STOP zabíjení zvířat v zoologických zahradách

PETICE
podle čl. 18 Listiny základních práv a svobod a podle zákona č. 85/1990 Sb., o právu petičním    


Množení zvířat a následné utrácení mláďat prováděné v některých zoologických zahradách je NEPŘÍPUSTNÉ.

My, níže podepsaní občané, odmítáme lhostejně přihlížet k utrácení zvířat v organizacích, které jsou mnohdy placeny právě z našich daní a tímto se podílet na zabíjení zvířat, které si zoologické zahrady samy rozmnoží a následně utrácí.

Prostřednictvím této petice žádáme, aby se zamezilo zbytečnému utrácení zvířat, mezi nimiž jsou mnohdy ohrožené a zvláště chráněné druhy.
Dále žádáme, aby bylo zakázáno množit zvířata v zájmových chovech včetně zoologických zahrad, pokud chovatel nebo zoologická zahrada nebudou mít předem zajištěno, že se o každé narozené mládě budou schopni postarat (buďto sami, popřípadě umístěním do péče jiného způsobilého chovatele či zoologické zahrady).  

Nedovolme, aby zvířata byla v zoologických zahradách množena a následně utrácena z důvodů, že se o ně zoologické zahrady, jakožto jejich chovatelé nechtějí nebo nedokáží postarat.
Zvířata by měla mít právo na život!    

Petici sestavil a podává:
Alena Grösslová,  Bří. Hlaviců 125, 75501 Vsetín
Mgr.Lubomíra Moudrá, bytem Husova 753, Nové Strašecí  


Alena Grösslová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Alena Grösslová svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )