Podporuji premiéra Babiše a odsuzuji ubohou špínu kavárenských, která zdá se nemá dno

Bez ohledu na to, jestli jsem volič levice či pravice, bez ohledu na to, jestli bych si snad dal/a plakát Andreje Babiše na zeď, chci říct, že TOHO MÁM DOST.

Já, níže podepsaný/á:

  1. Mám plné zuby mediální manipulace, fake news a falešná obvinění bez důkazů ve stylu #MeToo, co ničí lidem životy. Štvanice na českého premiéra trvá už dlouho a já říkám, že je to neúnosné. Chci, aby to přestalo.
  2. Už nemůžu vystát, jak kavárenští co pár let vyjdou do ulic vyřvávat svou pravdu a požadovat demisi. Levicoví uřvaní aktivisté by měli respektovat demokracii a svobodu slova. Aspoň každý sudý týden.
  3. Zatahovat do politiky nemocné děti je svinstvo. Bez diskuze. Presumpce neviny je nedotknutelná, stejně jako demokracie.
  4. Načasování tak pěkně vycházející chvíli před odmítnutí migračního paktu a tendru ohledně Temelína, smrdí. MOC SMRDÍ.
  5. Říkám přestaňte zneužívat naše děti, přestaňte využívat jejich naivní romantické duše bez zkušeností. Přestaňte z nich dělat loutky své hry na náměstích, přestaňte jim cpát do rukou své transparenty.

 Svým podpisem říkám, že zvláště v době oslavy naší demokracie, nehodlám strpět váš špinavý nedemokratický hon na čarodějnice, a ještě méně chci, aby se na pomyslném házení výkalů podílela mnou placená veřejnoprávní média.

PANE BABIŠI, VYDRŽTE. STOJÍME ZA VÁMI!

 


JM Magazín www.jitkamoody.com    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji JM Magazín www.jitkamoody.com svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBOPlacená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...