Petice za zastavení masivního plošného kácení stromů ve Slavonicích

Nesouhlas s masivním a plošným kácením městské zeleně ve Slavonicích

DSC09077aNE2.jpg
My, občané České republiky, nesouhlasíme s kácením vitálních stromů ve Slavonicích a žádáme o okamžité zastavení kácení stromů ve Slavonicích. Požadujeme ponechání vitálních stromů a jejich arboristické ošetření, nikoli pokácení.

Důvody nesouhlasu
Nepovažujeme za správné, když se pokácí byť jediný vitální strom v intravilánu města Slavonice a to jen z důvodu obdržení dotace na revitalizaci městské zeleně. V současné době dochází v širokém okolí Slavonic k masivní ztrátě lesů z důvodu sucha a kůrovcové kalamity. Celosvětově lze konstatovat, že úbytek jakékoliv zeleně přispívá ke globálnímu oteplování planety Země. V tomto kontextu je ztráta jedné čtvrtiny slavonické zeleně významným zásahem do ekosystému města a lze ji přirovnat k ekologické katastrofě a přímému zásahu do kvality bydlení a života v našem městě.

 

Aktuální informace v reportáži ČT: SLAVONICKÉ STROMOBRANÍ

Informace k aktuálnímu dění v souvislosti s kácením najdete na www.mariz-park.cz

FB_IMG_16151182999591.jpgsakury_a.jpg

Tištěná forma petice k podepsání u členů petičního výboru.

Petiční výbor ve složení:
1. Veronika Kovář Matejová - jednatelka
2. Barbara Trojanová - tiskové informace, press@slavonicefest.cz
3. Martina Havlíčková


Veronika Kovář Matejová, Slavonice    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Veronika Kovář Matejová, Slavonice svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )