Petice proti všem demolicím hradů, tvrzí, zámků, kostelů, kaplí a synagog, mj. i proti probíhající demolici zámeckého areálu v Jehnicích v Brně a zvažované demolici zámku v Zábrdovicích v Brně

Žádáme ministerstvo kultury, aby odmítlo škrtat ze seznamu státem chráněných památek hrady, tvrze, zámky, kostely, kaple a synagogy a naopak ty, které nejsou v seznamu nemovitých kulturních památek, do těchto památek neprodleně doplnilo.

Odmítáme probíhající demolici zámeckého areálu v Brně-Jehnicích.

Odmítáme zvažovanou demolici zámku v Zábrdovicích (u hlavního vstupu do areálu někdejší Zbrojovky), který ministerstvo kultury odmítlo před lety zapsat na seznam nemovitých kulturních památek.

Odmítáme zvažovanou demolici zámku v Dlouhé Loučce v okrese Olomouc.

Neděkujeme ministerstvu kultury, že před lety odmítlo zapsat na seznam státem chráněných památek Polský templ na Křenové ulici v Brně. Tuto synagogu letos Brno nechalo díky Vašemu rozhodnutí rozjet buldozerem. Ještě před 10 lety, v době podání žádosti o zápis do nemovitých kulturních památek, stála kompletně zachovaná!

 


Robert Keprt    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Robert Keprt svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...