Petice za snížení cen za zubaře o 70%

Žijeme z výplaty do výplaty. Zuby si čistíme, ale ne všichni máme od přírody zdravé zuby. Máme snadnou kazivost nebo paradontózu a zuby nás stojí moc. Kolikrát na zubaře ani nemáme a to jen proto, že ceny za zuby a vyplnění kazů jsou přepálené. Například já už 5 let se snažím našetřit na 1 zub a ještě se mi to nepodařilo, protože člověk má stále nějaké placení a jako promiňte, ale 25000 Kč za jeden nový zub je pro nás zaměstnance moc. Člověk, aby si potom nedopřál ani dovolenou a platil jenom zubaře, kteří se pakují neuvěřitelným způsobem a dovolené si dopřávají dvakrát ročně. Neříkám, že všichni. Ještě zbylo pár, kteří mají ceny normální, ale většinou už jsou staří a neberou nové pacienty. Už mě to nebaví, proto žádám o snížení cen za zubaře. Což znamená určit maximální možnou cenovou relaci, kterou zubař stanovit může a to, aby jeden zub stál maximálně 5000 Kč. Tudíž snížit cenovou relaci o 70-80%


Marie Vosmíková    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Marie Vosmíková svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...