Tartanové závodiště pro Milevsko

My, níže podepsaní občané, prostřednictvím této petice žádáme, aby byl antukový povrch závodiště na letním stadionu v Milevsku nahrazen tartanovým povrchem. Antukový ovál i doskočiště již dávno nevyhovují potřebám dnešních sportovců, což ostatně dokazuje i to, že tartanová sportoviště vyrostla už nejen ve velkých městech, ale i v našem nejbližším okolí. Je velkou škodou i ostudou Milevska, jako města s bohatou atletickou minulostí i silným oddílovým zázemím, že takové sportoviště stále ještě nemá.

V současné době má oddíl 90 členů, kteří pravidelně trénují dvakrát až třikrát týdně. Úspěšně pak reprezentují město Milevsko v okolních i vzdálenějších městech na různých závodech (viz aktuální pořadí např. na Dětské atletické lize v Táboře nebo úspěchy ženského atletického oddílu na krajských přeborech).

Absence umělého povrchu mnohdy narušuje tréninkový proces, protože antukový ovál není po silnějším dešti použitelný několik hodin i dnů. Nové sportoviště by přivítali nejen registrovaní atleti, ale i sportovci z jiných sportovních oddílů z Milevska nebo široká veřejnost (fenomén běhání je již několik let na vzestupu). Tartanový ovál by vhodně doplnil i nabídku spol. SPOS pro pořádání soustředění. Na novém povrchu by také bylo konečně možné pořádat i atletické závody, které by do města  přilákaly sportovní fanoušky a Milevsko by se tak vrátilo na atletickou mapu České republiky.

Petiční výbor oznamuje, že písemnou formu této petice můžete vlastnoručně podepsat u trenérů atletiky a dále na těchto místech:

Takto vypadá antukový povrch oválu po jednom fotbalovém zápase:IMG-20220410-WA0002.jpg

A takto po větším dešti:

9e08391a-9627-40d5-88a7-c3acb57a270a.jpg

 

1651732121927.jpg

Takto nyní vypadá odrazová plocha před pískem u skoku do dálky:

antuka-dalka2.jpg

Pro srovnání jak vypadá tartanový povrch (malý ovál u 1. ZŠ Milevsko):

tartan-drahy.jpg


Jan Pleskač, Sokol Atletika Milevsko    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Jan Pleskač, Sokol Atletika Milevsko svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )