Petice za zachování telnických MTB stezek, nedaleko Ústí nad Labem.

Komentáře

#208

Podpisuji protoze sport by se mel podporovat a ne ničit mladým lidem a hlavne dětem, aby mohli aktivně trávit cas přírodě.

Vit Lukacik (Jirkov, )

#210

Chci podpořit rozvoj cyklistiky

Petr Šrámek (Praha , )

#211

Rozvoj sportovni turistiky v dosud ne prilis sportovne vnimanem Usteckem kraji.Svou kvalitou a potencialem strci jiz dnes Telnicke stezky u pokrocilych jezdcu do kapsy i toliko propagovany trail park Klinovec. Jak ukazuji projekty v ramci CR jako Singltrek pod Smrkem ci Rychlebske stezky,lze vzdy najit kompromis mezi prirodou a podporou sportu,turistiky a rozvoje kraje.Byla by velika skoda takovy jiz existujici potencial nevyuzit u Usti nad Labem.

Kateřina Králová (Praha, )

#213

Podepisuji, protože chi jezdit na kole v přírodě. A basta.

Pavel Švýcar (Louny, )

#215

To ma smysl.

Jiri Jetmar (Říčany, )

#220

Podepisuji Hladisová Jana

Jana Hladisová (Vranoviće , )

#228

Souhlasím se vším výše uvedeným.

Barbora Vršínská (Ústí nad Labem , )

#234

Protože jsem stezky navštívila. Mimo úžasných lidi dole v bárečku stezky nabízejí potenciál který nikde jinde v ČR nenajdete. A byla by nesmírná škoda je zlikvidovat. Jak je psáno Ústecký kraj je dlouhodobě postižený těžbou uhlí a obce jsou na pokraji bídy. Stezky přinesou do obce turismus a daji práci spoustě lidí.

Denisa Vávrová (Jičín, )

#239

Podepisuji, protože plně souhlasím se zněním petice.

Kamil Pechač (Praha, )

#243

Podepisuji protože MTB je můj život.

Markéta Kratochvílová (Praha, )

#248

Protože to skutečně může pomoc rozvoji cestovního ruchu v Ústeckém kraji. Zvýší to návštěvnost, přísun mnoha plusových bodů do regionu. Nemyslím si, že by uživatelé trailů nikterak ničili přírodu nebo měli špatný vliv na zěř volně žijící v lese. Jakožto ochránce zvířat a zároveň profesionální biker vím, že všude po světě takto stavěné traily jsou obrovským přínosem.

Milan Myšík (Benešov nad Ploučnicí, )

#280

Podepisuji, protože tak je to správné!

Ladislav Vykuka (Praha, )

#288

Podepisuji, protože cyklisté, kteří jezdí na podobných typech stezek, se od v povědomí nechvalně proslulých "typických" cyklistů liší tím, že:
- chráníme přírodu - velmi často se svými kolegy sbíráme v lese odpadky a uklízíme po jiných jeho uživatelích
- stezky stavíme tak, aby nenarušovaly půdní podklad a nezpůsobily erozi - dá se tedy spekulovat, že jejich zásah je pro les menší, než často nesmyslně budované štěrkové a asfaltové chodníky z dotací
- do přilehlých oblastí, kde jezdíme, přinášíme turistický ruch a tedy i peníze - horský cyklista rád ochutná místní produkty a podpoří je, namísto obalů od sušenek všude po lese
- jsme "podvědomě" organizovaní - horští cyklisté mají kodex, který většina dodržuje a který je přátelský vůči dalším obyvatelům a uživatelům lesa - v případě, že "přistihneme" někoho z nás tento kodex porušovat, vyřídíme si to mezi sebou

Podobných důvodů bych mohl vyjmenovat více, ale ten hlavní, srdeční, je ten že sám pocházím z Ústeckého kraje a miluji zdejší přírodu. Když jsem začal jezdit na horském kole, toto pouto se ještě zesílilo. Přijde mi dobré tuto možnost poskytnout i dalším.

Otevřeme přírodu Ústeckého kraje i dalším, slušným lidem.

Děkuje
Miroslav Bárta

Miroslav Bárta (Kadaň, )

#311

Protože ty kluci na tom dost tvrdě zamakali a je to strašná představa když si vymyslíte a postavíte trail a nemužete na něm jezdit.

Jan Sochůrek (Ústí nad labem, )

#313

Si myslím ,že to není španá věc.

Pavel Vítek (Ústí nad Labem, )

#314

Podepisují, protože chci zachovat stezky

Tibor Zsigmond (Ústí nad Labem , )

#315

se mi lokalita k provozování MTB líbí a kluci to postavili pro nás! v okolí není nic tak dobře postaveného jako zde a proto bych i nadále rád legálně navštěvoval tento areál

Martin Kuchyňka (Krupka, )

#318

Podepisuji, že jsem pro zachování cyklistických stezek v okolí Telnice.

Jakub Merle (Kraslice, )

#322

Myslím si, že by se měli lidé více podporovat v aktivním způsobu trávení svého volného času a že spojení s přírodou na kole může pomoci nejen lidem, přírodě, ale i celé planetě

Vera Mikusova (Susice, )

#323

trailu není nikdy dost

Pavel Oudes (Sušice, )

#332

Petici podepisuji, protože chci i nadáke využívat MTB stezky

Radek Zeman (Meziboří, )

#336

Jelikož jsem zastáncem cikloturistiky

Jakub Hrzán (Ústí nad Labem, )

#342

Jsem aktivní cyklista, který nesnáší ježdění volně po lese. Takovéto traily jsou ideální pro vyžití na horském kole. Jenom, že se to nelíbí pár lesákům a možná myslivcům, nemusí znamenat zavření těchto trailů. Osobně na procházkách či projíždkách v lese nalézám odpadky po aktivním kácení správců lesa nebo potkávám kouřící myslivce v autě. Jsem také zásadně proti jakémukoliv zákazu vstupu do lesa, když si prostě v tom lese pouze aktivně nebo pasivně odpočinu.
David

David Zeman (Libouchec, )

#343

Bych rád nadále využíval stezky v naší lokalitě.

Jakub Drnec (Děčín , )

#348

Nikdy neni dost takovejch mist! Byla by škoda.

Filip Šik (Praha, )

#349

Mám rad traily a vsechny záležitosti v lese a přídě mi že je kravina to bourat.

Matěj Poláček (Ústí nad Labem, )

#350

Jelikož nemám rád zvůli někoho něco bezdůvodně ničit jen tak z úřední moci. LČR jsou toho příkladem. Lesy jsou lidí a né LČR.

Pavel Nigrin (Krupka, )

#353

Podepisují tuto petici protože jsem téže vášnivým cyklistou a co se tyka výstavby trailu,tak rozhodne jejich zhotovitele nepůsobí tolik škody jako třeba lesaci ,kteří těžkou technikou demoluji terén a ještě okrádají les o jeho bohatsvi .Jednak co se tyka výstavby tak jde o pouhé premistovani materiálu tudíž nedochází k okrádání přírody o její bohatsvi a hlavně se jedná o zásahy naprosto minimální,tudíž přijatelné pro rychlou regeneraci dane vegetace.

Ondrej Kosak (Liberec, )

#354

Byla by škoda zániku a zmařit tolik práce! zdar!

Jaroslav Bráza (Praha 4, )

#362

Chci podpořit zachování a rozvoj této MTB lokality.

Tomáš Klapka (Slaný, )

#364

Telnické stezky stoji za záchranu a věřím, že do budoucna přinesou radost nejen jejich uživatelům. Tak jako v jiných regionech kde takové MTB trasy již jsou

Aleš Trávníček (Praha 20, )

#373

Naprosto a bez výhrad souhlasím s důvody petice. Všude po republice je obrovský boom singletreků, jejich budování podporuje turistický ruch a vyžití občanů v přírodě a tento je navíc naproto perfektní, byl budován zcela bez přispění prostředků Kraje a Lesů a tak nevidím jediný důvod jej rušit a ničit.

Martin Stránský (Chlumec, )

#374

V lese můžeme být všichni pohromadě!

Richard Buchl (Prague, )

#375

Podepisuji - Protože se jedná o skvělou věc a lesy jsou pro všechny a jen kvuli pár jedincům, kteri zamrzli v komoušských časech, nepříjde ústecko o možnost sportovního vyžití! Jinde ve Světě jsou tyto aktivity statem podporované, jen u nas se lidem, kteří budování cyklostezek věnují veškerý svůj volný čas, hazí klacky pod nohy a to doslova!

Richard Vlček (Ústí nad Labem, )

#376

Velice rád bych tuto lokalitu navštěvoval i nadále, protože úroveň trailů a zábavnost často předčí ty legální. To co tam místní vybudovali vlastníma rukama, z toho mi padá brada. Přeju vám ať to dobře dopadne a už se těším jak to budete rozšiřovat :)

Michal Čiviš (Slaný, )

#382

Jsem pro rozvoj a podporu cyklistiky. Má to smysl.

Tomáš Hanzlík (Teplice , )

#387

Protože Telnické MTB stezky neporušují krajinný ráz a jsou zcela v souladu s přírodou, jedná se o nejlépe propracovaný trail park v ČR.

Luboš Vobořil (Teplice, )

#388

Chci podpořit rozvoj sportů a volnočasových aktivit v našem regionu.

Martin Sixta (Ústí nad Labem , )

#389

Souhlasím s fakty v petici.

Karel Grunt (Ústí nad Labem, )

#392

Chci zachovat tento parádní projekt!

Jan Wildner (Liberec , )

#394

Podepisuji, protože Ústí jako město potřebuje i jiné cyklistické využití, každý bohužel nejezdí pouze po cyklostezce.

Pavel Boček (Ústí nad Labem, )Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...