Veřejný dopis panu Janu Valentovi, DiS., předsedovi Czech Freestyle BMX Association, z.s.

Vážený pane Valento, již delší dobu panují ve společnosti okolo české bmx scény pochybnosti o Vaší správnosti působení v čele české bmx asociace.

Níže podepsaní Vás žádáme o odstoupení z funkce předsedy Czech Freestyle BMX Association, dále jen ,,CFBA” z následujících důvodů.

- Jak sám často říkáváte, jste velmi pracovně vytížený člověk. Jednou jste dokonce i prohlásil, že na práci předsedy „CFBA” nemáte skoro vůbec čas z důvodu Vašeho podnikání a trávení soukromého času s rodinou.

- Dále nesouhlasíme s Vaším vystupováním na soc. sitích. Osoba na pozici předsedy „CFBA” by měla nabývat morálních hodnot, které jsou větší než veřejné vyřizování osobních sporů, jako je např. příspěvek s Michaelem Beranem, kde o něm veřejně šíříte nepravdivý posměšek.

Všichni níže podepsání Vás jako aktuálního předsedu žádáme o odstoupení z funkce a její předání novému kandidátovi, který bude odhlasován po Vašem odstoupení. Žádáme Vás odstoupit do 25.8. 2018. Termín a místo konání hlasování bude zveřejněn taktéž po Vašem odstoupení.


Česká BMX scéna    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Česká BMX scéna, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...