Petice proti odvolání ředitele ZŠ a MŠ Kamenický Šenov Mgr. Martina Karhana.

My, níže podepsaní, zásadně nesouhlasíme s rozhodnutím Rady města Kamenický Šenov o odvolání ředitele ZŠ a MŠ Kamenický Šenov Mgr. Martina Karhana.   Důvodem našeho nesouhlasu je fakt, že pan ředitel vedl šenovskou školu od roku 2012 tím nejlepším možným způsobem po stránce odborné, ekonomické i lidské.   Zásadně nesouhlasíme s odvoláním před začátkem školního roku v době pandemie COVIDu- 19 bez jasného sdělení důvodů, které vedly k odvolání.   Členové zastupitelstva ani kantorský sbor o jeho plánovaném odvolání předem vůbec nevěděli a tuto informaci se dozvěděli pouze prostřednictvím dopisu dne 23. 08. 2021.   Žádáme proto radu města o přehodnocení svého rozhodnutí a o zrušení odvolání pana ředitele Mgr. Martina Karhana.   Děkujeme.


Jana Bröcklová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Jana Bröcklová svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...