Petice Stařičkého Rockera: Come Together. Proti rozdělování lidí

My níže podepsaní občané České republiky očkovaní i neočkovaní společně, aniž bychom chtěli cokoliv měnit na svých postojích, žádáme naši vládu, aby urychleně odstranila segregaci, ke které dochází v rámci nařízení platných od 1.11.2021. Podle těchto nařízení, která zjevně odporují listině lidských práv a tudíž i ústavě české republiky, jsou občané rozdělováni a štváni proti sobě na základě postoje ke svému vlastnímu zdraví. Pod záminkou tzv. „motivace“ která není ničím jiným než nátlakem a vyhrožováním, je nemalá část společnosti zbavována svých občanských práv a de facto nucena k očkování, které je coby lékařská služba placená v rámci státního pojištění z definice věcí soukromou a dobrovolnou.

 

Vyzýváme současnou vládu, aby neprodleně přehodnotila tato vysoce škodlivá a zjevně neefektivní opatření v zájmu klidu, míru a společenské soudržnosti, kterou budeme v nejbližší době zjevně velmi potřebovat. Žádáme i budoucí vládu, která právě činí kroky k převzetí zodpovědnosti za tuto zemi, aby nepokračovala v této zhoubné, ostudné a naši vlast hrubě poškozující praxi.


Ondřej Hejma    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Ondřej Hejma svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...