Vyhození Hůlka Jaroslava ze skupiny Trutnováci

Poslední dobou se na mně dost podepsalo to, že ve skupině Trutnováci se objevují agresivní, dezinformační příspěvky jednodušího jedince Jardy ze Zelenky. 
Už na to fakt nemám, chápu že je pomalejší, ale myslím si, že příspěvky co přidává nemají co dělat na stránce "Trutnováci" kde se řeší Trutnov a věci kolem něj. 
Jarouš přídá denně cca 3 příspěvky, které jsou vulgární a nenávistné a nejsou ani trošku v tématu našeho města Trutnov.

Všimla jsem si, že má stejný názor velké procento lidí ve skupině, ale správce s tím nic nedělá, proto jsem vytvořila otevřenou petici aby se s tím začlo něco dělat. Vím, že je nějaká svoboda projemu, ale ať si to píše někam jinam a né do skupiny kde se řeší město Trutnov. 

Děkuji a hezký den. 

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Ket Hardi svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )