Petice za vybudování kultůrního centra s mešitou místo Ronda

My, níže podepsání jsme pro výstavbu kultůrního centra s mešitou místo stavájící hokejové haly DRFG Aaréna (Též známé jako Rondo).

Namísto betonové plochy a stavby hokejové haly chceme vybudovat nádherný zelený park, který má rozšířit zeleň v centru Brna, a zkrášlit celé své okolí, přinést pozitivitu a uklidňující účinky pro všechny občany.
 
V centru tohoto parku by se mělo nacházet multikulturní centrum a plnohodnotná mešita, kterou si místní muslimská komunita konečně zaslouží.
 
V kulturním centru by se měla nacházet knihovna, malé muzeum a také kinosál. V centru lze pořádat zajímavé kulturní pořady pro děti i dospělé, kroužky, přednášky a náboženské semináře.
 
Celý projekt je velmi profesionálně architektonicky řešen, a již dopředu jsou vám k dispozici náhledy před a po realizaci našeho projektu, které naleznete na naší Facebookové stránce Iniciativa za lepší Brno (https://www.facebook.com/IniciativaZaLepsiBrno/)
 
O tento projekt vyslovil zájem významný zahraniční investor. Potřebujeme podporu Vás, občanů Brna, aby se mohl tento nádherný projekt realizovat.
 
Děkujeme předem za podpis petice!
 
 
 
   

Iniciativa za lepší Brno    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Iniciativa za lepší Brno, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...