Petice za vyhlášení referenda o připojení Kaliningradu k České republice

Kaliningrad, česky též známý jako Královec, je ruské město, které bylo založeno na počest českého krále Přemysla Otakara II. Město za dobu svojí existence patřilo Prusku, Polsku, Německu a nyní Rusku. Domníváme se, že Rusko si již Kaliningradem hrálo moc dlouho a je ho tak na čase poslat zase o stát dál, jak se tomu za necelých 800 let jeho existence již stalo zvykem. A jelikož bylo město založeno na počest českého krále, mělo by přejit do rukou právoplatného majitele - České republiky.

Jak nám Rusko ukázalo na Krymu a nyní ukazuje na východě Ukrajiny, je naprosto v pořádku nakráčet na území cizího státu, vyhlásit tam referendum a následně území anektovat. Vyskytla se nám tak jedinečná příležitost rozšířit české území a konečne získat přístup k moři. Požadujeme proto po vládě České republiky, aby poslala české vojáky do Kaliningradu, vyhlásila referendum, které skončí výsledkem 98 % pro připojení k ČR a následně anektovala Kaliningrad a přejmenovala ho na Královec.

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji AZ247.cz svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...