Petice proti plánované vojenské eskalaci armád NATO proti Ruské federaci

My, občané České republiky žádáme, aby vláda a Parlament ČR neposkytoval české vojsko spojeneckému paktu NATO v otázce Ukrajiny, nijak vojska NATO v tomto směru nepodporoval a zamezil tak vtažení naší země do vážně hrozící války s Ruskou federací pod záminkou ochrany Ukrajiny před údajnou agresí RF. Nechť si Ukrajina své problémy ve své zemi a s Ruskou federací vyřeší sama.

Bývalý Sovětský svaz, nyní prakticky Ruská federace, naši vlast osvobodil od tyranie Německa před a v průběhu 2. světové války a za to jsme Sovětskému svazu, nyní Ruské federaci, navždy vděčni a nepřejeme si vojenský konflikt mezi našimi slovanskými bratrskými zeměmi. Přejeme si obnovit diplomatické a obchodní vztahy s Ruskou federací a navázat na vřelé vztahy, které jsme mezi sebou měli. Byly doby, kdy naše vzájemné vztahy utrpěly šrámy přičiněním jedné i druhé strany, ale přejeme si udělat za vším nepříjemným velmi tlustou čáru a začít budovat a rozvíjet naše vzájemné vztahy na tom dobrém. BUDUJME MÍR, NIKOLIV VÁLKU!


Marek Militký    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Marek Militký svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )