Přijměme Ukrajinu do NATO a EU a braňme ji

Přijměme Ukrajinou okamžtě do NATO a EU, což jsme měli udělat už dávno (neměli bychom tuto situaci). V posledních dnech se přece Ukrajina ukázala jako více než schopný spojenec, který na místo kýžených 2 procent HDP na obranu (na které ČR zdaleka nedosahuje) obětuje na obranu (i našich) svobod to nejcennější, co má, totiž životy svých občanů. Samozřejmě okamžitě s tím aktivujme čl. 5 a pomožme Ukrajině všemi prostředky (bezpochyby máme na mysli účast vojsk NATO) ! Nelekejme se výhrůžek vraha z Kremlu, jsme daleko silnější a pravda je na naší straně ! Co by na náš postoj řekl TGM a Havel ?


Martin Jebavý    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Martin Jebavý svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )