Petice za obžalobu tunelářů a vymáhání škod jimi způsobených.

Milí spoluobčané,

neustále jsme zahlcováni informacemi o nekonečném rozkrádání našeho majetku a peněz vybranými politiky a firmami na ně napojených. Jsme zemí, která buduje nejdražší dálnice, nefungující informační systémy, cyklostezky, které nikam nevedou nebo kupuje nejdražší letadla, která nelétají. O kolika dalších příkladech každý z nás ví? Jak ještě dlouho budeme mlčky přihlížet?

Naši politici a kmotři na ně napojení se nezastaví před ničím. V současné době vyplouvají na povrch informace o mnohamiliardovém rozkrádání peněz ze všech veřejných rozpočtů.

Každý z nás se ptá, zda v těchto případech budou odpovědní za toto rozkrádání potrestáni a zda škody, které způsobili, nahradí. My občané, živící se poctivou prací jsme srozuměni s tím, že pokud způsobíme nějakou škodu či újmu, přijmeme zodpovědnosti a škodu nahradíme.

A co naši politici a kmotři? Kolik z nich bylo potrestáno, kolik desítek nebo stovek miliard bylo jimi vráceno?

Současným příkladem takového masivního korupčního jednání je rozkrádání evropských dotací. S ohledem na tyto skutečnosti, my občané Ústeckého a Karlovarského kraje vyzýváme vedení těchto krajů a Vládu České republiky, aby okamžitě dala vlastní podnět k zahájení trestního stíhání osob a firem, které zneužily dotace v Regionálním operačním programu Severozápad a současně začala neprodleně vymáhat vzniklé jimi způsobené miliardové škody.            

 My, níže podepsaní občané, vyzýváme všechny veřejné orgány, kterým byla způsobena škoda či újma, aby neprodleně podaly trestní oznámení na osoby a firmy, které jsou odpovědné za protiprávní jednání a které měly či mají chránit zájmy jak těchto orgánů, tak státu a jeho občanů. V případě prokázání spáchání trestného činu budou neprodleně všechny škody jimi způsobené vymáhány.

 


 

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Leo Steiner svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )