Petice proti zrušení por-gyn. oddělení v Rokycanské nemocnici

Komentáře

#1

Souhlasím s obsahem petice i proto, že žiji ve městě, kde ke zrušení porodnicko-gynekologického oddělení v místní nemocnici bohužel došlo.

(Litomyšl, )

#7

je to správné.

(Netolice, )

#9

jsem solidární s nimi,jsem také zdravotník

(Zlín, )

#11

Podepisuji, protože je třeba zachovat dostupnost péče ženám v regionu

(Opava, )

#12

domácí porody chceme zakázat, ale důstojný porod znemožníme? Chápu nutnost obsazení směn porodníkem dětskou sestrou i porodní asistentkou, ale cesta do nejbližší nemocnice se může stát fatální. děkuji za to, že se staráte a argumentujete - záleží na povolaných, aby zhodnotili a obhájili co chtějí a musí - narozena v Plzni na Slovanech, Rokycany znám osobně

(Rosice u Brna, )

#13

Je neúnosné,co se ve zdravotnictví děje,není personál,nejsou peníze a co pacient? O toho vůbec nejde

(Ostrava, )

#16

Podepisuji, protože jsem porodní asistentka a ráda bych v Rokycanské nemocnici na tomto oddělení pracovala po dokončení studia.

(Stříbro, )

#22

jde o dobrou věc, neustále něco rušit umí každý blbec, ale udržet něco v chodu chce kuráž a vůli

(Kdyně, )

#31

Podepisuji, protože nechci aby maminky dopadly jako tady v Rumburku!!!

(Jiříkov , )

#43

Souhlasím s peticí

(Český Brod, )

#45

Podepisuji;neboť v této nemocnici jsem privedla na svět nejmladší dceru,narodila se tu moje tři vnoučata a prodělala gynekologickou operaci.Nejsem Rokycanska a přesto jsem toho zde zažila hodně.Pacientky z okoli by si zasloužily mit v Rokycanech oddeleni!

(Stary Plzenec, )

#47

Jsem matka a záchranářka, takže vím jak je důležité zachování porodnice.

(Šumperk , )

#48

Petici podepisuju,protože nesouhlasím se zavřením porodnice. Ja sama jsem tu chtěla v červenci přivést na svět své druhé dítě

(Mirošov, )

#53

Podepisuji, protože já jsem se v této porodnici narodila a ráda bych tam přivedla na svět své děti. Narodily se tam mé dvě neteře a jeden synovec a takovou péči, jakou dostaly děti i mé sestry bych si přála i při porodu svých dětí.

(Starý Plzenec, )

#61

Neruste ji prosím

( Hrádek u Rokycan, )

#63

Dobrá porodnice se nesmí zavřít

(Praha, )

#67

Protože se mi tam narodila dcera, je to skvělá porodnice s rodinnou atmosférou, kterou jsem hledala. Ráda bych v této porodnici přivedla na svět i své další miminko, které jednou přijde.

(Líně, )

#69

Také jsem matka a určitě bych nechtěla,aby má dcera a moje vnouče ohrozil někdo,kdo rozhodne o zrušení kterékoli porodnice v kterémkoli městě.

(Libkovice pod Řípem, )

#72

Souhlasím s peticí

(OSTRAVA 8, )

#74

není možné nadále omezovat dostupnost zdravotní péče v regionech, jen proto, že politici nechtějí financovat dostatečně systém zdravotnictví a chybí mnoho personálu.

(Trutnov, )

#88

Podepisuji, protože si myslím, že porodnické gynekologické oddělení v Rokycanské nemocnici má své opodstatnění a je využívána ke spokojenosti našich spoluobčanů.

(Plzeň, )

#89

Nesouhlasím se zrušením porodnickeho oddělení rokycanske nemocnice.Jsem rokycansky rodák a obě me dcery se zde též narodily.

(Rokycany, )

#90

Rodila jsem zde obě děti a kdybych chtěla třetí, do Plzně ani do Hořovic bych nejela. Velice milý přístup personálu, příjemná rodinná atmosféra. Nedovedu si představit, že okresní nemocnice nemá porodnici!

(Rokycany, )

#96

Je nemyslitelné zrušit rokycanskou porodnici a nutit tak rodičky jet až do Plzně. Je to zbytečná ztráta času a hazard s bezpečím matky a dítěte.

(Rokycany, )

#98

Je naprosto kontraproduktivní zavírat plně funkční oddělení a snižovat tím dostupnost služeb v oblasti.

(Kralupy nad Vltavou, )

#106

Tohle snad nemůžeme dopustit!!! Kdejakej přivandrovalec se tady dotuje,platí se mu ubytovna a vlastní dětičky ani nebudou mít šanci se v našem městě narodit tak to teda néé!!! Rodina je základ státu nebo né? Možná že to nepomůže vždyť jde o prachy které vládnou světem ale alespoň mám pocit že jsem pro to něco udělal!!!

(ROKYCANY, )

#107

Mám na Rokycansku příbuzné, mohu začít rodit u nich, a budeme hledat porodnici bůh ví kde?

(benešov u prahy, )

#109

Rodila zde vnučka a moc si porodnici chválila. Proč rušit něco co funguje? Místo, kde je individuální, osobní péče a porod veden bez zbytečných zásahů by mělo být naopak podporováno!

(Stod, )

#116

jsem byla v říjnu 2016 velice spokojená a byla bych nerada do budoucna rodila v Plzni a už vůbec ne v Hořovicích.Jediné oddělení kterému důvěřuji v Rokycanech,rekonstruované,s milým a šikovným personálem.Hlavně pro prvorodičky které potřebují pomoc od sester které mají na pacientky čas,což v Plzni ani v Hořovicích není když je tam denní vysoká porodnost.

(Svojkovice, )

#122

Kamarádka si ji moc chválila po svém prvním porodu. Myslím, že tam chtěla rodit i podruhé.

(Velké Meziříčí, )

#130

Chci, aby bylo zachováno porodnicko-gynekologické oodělení, které v případě, že zanikne velmi zkomplikuje život maminkám na Rokycansku a představuje ohrožení rodiček.

(Mýto, )

#135

Podepisuji, přijde mi to nelogické rušit takovou fajn porodnici, když na ní člověk slyší samou chválu.

(Přeštice, )

#136

Potřebujeme dobrou porodnici s dobrým personálem.

(Svojkovice, )

#140

Podepisuji, protože jsem tam rodila dvě děti a byla jsem velmi spokojená s přístupem personálu!

(Chválenice, )

#144

Můj porod v rokycanské porodnici byl úžasný zážitek. Byl veden naprosto profesionálně, výborný, profesionální a zároveň lidský, byl přístup lékařů, porodních asistentek i sestřiček i dětské lékařky. Naprosto nesrovnatelný přístup ve srovnání s přeplněnou porodnicí v Hořovicích, kde jsem musela při prvním v bolestech a sama čekat na pokyn sester vleže na pokoji, než se uvolní sál a pak se řešily vzniklé komplikace. Zásadně nesouhlasím s tím, aby se kvalita porodnic měřila počtem porodů. Jsem velmi smutná z plánovaného zrušení porodnice, myslím, že by to byla obrovská škoda pro budoucí maminky, nemluvě o škodě v podobě krásných nových sálů, které by byly nevyužité.

(Králův Dvůr, )

#145

Rodila jsem zde před rokem svého syna a byla jsem naprosto spokojena s příštupem sestřiček i doktorů!
Byla by veliká škoda, kdyby se oddělení zrušilo!

(Plzeň - Dýšina, )

#146

Jsem nastávající matka dvou děti a mám termín porodu k polovině července a těšila jsem se, že porodím druhé dítě také v Rokycanské porodnici jako první. Tím,že se porodnice zruší mi to vše dost zkomplikovalo.

(Dobřív, )

#150

Nechápu,proč se zavírá jedna z nejlepších porodnic.Rodila jsem zde a ráda bych se tam ještě jednou vrátila.Perfektní personál a rodinná atmosféra !

(Plzeň-město, )

#158

Podepisuji petici protože Rokycanská Porodnice by se měla zachovat je tam nejlepší péče.

(Rokycany, )

#159

Narodil se zde náš první syn, proto je porodnice v Rokycanech mou srdeční záležitostí. Nedovedu si představit, že bych jako rodička musela jet do vzdálenější porodnice jen proto, že někdo nahoře vymyslel minimální počet porodů za rok a když se to nesplní, tak porodnici zavřeme.

(Kvíčovice, )

#162

V rokycanské nemocnici jsem se narodila, má smysl s por-gy oddělením pokračovat.

(Plzeň, )

#164

Fišerová

(Děčín, )

#169

Domnívám se, že vedení R.N.a.s. svými kroky dlouhodobě poškozuje nemocnici a to nejen co se týče gynekol.-porodnickeho odd.

(Rokycany, )

#175

Souhlasím s peticí

(Šumperk, )

#177

Chci zachovat toto oddělení v Rokycanech

(Plzeň , )

#178

Podepisuji, protože si myslím, že možnost výběru porodnice je pro nastávající maminky či rodiče obecně přínosná. Rokycany jako nejbližší okresní město Plzni možnost výběru reálně poskytuje.

(Plzeň, )

#179

Nekolná Petra

(Blovice, )

#184

Protoze se zrusenim absolutne nesouhlasim. To rodinne zazemi, ta pece...je nenahraditelna!

(Prašný Újezd, )

#190

Podepisuji, protože jsem se tam narodila a i já jsem tam byla rodit, byla jsem maximálně spokojena.Je škoda, aby se oddělení zavřelo,jsou nové sály.Pokud se oddělení zavře, jakoby Rokycanská nemocnice nebyla.

(Zbiroh, )

#195

Podepisuji,protože nesouhlasím se zrušením por-gyn. oddělení v Rokycanské nemocnici.Zde jsem porodila mého druhého syna a byla zde 2x hospitalizována na gyn.oddělení. Vždy o mě bylo výborně postaráno a vzhledem k tomu,že nyní bydlím u Domažlic a mám již zkušenosti s porodnicí zde,kde po třech úmrtích dětí při porodech -jeden v naší rodině(chlapeček naprosto zdraví s omotanou pupeční šňůrou okolo krku).Slouží zde mladí lékaři bez zkušeností,Ti zkušení jdou za lepším platovým ohodnocením do Německa.I já pracovala 15 let ve zdravotnictví a vím,že tuhle práci dělají lidé,kteří jí mají rádi,protože zaplacená v žádném případě není a naší vládě je to naprosto jedno.Budoucí maminky a ženy si zaslouží,aby to co je dobré zůstalo zachováno a doufám,že petice pomůže.Laďka

(Šitboř, )

#196

Je to veliký nesmysl!!Za mě,jako rodičku na tomto oddělení....naprostá spokojenost!!!

(Rokycany, )