STOP KONCESIONÁŘSKÝM POPLATKŮM

PŘIŠEL VÁM DOPIS OD ČT, ČTĚTE:

Stát z nás stále tahá peníze! Pamatujete na přechod z analogového vysílání digitální? To znamenalo SETOBOX! A nyní máme přechod na DVBT2 - to znamená SETOBOX!

Za ca máme jako platit dál?! Stále samé poplatky! I přesto, že platíme tyto poplatky tak jsou na programech ČT REKLAMY! Televize žije z těchto REKLAM! Ostatní programy jsou ZDARMA, proto cheme ČT také ZDARMA!

Zákon je špatně postavený! Tímto problémem by se měli zabývat poslanci v poslanecké sněmovně a osvoboddit tak obyvatelé české země od těchto nepochopitelných POPLATKŮ.

Mnozí občané platí tyto polatky I PŘESTO ŽE SE NEDÍVAJÍ NA PROGRAMY ČT a zákon je nutí hradit poplatky i přes tuto skutečnost. CHCEME ZRUŠIT TYTO NESMYSLNÉ POPLATKY.

 

Podepiště tuto petici a zajistěte, abychom byli my Češi svobodní!

 

Braňme se!

Začněte vytvářet události na sociálních sítích, pojďme zoorganizovat PROTEST nebo DEMONSTRACI. Zpalme dopisy od České televize. Volejte politikům, zkontaktujte premiéra, prezidenta. Všichni o tom musí vědět.


Mgr. Marek Novák    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Mgr. Marek Novák svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBOPlacená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...