pro konec TV Barrandov

crop-1367450-00-vymena-hlf-iifrc70359_514x347.jpgPetice pro konec TV Barrandov.

Vážení čtenáři - diváci,

TV Barrandov je v současné době nejhorší českou televizní stanicí. Další programy jako je Barrandov PLUS a Barrandov FAMILY jsou zde od toho, aby reprízy pořadu Aréna Jaromíra Soukupa nebo Duel Jaromira Soukupa měly být kde vysílány.

Sledovanost TV Barrandov je 17% každý den.

TV Barrandov obdržela návrhy na natočení seriálů Sídliště, Pohotovost, Poliklinika v Rajské zahradě, Policie Praha, Hasiči a záchranáři nebo pořadů Životní šance, Trefa, Máš na to?

TV Barrandov by měla více vysílat zpravodajství v přímém přenosu.

TV Barrandov by měla být více pro své diváky.

Přibližně v 18:45 by na Barrandov PLUS měla vysílat pořady pro děti jako je Tom a Jerry, Silvester a Tweety, Oggy a škodíci, Mr. Bean, Bugs Bunny, Datel Woody a od 19:55 klidně filmy Asterix a Obelix, Šmoulové, Návštěvníci, Rychle a zběsile, Titanic, Doba ledová, Já, padouch atd.

Bylo by také fajný vydávat časopis o vědě a technice, přírodě jako byl VTM Science, Svět objevů.

Jenže to by Jaromír Soukup trochu musel více přemýšlet.


Radek Císař    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Radek Císař svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...