Petice za zachování distanční výuky na VŠ, VOŠ kombinovaného studia

 Vážené kolegyně, vážení kolegové.

Vzhledem k horšící  se epidemiologické situaci, vás žádám o podepsání této petice, pokud vám není lhostejné vaše zdraví a zdraví  vašich dětí, nebo  blízkých osob.

Jsem studentkou druhého  ročníku kombinovaného studia. Ale také jsem matkou 11leté dcery,  vnučkou svých prarodičů a též zaměstnankyni v službách. 

Jednou týdně dojíždím z bílého okresu do hlavního města,  kde sílí nákaza covid 19. Domnívám se, že není bezpodmínečně nutné, zvláště po předchozích zkušenostech z minulého roku, kdy se online výuka osvědčila, aby jsme se potkávali, ve třídach a nákazu si dříve či později předali.  

Jeden den ve třídě nese velké zdravotní riziko pro moji dceru, prarodiče i mne. 

Pokud jsou vaše obavy nebo důvody obdobné, prosím o podepsání petice v co nejkratším termínu, aby jsem ji mohla předložit na ministerstvu školství a zdravotnictví.  Cílem je.... po dobu pandemie, umožnit sudentům kombinovaného studia možnost výběru, zda chtějí přednášky absolvovat osobně nebo online. (Netýká se  praxe)


Helena Gunarová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Helena Gunarová svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...