Petice proti nesmyslnému časovému omezování barů a klubů

My, podnikatelé nesouhlasíme s nesmyslným zavíráním barů, restaurací, hospod, klubů a podobných provozů mimo běžnou otevírací dobu z důvodu vládních nařízení. 

Nesouhlasíme s tím, že by Corona virus nosil hodinky a řádil v určený čas! 

Rozum nám říká, že viru je jedno, jestli mám v provozu lidi v poledne, nebo v jednu ráno. Časové omezení je podle nás zejména pro noční kluby likvidační. Nevidíme jediný rozumný důvod, proč by toto časové omezení mělo existovat a jak by mohlo v dané situaci pomáhat. Chápeme jiná omezení, například roušky v době přesunu, nebo rozumný počet osob v provozu, ale časové omezení podle nás nemá žádný ochranný efekt.

Požadujeme zrušení tohoto nesmyslného omezení, které nikoho nechrání a jen poškozuje ekonomiku a likviduje řádně fungující podnikatele.

Nechejte nás dělat svou práci a neničte nás. Chceme řádně fungovat, platit daně a sloužit společnosti. Vládní omezení je pro nás likvidační a toto je pro nás nepřijatelné. Na nájem si sotva vyděláme, ale musíte nás nechat fungovat. Momentálně nedokážeme plnit své závazky jen a pouze kvůli tomuto nesmyslnému omezení. 

Za slušné provozy, Radek Hemelík, Crazy Music Bar Most.

Za petiční výbor - zastupovat petiční výbor s orgány státní správy je oprávněn:

Radek Hemelík, nám.Republiky 13/5, Lom, tel. 608 12 10 10, radek (@) hemelik.cz


Radek Hemelík    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Radek Hemelík, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...