STOJÍME ZA UKRAJINOU - BRAŇME DEMOKRACII V EVROPĚ!

274653626_111041054846443_1478877131091179789_n.jpgSTOJÍME ZA UKRAJINOU - BRAŇME DEMOKRACII V EVROPĚ!
Znepokojení nestačí, je třeba se ozvat

Adresát: Velvyslanectví Ukrajiny, Charlese de Gaulla 916/29, 160 00 Praha 6-Bubeneč

My, níže podepsaní, stojíme za svobodnou a nezávislou Ukrajinou.

Uznání suverenity dvou separatistických regionů na východě Ukrajiny a následná vojenská "bratrská pomoc" je nepřijatelnou agresí Kremlu vůči Ukrajině a vůči demokracii v Evropě. V České republice máme s takovou "bratrskou pomocí" bohužel vlastní historickou zkušenost. O to větší máme povinnost se ozvat! A jednat! Už není čas být jenom "hluboce znepokojeni". Nelze vést dialog s někým, kdo hrubě porušuje mezinárodní právo. Ústupky totalitním vládcům vedou k ještě hlubším krizím a většímu počtu lidských obětí.

Agresi Kremlu je potřeba se bránit – razantně, odvážně a společně. Podporujeme proto demokratické politiky, kteří nelehkou situaci mají zájem řešit formou pomoci Ukrajině a sankcemi vůči Rusku. Víme, že to v současné situaci dezinformačních hrozeb a polarizované společnosti není vůbec jednoduché. Bránit demokracii je však zapotřebí TEĎ. Přestože důsledky opatření vůči Rusku mohou být omezující a bolestivé i pro nás, je jejich zavedení bohužel nezbytné. 

Budeme apelovat na naše politiky, aby v tlaku na Rusko nepolevovali, aby spolupracovali na úrovni NATO i EU. Agresorovi se nesmí ustupovat.

#StandWithUkraineStojíme za Ukrajinou
https://www.facebook.com/StojimeZaUkrajinou


Veronika Jiravová (Stojíme za Ukrajinou)    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Veronika Jiravová (Stojíme za Ukrajinou) svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )