Stop hysterii kolem tzv. sirotků. Protestujeme proti iniciativě paní Michaely Šojdrové.

Protestujeme proti iniciativě paní Michaely Šojdrové, která se snaží donutit naši zem k přijetí údajných syrských sirotků. Je velmi pochybné, zda jde o vůbec sirotky, zda jsou nedospělí, zda nepředstavují pro naši zem nebezpečí a zda je rozumné přijímat možná již zradikalizované mladíky. Celá aktivita vypadá jen jako citové vydírání, bez racionálního podkladu. Pokud paní Šojdrová něco sleduje, tak pomoc osiřelým dětem to rozhodně není.
Není jasné: 1) Proč s tím přichází paní Šojdrová právě teď a ne v době těsně po útocích na Sýrii: 2) Proč tyto tzv. sirotky nepřijmou bohaté muslimské státy. 3) Nakolik máme ověřený jejich věk a fakt, že nejde např o mnohem starší a již radikalizované muže. 4) Zda má paní Šojdrová i jejich informovaný souhlas, 5) Proč se lépe nepostaráme o naše sirotky, proč se na naše těžce nemocné děti musí dělat sbírky, 6) Proč, pokud už nevěnujeme prostředky našim dětem, alespoň nepřijmeme sirotky z nám zeměpisně a kulturně bližších zemí, 7) Zda je tato iniciativa skutečně důvěryhodná, abychom neriskovali, že na ni naše zem nakonec doplatí.


Michaela Vildová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Michaela Vildová svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...