mezi námi !

Čip, známka, GPS obojek, zvířecí detektivové ???????????? Co dalšího vymyslí ti lepšolidé ???????????

2019-03-23 09:37:48

Cestující a ztracený čip

Než se mikročip v kůži zvířete zapouzdří ve tkáni, trvá to nějakou dobu. Během té doby se může posunout. Většinou jen o několik centimetrů. U čipovaných štěňat nebo koťat se ale může stát, že při svých hrách si čipy navzájem vykousnou. Otvor v kůži po aplikační jehle přece jen nějakou dobu zůstává otevřený. Proto by pokud možno alespoň několik hodin po aplikaci mikročipu měla mláďata zůstat v klidu.

V každém případě se vyplatí pár dní po aplikaci zkontrolovat, zda jsou čipy na místě. Buď přímo u veterináře nebo kdekoliv, kde mají čtečku čipů. To jsou např. chovatelské kluby, kynologické organizace, veterináři, útulky, městská policie apod.

https://www.novinky.cz/bydleni/jak-na-to/500267-cip-znamka-gps-obojek-zvireci-detektivove-skveli-pomocnici-kdyz-se-pes-ztrati.html


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

TAK TO JE BOMBA ........ Google čipováni psů

2019-03-20 13:23:56
     Lanžhotští oslaví Moravský psí denDojde i na čipování. „Město se rozhodlo zařídit čipování nejen pro obyvatele, ale pro všechny hosty zdarma po celou dobu trvání akce,“ řekl lanžhotský ...


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

Boj proti množírnám začal, expertka je skeptická. Povinné čipování ani hlášení fen podle ní nepomůže

2019-03-13 07:14:27

Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

Senátor Valenta: Čipy útočí

2019-02-20 11:19:29
18. 2. 2019 11:04

Komentář na facebookovém profilu k čipování cigaret

Senátor Valenta: Čipy útočí
 

Vzpomínáte si, co jsem již několikrát říkal? Nejdříve vládní pohlaváři zavedou regulace úplně na všechno, k regulacím vymyslí hromadu papírů, aby vytvořili umělou práci pro další stovky úředníků, a když už vyčerpají všechny nápady, zavedou čipy. A už je to tady!

Čipy se totiž již od letošního května objeví na cigaretách. Říká se tomu sice „systém sledovatelnosti a dohledatelnosti tabákových výrobků“, ale od letošního jara už bude „Velký bratr“ opět o něco mocnější a státní mašinérie opět mohutnější.

A co přijde příště? Čip na každé pivo, který bude dozorovat, jestli si o víkendu nedáte třeba jedno pivo navíc? Svět se zadkem napřed otáčí.

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Senator-Valenta-Cipy-utoci-570919


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

Pro nás je tento případ jeden z mnoha, říká žalobce k napadení Kvitové - PEJSCI POMOHLI V IDENTIFIKACI !!!

2019-02-15 12:54:49

 

Psí domov


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !Sdílet tuto petici

Pomozte této petici získat víc podpisů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...