Petice, za podstoupení Aloise Hlásenského psychiatrickému vyšetření.

  • My níže podepsání požadujeme, aby se A. Hlásenský podrobil psychiatrickému vyšetření.
  • Důvod : Pan Hlásenský, domnívajíc se o sobě, že je právník opakovaně navštěvuje různé úřady a instituce. Zde předkládá většinou nesmyslné, ničím nepodložené stížnosti a domáhá se jejich řešení. Policii, kterou sám často přivolává na místě rozdává ústní výpovědi. Přesto, že je neustále upozorňován na nesmyslnost svého počínání, činí tak opakovaně a to i mimo úřední dny a hodiny. Nejen, že se jeho agresivní chování stupňuje, tak i zbytečně zatěžuje státní správu, policii a justici. Ohrožuje tímto nejen sebe, ale i občany ČR. Dopouští se tak genocidy, možná neúmyslně, i když jeho chování je systémově podjaté.
  • Doufáme, že námi požadované psychiatrické vyšetření zabrání dalšímu ohrožení občanů ČR 

Jan Komberec    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Jan Komberec svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )