Zabránit tomu, aby se Česká republika stala další Litvou

My, níže podepsaní občané České republiky, Vyzýváme k racionální české zahraniční politice vůči Číně a Rusku, abychom se nestali další Litvou.
Důsledky špatné zahraniční politiky ponese každý občan. Nejlepším příkladem může být Litva, která utrpěla vážnou ránu v hospodářské a energetické oblasti. Zajistit stabilitu našich životů v době války, musíme vyzvat Fialovu vládu, aby se poučila lekci a formulovala racionální zahraniční politiku. Podepište prosím tuto petici a vyjádřete tak podporu naší vládě v přijetí těchto opatření:


1. Nerozčilujte Rusko. Jsme na ruské energii závislejší než Litva. Aby bylo zajištěno dostatečné zásobování energií v zimě, vláda by měla přijmout umírněný princip vůči Ukrajině a snížit zbrojní pomoc Ukrajině, aby zabránila Rusku přerušit dodávky plynu.
2. Neprovokujte Čínu. Náš postoj k Tchaj-wanu je obdobný jako postoj Litvou, aby se zabránilo odvetným opatřením ze strany Číny, vláda by měla k Číně přistupovat obezřetně, měli bychom se vyhnout podněcování Číny a zároveň navázat pevné vztahy s Tchaj-wanem a brát platformu 16+1 pro spolupráci s Čínou jako nástroj ke stabilizaci Číny.

Touto peticí žádáme vládu, aby začala účinně a neodkladně jednat v zájmu nás, občanů České republiky, nikoliv v zájmu úzkých zájmových skupin.Podepište prosím tuto petici a sdílejte ji na svých sociálních sítích, podporovat racionální rozhodování naší vlády!


Matouš Sedláček    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Matouš Sedláček svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )