Svoboda pro Navalného - Freedom for Navalny

 

SVOBODA PRO NAVALNÉHO

Petice adresovaná paní Ursule von der Leyen: Nátlak na Rusko, aby osvobodilo AlexejeNavalného.


My, níže podepsaní občané České republiky a Evropské unie, chceme vyjádřit své pobouření nad pokusem o vraždu a následným zatčením Alexejeho Navalného po návratu do vlasti. Prosíme Vás o to, abyste se zasadila o svobodu a spravedlivé zacházení s panem Navalným. Rusko nemůže vraždit a věznit novináře a mírumilovné politické oponenty a současně požadovat, aby s ním Evropská unie jednala jako s civilizovanou zemí.

Podpisy

Hanka Pospíšilová

Helena Šuranská

Ida Káňová

Martina Janoušová

Hana Řiháková

 

FREEDOM FOR NAVALNY


Petition to Ursula von der Leyen: Pressure on Russia to Free Alexei Navalny

We, the undersigned citizens of the Czech Republic and the European Union, want to express our outrage at the attempted murder and then arrest of Alexey Navalny. We encourage you to do anything you can to push for the freedom and fair treatment of Mr. Navalny. Russia cannot murder and jail journalists and peaceful political opponents and continue to be treated as a civilized European country by the European Union.

Signatures

Hanka Pospíšilová

Helena Šuranská

Ida Káňová

Martina Janoušová

Hana Řiháková

 


Hanka Pospíšilová, Helena Šuranská    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Hanka Pospíšilová, Helena Šuranská svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...