Vybudování vodovodu a připojení kanalizace do chatové oblasti Dřenice - Třešňovka.

My, níže podepsaní, majitelé nemovitostí umístěných v katastrálním území Dřenice u Chebu, obce Cheb, prostřednictvím této petice žádáme, aby byl vybudován vodovod a připojena kanalizace do chatové oblasti Dřenice - Třešňovka.

  O to žádáme na základě informací od starosty Mgr. Antonína Jalovce, který na veřejném setkání v městské části Dřenice uvedl, že bude zřízen vodovod a kanalizace do městské části Dřenice, avšak maximálně ke kostelu.

Jelikož se kvalita vody ve vodní nádrži Jesenice rok od roku rapidně zhoršuje, na což mají také prokazatelně vliv nefunkční nebo leckdy neexistující septiky, vidíme jako jedno z dobrých řešení této situace připojení celé chatové oblasti na veřejnou kanalizaci.

  Děkujeme.

 

Za petiční výbor:

Ing. Barbora Volfová, Kollárova 214, 356 04 Dolní Rychnov

MUDr. Milena Korálová, Svobody 40, 350 02 Cheb

Ing. Andrea Janošová, V. Poláka 382, 273 42 Stehelčeves 

V souladu s ustanovením §5 odst. 1 zákona č. 85/1990 Sb., o právu petičním, je při jednání se státními orgány oprávněn zastupovat petiční výbor kterýkoliv jeho člen samostatně.

  Adresa pro doručování: Ing. Barbora Volfová, Kollárova 214, 356 04 Dolní Rychnov  

Podpisový arch je umístěn v Kiosku Třešňovka, Dřenice 369, Cheb.


Ing. Barbora Volfová, Kollárova 214, Dolní Rychnov    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Ing. Barbora Volfová, Kollárova 214, Dolní Rychnov svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )