Referendum za účelem změny ústavy ČR. - Bez 3/5 většiny nebude moci žádná vláda omezit práva občanů ČR


Nejvyšší správní soud vydá rozsudek o uznávání protilátek u těch, kteří COVID prodělali a ministr zdravotnictví Vojtěch prohlásí, že rozsudek nebude respektovat. Tato vláda zločinců pohrdá zcela vědomě zákony ČR! Pohrdá soudní mocí, pohrdá Ústavním soudem a především pohrdá námi! Po tomto prohlášení, by měl být okamžitě zbaven funkce a pohnán k odpovědnosti. Bohužel dodržování zákonů se vrátí do ČR až s námi po říjnových parlamentních volbách! Aby už žádná vláda nemohla omezit osobní svobody a svobodu podnikání občanů ČR vypíšeme referendum za účelem změny ústavy ČR. Budeme navrhovat, aby jakýkoli zákon, kterým bude chtít vláda tak zásadním a fatálním způsobem legislativně omezit základní lidská práva, jako je tomu např. v pandemickem zakoně, a v podstatě zastavit život v naší zemi, musel parlament schvalovat jako zákony ústavní, tzn. třemi pětinami hlasů všech zvolených poslanců a senátorů.

Advokát Mgr. Radek Suchý  - Otevřeme Česko - Chcípl PES

Jakub Olbert, Jiří Janeček


Jiří Janeček    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Jiří Janeček svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...