Petice proti nové výstavbě v okolí Kondominia Geologická z.s. a SVJ Silurská

Vážení,

        My, níže podepsaní spoluvlastníci pozemků parc.č. 963/1 a 963/8 v k.ú. Hlubočepy a dále spoluvlastníci pozemků parc.č. 964/60 a 964/16 v k.ú. Hlubočepy a další obyvatelé Starého Barrandova bydlící v blízkosti, jsme zásadně proti nové výstavbě na pozemcích parc.č. 963/32, 963/33 a 964/22 v k.ú. Hlubočepy. 

        Které zakoupila developerská firma Rezidence Silurská s r.o. se sídlem Korunní 810/104, Vinohrady, 101 00 Praha 10, IČO 09075470, sousedícimi s našimi pozemky.     

1)    Je zde obava o statiku již stávajících budov (Garáže a obytné budovy), spojená               s výkopovými a stavebními pracemi, s tím souvisejícími.

 2)    Nedostatečná dopravní infrastruktura v ulici Silurská p.č. 964/188.

 3)    Nedostatek parkovacích míst ve stávající lokalitě. Ulice Silurská je využívaná pro              dopravu i pěší z důvodu, že v celé délce ulice není chodník pro pěší.

 4)    Stávající vodovodní řád již v současné době nemá dostačující kapacitu.

 5)    Jedná se jednu z posledních volně přístupných zelení se zpevněnou cestou - pro matky s kočárky a vozíčkáře ze širokého okolí starého Barrandova.

 

        Žádáme tímto Odbor Stavebního úřadu pro Prahu 5 o zamítnutí budoucí žádosti o stavební povolení na pozemcích parc.č. 963/32, 963/33 a 964/22 v k.ú. Hlubočepy.  

        Děkujeme, spoluvlastníci a obyvatelé starého Barrandova…


Lucie Chrdlová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Lucie Chrdlová svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )