Petice za odstoupení vlády

Proč požaduji odstoupení této vlády:

Pravice a levice ve státě:
Nazval bych se pravicovým voličem nejvíce tíhnu k ODS, jenže to bylo v období před mnoha a mnoha lety, před opoziční smlouvou s ČSSD. Od té doby pozoruji, že pravicová politika pro malé a střední podnikatele a zejména živnostníky, kteří drží většinu ekonomiky nad vodou před čím dál zbytečnějším státním aparátem, je stále rozplzlejší a nicotnější - rozplývající se do různých směšných a hlavně naprosto nesystémových státních podpor a dotací. Prostě nový socialismus… Ne nemůžete se svými „penězi“ (je to měna, papír, jejíž cena je na hodnotě Vaší víry) nakládat dle nejlepšího možného uvědomění. Podpořit svůj podnik, svou živnost, své děti, kroužky a podpořit dle svého uvážení jiné zájmové skupiny, na to vám nezbyde. Musíte odvádět stále větší daně v naftě a benzinu a jiné daně, aby je mohl přerozdělovat naprosto hloupě a nezodpovědně stát. Ten odešle miliardy mimo naše území. Lehce protože za tím není politikova dřina, píle a duševní práce.
Ony ty dotace jako takové je nejhorší možné zlo, které podněcují k jejich zneužívání, korupci, politikaření a ztrátě odpovědnosti za výkony, jenž je nutné podávat, abychom se měli lépe. Zkrátka absolutně pokřivují trh a vedou společnost po sestupné spirále do nihilismu. Zkrátka rozdělování na pravici a levici již je přežité – levicové ani pravicové strany a už vůbec ne ultra levicové nebo ultrapravicové strany neexistují. Jsou to jen hloupé a zobecňující nálepky některých novinářů a politiků, které mají evokovat potřebné strachy.

Stále rostoucí byrokracie a zbytnělý státní aparát
S každou novou vládou, která jen slibuje zeštíhlení státního aparátu, se tento pouze nabubřele rozrůstá, to musí zaplatit daňoví poplatníci, tedy my všichni. Aby se zachovalo zdání potřebnosti všech těch nových naprosto zbytečných úředníků a nových míst pro politické náměstky a pro novou stranu, vymýšlí se nové a nové zákony a nařízení z velké většiny totální paskvily...
Naše zem je velmi nemocná a nejen naše zem. Nefunguje zde původní diplomatická demokracie, kde by byly takové osobnosti, které by si vážily sebe navzájem, přestože reprezentují odlišné politické názory!
Naše Vláda tak jako ta předchozí je neviditelnými pouty přikována k nadnárodním společnostem, které jí diktují co má dělat přes jisté politiky a úředníky. Vidíme to dnes a denně a pamatujeme si a neodpustíme.

Zotročení a pošlapání společnosti a nouzové stavy
Předchozí i současná vláda se snažila a dále snaží zotročit český, moravský a slezský národ tím, že nařizuje povinné nošení náhubků. Přestože od počátku víme, že respirátory nemohou pomoci a nikdy nepomohly, (vyjímkou jsou u nemocných lidí, kde ale pouze částečně tlumí vyletování částic při kýchání.)
Podvedli nás! Jedině celoobličejová maska, s odpovídajícím filtrem by mohla v tomto případě účinně pomoci. Obelhali nás! Rovněž PCR testy jsou neprůkazné. Skuteční odborníci to vědí. Přesto jsme utratili miliardy, zastavili společenské dění a uvrhli národ do temnoty.

Vláda nutí méně chápavé občany, nebo a to je mnohem horší, občany v jakékoliv závislosti (finanční. pracovní, atp), aby se nechali očkovat proti covidu? Poprvé, podruhé , potřetí, počtvrté a asi by rádi i po patnácté. Potřebují vyexpedovat miliony vakcín, které nakoupili z našich peněz za miliardy pod tajnými a absolutně nevýhodnými smlouvami. Nechceš? Budeš vyhozen ze zaměstnání! Nebudeš moci jet na dovolenou. Atp. Co je ten „covid“? A proč najednou nemáme evidovanou žádnou chřipku? Je to celosvětový podvod? Hledejte nezávislé informace!!! Dnes dle studie zveřejněné na vládním webu v Británii víme, že nejnakažlivější jsou očkovaní a ti také procentuálně mají vyšší smrtnost. Je to uváděno jako fakt.

 

Tato vláda zavedla cenzuru svobodného slova!
Tato vláda premiéra Fialy což je předseda ODS – tedy měla by to být nejpravicovější vláda v historii, nám udělala nejhorší a nejpodlejší věc co kdy mohla udělat. Spolu s rozvědkou „zaútočila“ na českého provozovatele domén na internetu a donutila ho vypnout - rozuměj pro většinu znepřístupnit opoziční alternativní weby, kde se čas od času objeví nějaké to zrnko pravdy, nebo kvalitní komentáře k dané situaci, které nepustí ČT ani rozhlas. Tak se stalo, že vláda pomocí svých úředníků zavedla cenzuru! To si nedovolila žádná vláda od revoluce! To je opravdu hanba a je vidět jak se bojí. Připojujte se proto k internetu přes Tor třeba přes vyhledávač Brave nebo VPN. Vláda vás tak nebude moci snadno sledovat a Vy se budete moci dopídit a rozlišit pravdivější informace a fakta. Není to jednoduché a úplná fakta si musíte vytřídit sami. Je to mnohem zdravější pro Vaše tělo a mozek než bezduše sledovat pětiminutovky nenávisti v rozhlasu, televizi, nebo parlamentu.

Tato vláda zavedla pandemický zákon, jenž výrazně snižuje naše svobody.
Tato vláda zavedla pandemický zákon, vycházející ze záměrně lživých a podstrčených tezí. Žádná pandemie zde nebyla, alespoň taková, jak byla kdysi klasifikovaná WHO, tedy do té doby než ji celou ovládl Bill Gates a jeho finanční struktury a změnili názvosloví a data. Bill Gates veřejně prohlašuje, že zem je přelidněná a že udělá vše pro její udržitelný rozvoj a zároveň je to jeho korporace – nebo je tam nejspíše nastrčená figurka, kdo má zájem a finanční provázanost na výrobě a produkci vakcinačního bussinesu. K čemu tedy mají sloužit ty vakcíny? K odlidnění? K vašemu prospěchu? Opravdu?! A jste si jistí? Pan senátor Vystrčil z pozice šéfa senátu apeloval na poslance, aby pandemický zákon přijali!!!

Tato vláda poštvává ústy některých představitelů k válce a tvrdí, že jsme ve válce.
Tato vláda, výrazněji než kterákoliv jiná poštvává ústy svých představitelů občany proti míru. Tvrdí, že jsme ve válce! Slyšel jsem to mnohokrát! Ne nejsme ve válce! Naše zem se však potřebuje zbavit takovýchto válečných štváčů! A ano jsou zejména v pětikoalici! Tito lidé jsou schopní a ochotní zničit naši obranyschopnost a poslat tajně naše zbraně do cizích konfliktů, tím bezprostředně a okamžitě ohrožují naši obranyschopnost a výrazně eskalují konflikt. Jsou slouhy cizích mocností, ať vědomě nebo ne, kteří si s nimi hrají svou hru! Pro některé vlivné nadnárodní organizace je nejlepší bussines válka, vždy to tak bylo! Nejlepší je dodávat zbraně a finanční úvěry oběma stranám. Vůbec nejlepší pro ně je, když válka trvá věčně, protože každá strana platí a platí do ukončení války zlatem, pozemky a výhradními nezrušitelnými smlouvami poškozující tamní lid. Poskytovatel úvěrů tak může šponovat ceny násobně více a jsou mu uhrazeny válečnými štváči.
Válka je ideální čas pro zbavení se starých zbraní a technologií a nastartování ekonomiky a podpory zbrojního průmyslu a rychlého vývoje a výroby nových daleko přesnějších a smrtnějších zbraní. Kdo – která země potřebuje nejvíce válku? Odpovězte si sami. Proč bychom se do toho ale měli zapojovat my občané ČR? Proč nás do války nutí naše vláda? Proč tvrdí vrcholní představitelé, že jsme ve válce? Já jsem pro mír mezi všemi národy!

Politici, kteří nemají vizi a nevidí další směřování.
Tato vláda nekoná pro občany své země. Již velmi dlouho víme, že ekonomická situace je složitá, víme že díky „Green dealu“ jsou odstavovány v Německu atomové a všude jinde uhelné elektrárny. Naopak v šíleném protěžování jsou solární, větrné a bioplynové elektrárny. Přivodili jsme si tím závislost na závěrných plynových elektrárnách, kterými řídíme stabilitu sítě ve špičkách, a ty potřebují ke svému provozu plyn, tak protěžovaný minulými vládami do domácností místo uhelných kotlů. V dotačních titulech měněné uhelné kotle za plynové. Vzpomínáte?
Přitom stačí málo: Pro překonání špiček v elektrické síti by všechny alternativní elektrárny: solární, bioplynové, větrné a vodní elektrárny, tedy ty jenž mají vysoký poměr zisku museli mít dle zákona přidanou čtvrtinovou kapacitu, nebo kapacitu odpovídající ziskovosti, kterou by provozovatel sítě spouštěl nezávisle na vlastnících elektráren- dle potřeby a stability sítě. Je to jednoduché, technicky proveditelné. Pokud nechce vlastník přistavět nebo přidat další zdroj – budou smět, dle zákona dodávat pouze ¾ kapacity a zbývající kapacita elektrárny 1/4 bude použita ve špičce. Tak jednoduché to je. Proč tuto myšlenku ještě nikdo nezvedl? Protože je jednodušší přerozdělovat naše daně, protože je v tom jiný háček. Zkuste ho najít!
Musíme také odejít z německé energetické burzy a se ziskem, přiměřeným ziskem dle celonárodní shody, vyplatit soukromé akcionáře ČEZu. Čez musíme převést jako strategický podnik pod stát - tak jako ve Francii. To jsou koncepční řešení!

Plynová krize
Plyn je strategická surovina jejíž absenci průmysl, potravinářství a domácnosti budou jen velmi těžce nést. Ukrajina kupuje ruský plyn, přestože je v ozbrojeném konfliktu se svým dodavatelem. Německo kupuje ten samý ruský plyn a nám ho přeprodává násobně dráž, protože naše vláda politikaří a snaží se zalíbit jisté velmoci. Tím naši vlastní politici přivádí do každého podniku a každé domácnosti nestabilitu, daleko násobně vyšší výdaje za elektrickou energii i samotný plyn. Je to přicházející bída, kterou nás oblažuje tato vláda a proč? Pouze kvůli politickému smýšlení našich vládních představitelů a některých poslanců a některých senátorů. Nad to si někdo objednal zničení nord streamů – tedy plynovodu do Evropy, důvodů může být mnoho. Popřemýšlejte nad tím. Rusáci si zničili vlastní dílo, aby mohli vydírat Evropu, když jim stačí pouze zavřít kohouty? Američani potřebují dovážet extrémně předražený zkapalněný plyn do Evropy a potřebují tady takovou krizi, aby se jim to vyplatilo a Evropa kupovala? Bylo by mnoho dalších důvodů! Popřemýšlejte! Výsledek je však stejný, stále větší zatížení na českého občana.

Nejdražší elektrická energie v Evropě je v česku! Přestože máme nadvýrobu a prodáváme do Evropy!
Povím Vám skutečný a reálný příběh naší rodiny: Elektrická energie se nám čtyřnásobně zdražila, EON a ČEZ nenabírají nové klienty. Dva z alternativních: Bohemia energy a Nanogreen naprosto selhali, přestože tvrdili, že mají nakoupeno dost energie a s předstihem. Dnes po naší rodině chtějí ceny za el. energii obchodovanou na burze, určovanou závěrnými plynovými elektrárnami. Cena byla i 24Kč za kWh. Chtěli po nás zálohy za půl roku ve výši 128 000,- Kč, přestože elektrikou netopíme a jdou jen spotřebiče jako počítač, světla a lednička. Můj plat za půl roku po zdanění nedosáhne ani na zálohu! Takovou nově navrženou smlouvu jsem v souladu se smluvními podmínkami odmítl, oni mi tedy dají výpověď, budu shánět dalšího dodavatele, ale alternativním už nevěřím a ti dva hlavní neberou – zbývá dodavatel poslední instance regulovaný energetickým úřadem. To vše v naší skvělé zemi, která má dvě jaderné elektrárny a spoustu jiných, jsme energetickou velmocí a máme přebytek elektrické energie, kterou vyvážíme! Za toto ti vládo také neděkuji! Neděkuji ti za tvé nabubřelé a hlavně hloupé a zbytečné politické a neekonomické názory, dva svetry si noste doma sami, přidejte podvlíkačky a nasaďte kulicha - tuto falešnou politickou hru s Vámi nebudu hrát! A klidně mne můžete nazvat ruským trollem, ano dejte mi další nálepku, to je jediné co umíte, aby jste zastřeli pravý stav věci!

Jak zbídačit střední vrstvu a prostředky přerozdělit korporacím
Tato vláda a někteří politici bohužel nečetli Schwabův „Great reset“, měla by to být varující povinná četba, neuvědomují si tedy, že ožebračování střední vrstvy a cílené „odlidnění planety“ dle Gatese, tedy snížení populace je prvoplánovaná záležitost ordinovaná nadnárodními strukturami aplikovaná skrze evropskou unii. Nedokážou prohlédnout tak jednoduchou a do očí bijící věc. Proč asi? Co mají slíbeno? Jsou tak hloupí? Nebo běžní politici v parlamentu a v senátu tak slepě obdivují svého předsedu vlády a bosse senátu? Mám možnost sledovat některé z nich a když čtu ty nekriticky opěvné ódy na jejich představitele – připomíná mi to reálný socialismus. Něco je u řadových poslanců, každé jednotlivé strany hoodně špatně!
Potřebujeme více skutečně nezávislých osobností v parlamentu i v senátu, kteří budou hlasovat podle své víry a svědomí! Strany se přežily, je v nich příliš málo demokracie a příliš mnoho strachu z vyloučení pokud bude poslanec hlasovat v souladu se svým svědomím!

Pan senátor Vystrčil a miliardové ztráty české ekonomiky.
Náš pan senátor Vystrčil za jihlavský obvod jel na Thai-wan, což je ostrov s demokratickou vládou, který si nárokuje komunistická pevninská Čína. Už z toho je možné vyvodit dva velmi odlišné názory na věc: 1. Jel záměrně provokovat komunisty, i když ho předem několikrát varovali, že jeho politické jednání bude mít velmi tvrdý dopad na naše čínsko-české vztahy.
2. Jel podpořit demokratické úsilí tamější vlády ostrova a demonstrovat že „demokratický“ svět stojí při něm v osvobozujícím neustálém sváru, který hrozí vybuchnout k ozbrojenému konfliktu a anexí, nebo hůře začínající další světovou válkou.
Ať je to jakkoliv výsledek je zřejmý: Naše největší automobilka Škoda totálně ztratila celý čínský trh, protože komunistická vláda nepřímo označila každého, kdo si koupí Škodovku za protistátní živel pomocí totálního sledování a sociálních kreditů! Čeští podnikatelé v Číně řečeno diplomaticky – nejsou vítáni a mohou a už zavřeli téměř všechny aktivity. Výsledek? Mnohamiliardové ztráty, které pocítí všichni čeští občané zprostředkovaně a dlouhodobě.

Ale jistě – jsou to všechno „Konspirační teorie“ Plácáš bludy! Opravdu?
Naše vláda tedy dělá vše pro to, aby nejen prostí občané, ale už i střední třída museli pracovat do „zapomnění“ a totálního nasazení od rána do večera spočívajícím v obstarávání základních životních potřeb pro svou domácnost a rodinu. Placení stále vyšších záloh na energie a obrovské daně v palivech do práce a zpět na rozvážení potravin a zboží roztáčí inflační spirálu a vyčerpávají lidi. Tím budou tak vyčerpáni, že nebudou moci mít sílu na svobodné myšlení a tvoření a vzepření se takovému potlačení a odebírání demokratických práv a svobod. To je finální korporátní záměr zotročení a vymytí populace spolu s jejím „zmenšením“ záměrně nepíšu likvidací spolu s naprosto neověřenými rádoby vakcinačními šmakuládami. A že jsem konspirační teoretik? Ale jděte k šípku.
Termín konspirační teorie byl vymyšlen CIA jako ideální plán jak zesměšnit a potlačit myšlenky, které se dostaly na veřejnost tím, že pomocí polopravd a lží zmanipulují veřejné mínění. Konečně prostředky k tomu mocní mají, neboť ovládají téměř veškeré sdělovací prostředky včetně televize a rozhlasu. Většina rádoby komerčních rádií a televizí zase aplikuje autocenzuru, aby dostala zaplaceno za reklamní časy, které jim umožní vůbec vysílat se ziskem. Tak to tady a mnohde jinde funguje. Nezbývá než propagandistickou TV vyhodit z okna, a neplatit daň koncesionářské poplatky za vymývání mozku tak, jak jsem to udělal před 15-ti lety. (jenom proboha nikoho nezraňte, dávejte pozor kam ji házíte!) Tady také ušetříte! Sledování pětiminutovek hrůzy o tom jak nám politici říkají, že jsme ve válce a co nám hrozí je ve skutečnosti zabíjení Vašeho duha.

Opět pan Vystrčil
To co panu Vystrčilovi vyčítám je, že podporoval pandemický zákon v době kdy bylo zcela jasné, že jde o podvod. Nezávislé (nikoliv podplacené nebo hloupé, nebo na vakcinačním bussinesu zainteresované osoby) osobnosti a odborníci byli umlčováni a potlačováni jako Soňa Peková, profesor Pirk, profesor Beran, Tomáš Nielsen, paní Zwyrtek. Tvrdili, že jde o zbytečnou hysterii. Netvrdím, že tady nebyla nemoc podobná chřipce, u někoho těžšími následky, sám jsem jí prošel a pomohl mi načerno dovezený Ivermectin během dvou dnů. Tak vím co je to za svinstvo. Domnívám se, že pokud nebudou původci nemoci uměle modifikovány a distribuovány do společnosti nemáme se čeho bát.
To naše vláda by se s pomocí tajných služeb a dostatečně motivovanými odborníky měli zajímat o tu podstatnou věc, kdo, za jakým účelem a jak distribuuje neštěstí na naše hlavy! Co na toto téma udělala vláda?Vadí mi ale ten surový politický nesnášenlivý postup poměrně málo seznámených politiků s celosvětovým děním a jeho vývojem. Ten je nejrozšířenější v pětikoalici.

Politici proberte se a přemýšlejte jako lidé, ne jako odtržení papaláši.
Nechť je tento text zamyšlením pro vládnoucí politiky, kteří mají tu moc a sílu opustit systém zkorumpovaných stran a mohou se stát nezařazenými poslanci s tím, že si ponechají svůj mandát a následně se budou chovat dle vlastního svědomí! Strany Vás jen utlačují a nutí hlasovat proti vašemu svědomí a vědomí! Nakonec si tento rozpor budete muset sami se svým svědomím a tělem, které Vám díky tomu chátrá,vyřešit tak jako tak. A čas je neúprosný.

Slušní a poctiví lidé jsou důležití, když prozřou bude svět jen lepší.

Všem slušným a poctivým lidem přeji, aby zůstali u svého nastavení. Nenechte se zastrašit ani ekonomickou ani politickou, ani jinou krizí morálně volných kvalit našich politiků. Jsme Češi, volme pro českou vládu, kdy Česko bude „až“ na prvním místě a pro české senátory, kteří se nebudou bát vystoupit v senátu proti pandemickým zákonům, které nám berou svobodu!
Tato vláda je politicky již za zenitem a zklamala – mne osobně. Proto  Vyzývám k odstoupení této vlády.

Filip Zejda

 

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Filip Zejda svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBOPlacená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...